Paieškų šiandien: 16960

Džeiremta, UAB

Maironio g. 78, 60120 Raseiniai
Telefonas
(8 616) 23617
Direktorius
Vaidotas Misevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
300093153
Uždaroji akcinė bendrovė „Džeiremta“ buvo įkurta 2005-ųjų metų kovo mėnesį. Ši įmonė yra orientuota į darbą su „Belarus“ markės traktoriais – techninį aptarnavimą bei remontą gali suteikti 16 patyrusių mechanikų.
Visi „BELARUS“ traktoriai, prieš patekdami į Lietuvos rinką, yra specialiai ruošiami eksploatacijai: suvaržomi ir patikrinami pagrindiniai mazgai, užpilamas trūkstamas tepalų, aušinimo skysčių kiekis. Įmonės „Džeiremta“ darbuotojai taip pat montuoja turbinas ir kondicionierius, padargus (krautuvus, komunalines šluotas, buldozerius, šakes).
Daugelio Lietuvos ūkininkų kiemuose puikuojasi nauji „Belarus“ traktoriai, kuriuos prižiūrėti padeda UAB Džeiremta“ profesionalūs darbuotojai. Jie turi galimybę atlikti šios markės traktorių garantinį ir negarantinį techninį aptarnavimą bei remontą. Šioje grandyje darbuojasi 11 patyrusių mechanikų. 2009 metais atidaryta specializuota originalių „Belarus“ traktorių detalių parduotuvė Raseiniuose, Maironio g. 78. Originalios detalės, įsigytos tiesiogiai iš gamintojų, yra patikimos ir ilgiau tarnauja.

2011 metais bendrovė įsigijo 7 naujus „BELARUS“ markės 100 AG ir 120 AG galingumo traktorius. UAB „Džeiremta“ nuomoja šiuos traktorius žemės ūkio ir kitiems darbams ištisus metus.
Plėsdama veiklą, nuo 2012 metų UAB „Džeiremta“ pradėjo teikti žemės ūkio ir kitokios technikos detalių tekinimo ir šlifavimo darbų paslaugas.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis