Paieškų šiandien: 9693

Driverlita, UAB

Turgaus a. 22, 87122 Telšiai
Telefonas
(8 610) 33883
Direktorius
Mindaugas Kūra

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
302815946
UAB "DRIVERLITA" vairavimo mokykla įsikūrusi pačiame Telšių senamiestyje, Turgaus aikštėje. Mokykla ruošia A1, A2, A, B, BE, C, D, CE kategorijų vairuotojus. Jumssiūlome naujausias mokymo priemones, vairavimo instruktorius ir teorijos mokytojus, kurie Jums suteiks teorinių žinių bei praktinių įgūdžių. Vairavimo mokymai vyksta atestuotose vairavimo mokymo aikštelėse, kurios atitinka visus Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos keliamus reikalavimus.
UAB "DRIVERLITA" vairavimo mokykla Jus paruoš ne tik vairavimo egzaminams, bet ir padės įgyti teorinių žinių bei praktinių įgūdžių reikalingų kelyje.

daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.05.17
Vidmantas
Zmones ismanantys savo darba..10balu:)
2016.04.26
Tomas
Ačiū mokytojui už neišsakytą kantrybę. Puiki mokykla. Šiltas priėmimas iš administratorės pusės. Tikrai matosi, kad rūpinamasi mokiniais: daug skambučių dėl ateinančių pravažiavimų, tikrai bandoma surast geriausius laikus. Jei duot kokių pastebėjimų.. Pirmųjų pravažiavimų metu pastovi pagalba su pajudėjimu iš vietos. Galbūt be jos būčiau turėjęs mažiau problemų priprantant. Neturiu su kuo palyginti, bet ši vairavimo mokykla man labai patiko. Ačiū!
2015.01.09
Irma M.
Manau tai pati geriausia vairavimo mokykla Telšiuose.
2014.11.15
Gabrielė
Mokiausi B kategoriją, viskas buvo puikiai. Labai nuoširdus kolektyvas.
2014.10.01
Aušra
Labai gera vairavimo mokykla, ją rekomendavau visiems savo draugams.Turėjau labai gerą vairavimo instruktorių, per teorijos pamokas nebuvo nuobodu, linksmas teorijos mokytojas, visada su šypsena.
Sėkmės jums ir toliau taip dirbti!!!
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis