Thursday, 29 January 2015
LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
 
Business Category:
Company name:
Reg. code:
Phone:
Website:
- have
Email:
- have
Address:
Street / House No:
Expert advice
UAB,,GSA GROUP '' projektų vadovas Nerijus Šakalys atsakys į Jūsų klausimus apie automobilių apsaugos sistemas, komforto įrangą ir garso izoliaciją automobilyje.
Ask a question
,,EMP recycling'' Recycling padalinio vadybininkė I.Saveljeva konsultuoja automobilių remonto ar demontavimo metu atsiradusių pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo , supirkimo , apskaitos klausimais.
Ask a question

Ekspertas atsakys į Jūsų klausimus apie alyvos parinkimą įvairioms transporto priemonėms


Ask a question
All experts
Latest questions:
Sveiki, kokią alyvą patartumėte pilti į 2008 m....
Jūsų nurodytais metais buvo gaminami dviejų modifikacijų varikliai, tiksliau tai varikliai tie patys, tačiau su skirtingomis išmetamųjų dujų...
Sveiki.Norėjau paklausti, kiek telpa antifrizo ...
Parinkimo lentelėse nurodomas 5,6 ltr. kiekis. Tinkamiausias - G12+.
Noriu pilti pilnai sintetinius tepalus. Mašina ...
Iš NESTE OIL gamos tinkamiausi produktai yra Neste City Pro C2 5W-30 arba Neste City Pro 5W-40. Be abejo, jei variklio būklė dar nebloga,...
All questions

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.


Perkraustymas , Pervežimas , Krovėjai , Utilizavimas tel. 8620 56777 , 852700 575. AutoSrautas – Professional MOVING : VILNIUS – KAUNAS – LIETUVA – EUROPA .
Perkraustymo paslaugos. 7 patarimai, į ką atkreipti dėmesį gavus kainos paskaičiavimą
Variklio paskirstymo mechanizmo diržo sistemos keitimo kaina tik 65 eur.
Pigus ir kokybiškas dujų įrangos montavimas.Tiesioginis įpurškimas.montuojame ir remontuojame įrangą. Išrašome pažymas (tech apziuru centras) Valstybės įmonė REGITRA.garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, konsultuojame perkant automobilį. Automobilinės dujų įrangos montavimas, remontas ir derinimas. Montuojama kokybiška sertifikuota bei patikima I, II, IV kartos tiesioginio įpurškimo dujų įranga.. Montavimas išsimokėtinai. CO, HC matavimas, reguliavimas. Reguliuojama variklio išmetamų dujų sudėtis, remiantis veikiančiomis gamtosaugos normomis.. Papildoma informacija apie įmonę Mobilus telefonas: savininkas (600)29771 Mobilus telefonas: meistras (643)43665
Naujos ir naudotos sunkvežimių vilkikų dalys internetu www.tomasirpartneriai.lt , parduotuvėje, sandėlyje. Sunkvežimiams MB, MAN, DAF, IVECO, RENAULT, SCANIA, VOLVO - Varikliai, bamperiai, lingės,pavarų dėžės, laiptai,žibintai. NEMOKAMAI pristatome sunkvežimių detales visoje Lietuvoje per autobusų siuntas. Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas- Marijampolėje
TimoCom transporto barometras 4-ajame ketvirtyje yra žemiau parėjusiųjų metų lygio. Ta pati procedūra kaip kiekvienais metais – tikriausiai įvertins bendrą TimoCom transporto barometro tendenciją. Tačiau tiesiogiai lyginant su 2013 metais, išaiškėja, kad: krovinių gabenimo dalis bendroje Europos rinkoje išlieka žemiau vidurkio santykiu 45:55 ketvirtajame ketvirtyje dėl konjunktūrinių priežasčių.
Jeigu reikalingas papildomas krovinys, tikimybė rasti jį TimoCom krovinių platformoje yra labai didelė. Tai nutiko bendrai Vokietijos ir Prancūzijos krovinių ekspedijavimo įmonei „Kleyling“, turinčiai dvi savarankiškas įmonės buveines Breisache, Vokietijoje ir Algolsheime, Prancūzijoje. 12 metų „Kleyling“ buvo rinkos lyderio klientu Europos transporto biržose ir nuo pat pradžių išnaudojo internetinės TC Truck&Cargo® platformos potencialą.
Perkraustymo paslaugos - kaip teisingai pasirinkti tiekėją?
Lemputės automobiliams - šio mėnesio Eolto prekės. Visos lemputės parduodamos internetu bei parduotuvėse su 15% nuolaida. Akcija taikoma šių gamintojų lemputėms: Philips ir Narva.
Vairuotojams tikra žiema prasideda tada, kai ryte kyla rūpesčių „žadinant“ automobilio variklį. Drėgmė ir net nedidelis šaltis atskleidžia visas elektros grandinės problemas bei sukelia vairuotojams nepatogumų. Didmenine automobilių detalių prekyba užsiimančios įmonės „AD Baltic“ specialistai dalinasi patarimais, kaip lengviau užvesti automobilį šaltuoju metų laiku ir išvengti kitų rūpesčių.
more
Operatorius
UAB "Korio formulė" (Kaunas)
galioja iki 2015-01-30
Tarptautinio krovinių vežimo transp. pr. vairuotojas
UAB "GELGOTOS TRANSPORTAS" (Marijampolė)
galioja iki 2015-01-30
more   Post an advertisement
Jūsų el. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Nemokamas paštas

Atsisiųsk nemokamai Auto.lt programėlę išmaniajam telefonui iš Google Play
Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.