Friday, 22 August 2014
LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
 
Business Category:
Company name:
Reg. code:
Phone:
Website:
- have
Email:
- have
Address:
Street / House No:
Expert advice
UAB,,GSA GROUP '' projektų vadovas Nerijus Šakalys atsakys į Jūsų klausimus apie automobilių apsaugos sistemas, komforto įrangą ir garso izoliaciją automobilyje.
Ask a question
Ekspertas atsakys į Jūsų klausimus apie darbų ir gaisrinę saugą  

Ask a question
Ekspertas Žilvinas Paškevičius atsakys į Jūsų klausimus apie automobilių kėbulų remontą.
Ask a question
All experts
Latest questions:
Kokia alyva tinka Reno Lagunai 1999-09-10 varik...
Variklinei alyvai aukštų reikalavimų gamintojas nekelia, NESTE OIL pirmas pasiūlymas Neste City Pro 5W-40, MPM OIL - Motor Oil 5W-40 Premium...
Sveiki, kokį tepalą pilti ford focus 1998 m. 1....
Peržiūrėjau penkias alyvų parinkimo lenteles ir galiu vienareikšmiškai pasakyti, kad variklio gamintojas rekomenduoja naudoti 5W-30 klampos alyvą....
Sveiki. Kas kiek laiko reikia keisti alyvą Nest...
Prailgintas alyvos keitimo intervalas, nurodomas gamintojo, yra 50 000 km, ir ne rečiau kaip kartą per du metus. Tačiau antroje eilutėje su ta...
All questions

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.


Professional MOVING - „AUTOSRAUTAS“ yra 6 metus atsakingai ir PROFESIONALIAI perkraustymo paslaugas vykdanti įmonė, Jums siūlanti kraustymo paslaugas, krovinių pervežimą, senų baldų, buitinės technikos bei statybinių atliekų išvežimą utilizavimui, krovėjų bei pakavimo paslaugas. Mes stengiamės nuolat palaikyti glaudžius ryšius su savo klientais bei prisitaikyti prie jų pageidavimų. Mums svarbi tiek smulki įmonė, vežanti vieną kartą per metus, tiek vežanti kelis kartus per savaitę. Svarbus kiekvienas klientas. Pasirašome terminuotas ir neterminuotas sutartis, esame lankstūs Jūsų reikalavimams. Susisiekite su mumis ir gausite išskirtinį dėmesį Jums ir Jūsų kroviniui.
Taisome visų tipų automatines pavarų dėžes , Kaunas, tel:861000630
Krovininiu mikroautobusu pervezu:buitine technika; - biuro technika; - baldus--- ivairius smulkius krovinukus - statybines medžiagas;dviracius,motociklus, automobilių dalis, motociklus, pliteles, laminatas, santehnika, skarda,gipsokartonas, profiliai, lentynas, medenos gaminiai - bei kitus krovinius iki 1,6t.Vežu krovinius visoje Lietuvoje,Baltijos Šalyse,Lenkija- Ilgis 3.25, Aukstis 1.84. Plotis 1.73
Prekyba kokybiškomis naudotomis padangomis Elektrėnuose.
Atstovaujame ir prekiaujame D. Britanijos alyvų gamintojo "Millers Oils" bei padangų gamintojo "DMACK Tyres" produkcija Lietuvoje bei Norvegijos kompanijos "Autosock" sertifikuotais ratų antdėklais žiemai.
Išsiruošę į kelionę automobilyje praleidžiame daug laiko, tad labai svarbu, kad jo salonas maloniai ir gaiviai kvepėtų. Prieš renkantis kvepalus automobiliui, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, iš kur sklinda nemalonūs kvapai ir kokios priemonės geriausiai tinka automobiliams kvėpinti.
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Lietuvoje, Europoje– perkraustymo paslaugos, baldų pervežimas, pakavimo paslaugos, transporto paslaugos– Krovėjai.
Eoltas praplečia galimų užsakyti MANN filtrų asortimentą, nuo šiol Mann filtrus galima įsigyti tiesiai iš gamintojo (jei neturime jų pagrindiniuose sandėliuose).
Pervežame baldus, buitinę techniką, asmeninius daiktus, statybines medžiagas, biuro techniką ir kt. Perkraustymus, pervežimus atliekame mikroautobusais Peugeot Boxer (aukštis 1,90 m, plotis 1,70 m, ilgis 3.20 m,).
more
Vairuotojas- ekspeditorius
GELSVA, UAB (Vilnius)
galioja iki 2014-09-02
Transporto paslaugų pardavimo (arba pirkimo) vadybininkė(-as)
Lautoma, UAB (Vilnius)
atlyginimas: nuo 2323.86 iki 4605.26 LTL per mėn.
galioja iki 2014-09-18
more   Post an advertisement

Transporto paslaugų pardavimų vadybininkė (as)
UAB "Meritus kelias" (Druskininkai)
galioja iki 2014-08-23
Transporto vadybininkas
UAB "Magnus Logistics" (Vilnius)
galioja iki 2014-08-23
more   Post an advertisement
Jūsų el. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Nemokamas paštas

Atsisiųsk nemokamai Auto.lt programėlę išmaniajam telefonui iš Google Play