Paieškų šiandien: 1942
List of companies

DM autocentras

Gedimino g. 7, 57300 Kėdainiai

(+370) 68991362
      

Get directions:

Did you mean?:
Did you mean?:

Company contacts

Phone
(+370) 68991362
Email
autodemas@gmail.com
Owner
Dainius Mozeris
VAT code
LT 100005760715

Responses

Write a review
Write a response
What to write?
To valuate:
Kaari
2017.06.21
We went to Estonia to buy a car. Good company, good service, the car is in good condition and the right mileage. Thank you!
Gintautas
2017.03.06
Norėčiau padėkoti autocentro savininkui Dainiui Mozeriui už gera paslaugu teikimą ir palinkėti sekmės darbbe
Gintautas
2017.03.05
Esu pirkes ne viena automobilį iš šios įmonės ir tikrai visais atvejais likau patenkintas.Norėčiau palinkėti šios įmonės savininkui Dainiui Mozeriui ir toliau išlikti tokiam rūpestingam būti savo įmonės klijientams.Sekmės versle.
Žana
2016.07.23
2016-07-14 iš Vilniaus eilinį kartą vykome, tik šįkart į Kėdainius (DM autocentrą), pagal pardavimo skelbimą internete apžiūrėti „mašinos iš Vokietijos labai gerame stovyje“.
Automobilis buvo praėjęs techninę apžiūrą, kas puikiai apspindi pardavėjo rūpinimąsi būsimu pirkėju. Mums ilgai apžiūrinėjant, tikrinant, bandant automobilį, daug klausinėjant darbuotojus Mantą ir Dainių apie dominančius dalykus, lydėjo komfortiška ir draugiška bendravimo atmosfera, nepastebėjome jokio šių darbuotojų atviro nepasitenkinimo, inervacijos. Reikia pripažinti, kad labai nustebino ir pradžiugino, kad pardavimo skelbimo turinys išties atitiko realybę, t. y. nebuvo išvardinti nebūti naudoto automobilio „idealumai“, dėl kurių jau buvome nemažai pakeliavę tuščiai.
Buvome puikiai aptarnauti: pavaišinti kava, palydėti su jau nupirktu automobiliu iki draudimo ir Regitros, laukiant pastarosios pietų pertraukos pabaigos, prie automobilio buvo prisukti valstybiniai numeriai. Aišku, visa tai galėjome padaryti patys, bet kaip netikėta ir malonu buvo patirti tokį tikrą, nesuvaidintą paslaugumą.
Bent jau pagal mūsų patirtį, linkime visiems būsimiems DM autocentro pirkėjams patirti tokią komfortišką automobilio įsigijimo atmosferą.
DM autocentrui linkime sėkmės pardavimuose, kad jų parduodamų automobilių pasiūla ir teikiamas paslaugumas maksimaliai atitiktų būsimų pirkėjų poreikius. Visos šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame Mantui ir DM autocentro šeimininkui Dainiui Mozeriui.
Information update