Tuesday, 2 September 2014
LT | EN | DE | RU | LV | PL
 
 
 
Business Category:
Company name:
Reg. code:
Phone:
Website:
- have
Email:
- have
Address:
Street / House No:
Expert advice
UAB,,GSA GROUP '' projektų vadovas Nerijus Šakalys atsakys į Jūsų klausimus apie automobilių apsaugos sistemas, komforto įrangą ir garso izoliaciją automobilyje.
Ask a question
Ekspertas Žilvinas Paškevičius atsakys į Jūsų klausimus apie automobilių kėbulų remontą.
Ask a question
,,EMP recycling'' Recycling padalinio vadybininkė I.Saveljeva konsultuoja automobilių remonto ar demontavimo metu atsiradusių pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo , supirkimo , apskaitos klausimais.
Ask a question
All experts
Latest questions:
Kokia alyva tinka Reno Lagunai 1999-09-10 varik...
Variklinei alyvai aukštų reikalavimų gamintojas nekelia, NESTE OIL pirmas pasiūlymas Neste City Pro 5W-40, MPM OIL - Motor Oil 5W-40 Premium...
Sveiki, kokį tepalą pilti ford focus 1998 m. 1....
Peržiūrėjau penkias alyvų parinkimo lenteles ir galiu vienareikšmiškai pasakyti, kad variklio gamintojas rekomenduoja naudoti 5W-30 klampos alyvą....
Sveiki. Kas kiek laiko reikia keisti alyvą Nest...
Prailgintas alyvos keitimo intervalas, nurodomas gamintojo, yra 50 000 km, ir ne rečiau kaip kartą per du metus. Tačiau antroje eilutėje su ta...
All questions

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.


Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos kitų sporto šakų (slalomo ir greituminio slalomo) komiteto pirmininko Vidmanto Dailidės, slalomas yra pirmasis žingsnis norint pradėti lenktynininko karjerą. Žemiau pateikiame interviu su vienu iš didžiausių Lietuvos slalomo entuziastų Vidmantu Dailide apie šią sporto šaką ir visą automobilių sportą.
Perkraustymo paslaugoms Akcija!!! Mikroautobusas ir 2-jų krovėjų paslauga 65 Lt./val. (18,82 EUR) 8 608 66 039 Pervežame baldus, lovas, buitine technika, bei kitus gyventoju ir įmonės daiktus.
Professional MOVING - „AUTOSRAUTAS“ yra 6 metus atsakingai ir PROFESIONALIAI perkraustymo paslaugas vykdanti įmonė, Jums siūlanti kraustymo paslaugas, krovinių pervežimą, senų baldų, buitinės technikos bei statybinių atliekų išvežimą utilizavimui, krovėjų bei pakavimo paslaugas. Mes stengiamės nuolat palaikyti glaudžius ryšius su savo klientais bei prisitaikyti prie jų pageidavimų. Mums svarbi tiek smulki įmonė, vežanti vieną kartą per metus, tiek vežanti kelis kartus per savaitę. Svarbus kiekvienas klientas. Pasirašome terminuotas ir neterminuotas sutartis, esame lankstūs Jūsų reikalavimams. Susisiekite su mumis ir gausite išskirtinį dėmesį Jums ir Jūsų kroviniui.
Taisome visų tipų automatines pavarų dėžes , Kaunas, tel:861000630
Krovininiu mikroautobusu pervezu:buitine technika; - biuro technika; - baldus--- ivairius smulkius krovinukus - statybines medžiagas;dviracius,motociklus, automobilių dalis, motociklus, pliteles, laminatas, santehnika, skarda,gipsokartonas, profiliai, lentynas, medenos gaminiai - bei kitus krovinius iki 1,6t.Vežu krovinius visoje Lietuvoje,Baltijos Šalyse,Lenkija- Ilgis 3.25, Aukstis 1.84. Plotis 1.73
Prekyba kokybiškomis naudotomis padangomis Elektrėnuose.
Atstovaujame ir prekiaujame D. Britanijos alyvų gamintojo "Millers Oils" bei padangų gamintojo "DMACK Tyres" produkcija Lietuvoje bei Norvegijos kompanijos "Autosock" sertifikuotais ratų antdėklais žiemai.
more
Transporto vadybininko (-ės)
Transtira, UAB (Vilnius)
galioja iki 2014-09-27
Muitinės paslaugų skyriaus vadovas
Job in Logistics (Vilnius)
galioja iki 2014-09-06
more   Post an advertisement

Autovežių vairuotojas
UAB "VAILIDA" (Tauragė)
galioja iki 2014-09-03
TRANSPORTO VADYBININKAS
Nova Lux management solutions (Vilnius)
galioja iki 2014-09-03
more   Post an advertisement
Jūsų el. pašto adresas:

Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Nemokamas paštas

Atsisiųsk nemokamai Auto.lt programėlę išmaniajam telefonui iš Google Play
Euro skaičiuoklė

Litai:


Eurai:
Oficialus lito ir euro kursas yra 3,4528 lito už 1 eurą.