Paieškų šiandien: 4532

Automagas, UAB

Lauko g. 9, 74001 Jurbarkas
Telefonas
(8 447) 51524
Direktorius
Kęstutis Dirda

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
158737330
PVM kodas
LT100001021415
UAB „Automagas“ – daugiau kaip 11 metų veiklą vykdanti bendrovė.
2000 m. gruodžio mėn. buvo įkurta individuali įmonė - Regimanto Žemaitaičio individuali įmonė. Įmonės veikla – transporto priemonių techninė apžiūra ir remontas. Įmonė nuo pat veiklos pradžios orientavosi į kokybišką paslaugų teikimą, todėl klientų skaičius nuolat augo.
Įmonės plėtra buvo vykdoma ir 2006 m. pertvarkant ją į uždarą akcinę bendrovę „Automagas“.
UAB “Automagas” veiklos tikslas - organizuoti ir vystyti autoserviso paslaugų veiklą ir prekybą.
Pagrindinė bendrovės veikla - variklinių transporto priemonių techninė priežiūra bei remontas. Bendrovės teikiamos paslaugos: automobilių kėbulų geometrijos atstatymas – tampymas; automobilių paruošimas dažymui; automobilių dažymas; automobilių signalizacijų montavimas bei techninė priežiūra; važiuoklės techninė priežiūra; automobilių kondicionavimo sistemos remontas ir priežiūra; automobilinės dujų įrangos montavimas ir prieziūra; automobilių kompiuterinės elektronikos sistemų remontas ir techninė priežiūra; transporto priemonių variklių remontas ir techninė priežiūra; techninė pagalba kelyje 24 val. per parą; sąmatų sudarymas AUDATEX programa; automobilių civilinis ir kasko draudimas.
UAB Automagas vienintelė bendrovė Jurbarko mieste ir rajone, kuri teikia techninės pagalbos paslaugas kelyje 24 val. per parą. Taip pat yra sudariusi ilgalaikes sutartis su tehninės pagalbos operatoriais kaip UAB „Euroasista“, UAB „Altas asistance“. UAB „Arro“, kurios taip pat tarpininkauja ir draudimo bendrovėms.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Automagas, UAB

Auto Akstė, UAB "Akstė-servisas"

Taikos pr. 139A, 51131 Kaunas
 (8 37) 460460
    www.akste.lt
Visos autoserviso paslaugos
Automobilių techninė priežiūra
Kėbulo remontas ir dažymas
Draudiminių įvykių administravimas