Paieškų šiandien: 368
Įmonių sąrašas

Autolikstė, UAB

Kalvarijų g. 143 (Žirmūnai), 08221 Vilnius

(8 5) 2458776
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2458776
Tinklalapis
www.autolikste.lt
El. paštas
info@autolikste.lt
Direktorius
Marius Gutauskas
Įmonės kodas
124372138
PVM kodas
LT243721314

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-17.00
Antradienis
9.00-17.00
Trečiadienis
9.00-17.00
Ketvirtadienis
9.00-17.00
Penktadienis
9.00-16.00

Autolikstė, UAB

UAB "Autolikstė" - jau nebe pirmus metus lanksčiai, kūrybiškai ir kryptingai dirbanti bendrovė, savo veiklą pradėjusi 1998 m. Mūsų veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių dalimis ir aksesuarais. Lietuvos rinkai tiekiame platų asortimentą kokybiškų prekių europietiškiems bei japoniškiems automobiliams. Tiekiamų prekių asortimentas pastoviai plečiamas. Bendradarbiaujame su prekybos tinklais, specializuotomis parduotuvėmis ir autoservisais, turime ir mažmeninę prekybą. Klientams pageidaujant, užsakytas prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Esame šiuolaikiški ir stengiamės tenkinti įvairius klientų poreikius. Todėl pradėjome elektroninę prekybą. Dabar mūsų naujajame tinklapyje įdiegta “Elektroninė parduotuvė”, padedanti klientams patogiau susirasti reikalingas prekes ir jas užsisakyti.
Nuolatiniai klientai gali naudotis “Kliento prisijungimo programa”, tiesiogiai jungtis prie duomenų bazės, matyti sandėliuose turimų prekių kainas nustatytas konkrečiam klientui bei daryti tiesioginius užsakymus. 2011 m. UAB “Autolikstė” įsikūrė naujose patalpose – Kalvarijų g. 143, Vilniuje, kur turime sandėliavimo patalpas ir vykdome mažmeninę prekybą. UAB “Autolikstė” yra prekinio ženklo „KRÖPEL“ savininkas.
Esame pasiryžę įvykdyti visus jūsų užsakymus ir pateisinti visus jūsų lūkesčius.

Kropel:
Prekių ženklo KRÖPEL sukūrimas iš pačių pradžių turėjo tikslą sujungti pigių, tačiau aukštos kokybės auto dalių iš skirtingų gamintojų po vienu prekės ženklu. Produktai gaminami įvairiose pasaulio šalyse - pavyzdžiui Taivanije, Lenkijoj, Kinijoj, Lietuvoj ir kt. Auto dalių KRÖPEL asortimentas nuolat plečiasi, tačiau tik pavyzdžiais patvirtinusiais jų patikimumą bėgant laikui realiomis naudojimo sąlygomis. Auto dalys KRÖPEL gaminamos naudojant naujausias technologijas, pažangia įranga. Automobilių atsarginės dalys yra daugiausia automobiliams pagamintiems Europoje. Produktai yra parduodami Baltijos šalyse, NVS ir Bulgarijoje.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas