Paieškų šiandien: 10162
Įmonių sąrašas

Ivis, UAB

Gėlių g. 29, Vievis, 21366 Elektrėnų sav.

(8 528) 26306
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 528) 26306
Tinklalapis
www.ivis.lt
El. paštas
vytas@ivis.lt
Direktorius
Vytautas Paražinskas
Įmonės kodas
181211312

Ivis, UAB

UAB “IVIS” įmonė įkurta 1992 metais ir tarptautinių pervežimų srityje sėkmingai dirba daugiau nei 20 metų. Šiuo metu įmonės transportas krovinius gabena į/iš Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Prancūziją, Lietuvą. Veikia reguliari linija Hamburgas – Vilnius.

Mūsų automobilių parke yra 60 naujausių ir žinomiausių markių vilkikų Automobilių parke dominuoja pasižymintys patikimumu Mercedes ir DAF vilkikai, bei Kogel ir Schmitz puspriekabės. Didžioji automobilių parko dalis atnaujinta 2012 – 2013 metais. Pervežimams naudojame tentines 13,6 m. ilgio bei 90 kubinių metrų talpos puspriekabes iki 34 euro palečių krovinio. Visi mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti pagal CMR konvencijos reikalavimus ir iki 40 SDR/kg vidiniams pervežimams.

Visi įmonėje dirbantys vadybininkai bei vairuotojai yra savo srities profesionalai. Todėl mes galime užtikrinti savalaikį krovinių paėmimą bei jų kokybišką ir saugų pristatymą. Turimas automobilių parkas leidžia mums aptarnauti tiek didelius projektus tiek vienkartinius pervežimus jūsų pageidaujamais maršrutais, užtikrinant optimaliausią kainą.
Visi vairuotojai yra savo srities profesionalai dirbantys jau daugelį metų. Transporto priemonės aprūpintos GSM ryšio priemonėmis, automobilio sekimo įranga. Dėka to mes galime pastoviai ir tiksliai jus informuoti apie jūsų krovinio buvimo vietą arba užsakovas gali pats stebėti krovinio padėti realiu laiku internete. Bendraudami tiesiogiai su mumis jūs galite sutaupyti savo išlaidas krovinių transportavimui, bei perkelti visus rūpesčius susijusius su krovinių pervežimu mūsų profesionaliems vadybininkams kurie jūsų nenuvils.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas