Paieškų šiandien: 17730

Penki liūtai, UAB

Tilžės g. 156-309, Verslo centras ”Talša”, 76351 Šiauliai
Phone
(+370) 61368505
Work hours
I-V 12.00-20.00
Director
Jonas Pečiulis

Legal information

Company code
145869410

Activities

Driving schools

Responses

2016.08.31
Skaistė
Puiki vairavimo mokykla . Rekomenduoju. nedvejokit eikit ir registruokitės.
2016.07.28
Meda
Puiki vairavimo mokykla !! Išmokau viska labai greitai !ačiū didelis instruktoriui už pastangas
2016.05.07
Monika
Rekomenduoju viesiems būtent šią vairavimo mokyklą "Penki liūtai" . Pasimokiau pati kai teko pereiti iš kitos mokyklos sukišus daugybe pinigėlių. Čia atėjusi supratau kad instruktorius už pamokas ima pinigus o ne už "orą" kaip man buvo . Labai ačių už kantrybę, puikiai suderintą laiką ir viso taip puikiai išdėstymą .
2016.05.05
Mokinė
Pati geriausia vairavimo mokykla. !!ačiū didelis instruktoriui už nuostabiai parengtas pamokas. Ir išaiškinimą!!!
2016.04.15
Dovydas
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Penki liūtai vairavimo mokyklą. Didelis AČIŪ instruktoriui Jonui! Už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką! Esu pačios geriausios muomonės apie šią mokyklą - rekomenduoju visiems!
2016.02.01
Rokas
Pati geriausia mokykla. Labai džiauguosi, kad nėjau į didžiauosias, nes čia instruktoriui rupi ne tavo atnešti pinigai, o kad tikrai išmoktum, išlaikytum ir taptum pilnaverčiu eismo dalyviu. Ir kas svarbiausia buvo man prisitaiko prie dirbančio žmogaus. Tiek teorija tiek privažiavimas iš pirmo karto išlaikytas.
2015.12.28
Tadas
Mokykla sugebanti tiek jaunus, tiek brandžius žmones paruošti atsakingai bei kruopščiai įsisavinti kelių eismo taisykles. Teoriją dėstoma pateikiant pavyzdžius bei argumentuotai narpliojant eismo įvykius keliuose. Nuoširdūs tiek instruktoriai, tiek ir teorijos dėstytojas, nebijantys patarti bei pamokyti, kaip įvairiuose situacijose elgtis. Nuostabus žmogus instruktorius Jonas, visada susiderina laiką, kaip pačiam žmogui patogiau ir nuoširdžiai atlieka savo darbą.
2015.12.28
Donatas
Puiki mokykla, ypač labai patiko instruktorius Jonas manau ir eikit tik pas jį, labai ramiai viska išaiškina nei kart nebuvo užšaukes padarius klaidą, o kaip tik viska detaliai išaiškindavo :) Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto išvis be klaidų su pagyrimu. :)
2015.12.21
Rūtenis
Didelis Ačiū už kantrybe Jonui Pečiuliui :)
Be galo džiaugiuosi jo mokymu.
Jei norit neužsilaikyti regitroj ,tai didele rekomendacija tiesiu keliu pas Jį !! :)
2015.12.21
Gabrielė
Norėčiau padėkoti šiai mokyklai už labai kokybiškas žinias ir galimybę išmokti vairuoti. Teorijos mokytoja viską labai gražiai paaiškina ir išdėsto. Didelis ačiū Jonui už kantrybę, puikus instruktorius ir žmogus, visada būdavo labai mandagus, draugiškas, nuolat juokaudavo, tikrai mėgaudavausi kiekvienu pravažiavimu ir gavau gerus vairavimo įgūdžius. Esu be galo patenkinta, teorijos ir praktikos egzaminus mokykloje išlaikiau iš pirmo karto :)
2015.12.21
Agnė
Labai noriu padėkoti instruktoriui Jonui ir visam vairavimo mokyklos kolektyvui :) Tikrai, galiu drąsiai teigti, jog tai vieną iš geriausių vairavimo mokyklų Šiauliuose. Instruktorius Jonas nuostabus žmogus, tikrai suteikia visą informaciją su aiškiais pavyzdžiais, rekomenduoju jį 100% :)
2015.12.21
KRISTINA
Nuostabi mokykla,viskas isdestoma aiskiai,atsakoma i visus uzduodamus klausimus,praktine dalis taipogi ismokoma viskas kaip turi buti,vaziuoti mokoma tol kol mokinys buna tinkamai paruostas i egzaminus regitroje, JONAS PECIULIS geras supratingas ir teisingas mokytojas,dekoju jam uz kantrybe ir pamokas.
2015.12.21
Irma
Labai esu patenkinta profesionaliu ir kokybišku teorijos dėstytojo ir vairavimo instruktoriaus Jono Pečiulio mokymu. Visi vairavimo mokykloje yra labai draugiški! Nereikėjo bijoti, kad kas nors pasijuoks iš mano užduotų klausimų. Visas pravažiavimo laikas buvo išnaudojamas sąžiningai :) Išlaikiau iš pirmo karto!!!!!!AČIŪ!!!!!!!!
2015.12.14
Renata
Labai puiki mokykla, geras mokytojas. Rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą, nes čia malonūs ir geras instruktorius, kuris atsidaves savo darbui, dirba su didelius noru ir kantrybe. Labiausiai norėčiau padėkoti ir pasakyti didelį ačiū vairavimo instruktoriui Jonui Peciuliui, už atsidavimą darbui ir už be galo didelę kantrybę. Labai Jums ačiū! ISSILAIKIAU IS PIRMO KARTO
2015.12.14
Vitalijus
Be galo džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą! Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto :) Na o didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Jonui Peciuliui už kantrybę, pastabas bei skleidžiamą optimizmą. Rekomenduoju! Linkiu sėkmės...
2015.12.14
Vylma
Labai geras konstruktorius viska kantriai ir aiskiai isaiskina.Labai šauni vairavimo mokykla. Man labai patiko, tiek iš teorijos, tiek iš praktikos.Islaikiau is pirmo karto
2015.10.15
Greta
Pats geriausias instruktorius!
2015.09.07
Justė
Labai geras instruktorius ir dėstytojas, viską puikiai išaiškina. Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla.
2015.08.24
Viiktorija
Visiems rekomenduoju šitą vairavimo mokyklą, nes puikiai paruošia egzaminams, iš karto išlaikiau viską. Labai šaunus instruktorius!!! Patogu susiderinti laiką, prisitaiko patogu laiku.
2015.02.28
Tautvydas
Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą, čia dirba puikus instruktorius, kuris viską paaiškina nuosekliai. Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią mokyklą. Teorijos bei praktinio vairavimo egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū ! :)
Duomenų atnaujinimas

Map