Paieškų šiandien: 7104

J. Rinkevičiaus vairavimo mokykla

A. Vivulskio g. 12-4 (Naujamiestis), 03221 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2650821
Darbo laikas
I-V 9.00-18.00
Direktorius
Josifas Rinkevičius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
120188685
Mūsų įmonė - ilgo darbo bei patirties rezultatas. Per ilgus darbo metus (nuo 1995 m.) įmonė sukaupė gerą materialinę mokslo bazę bei patyrusių dėstytojų ir instruktorių kolektyvą. J.Rinkevičiaus vairavimo mokykla siūlo šiuolaikinę vaizdinę medžiagą ir gerai įrengtą kompiuterių klasę, kuria mokiniai gali nemokamai naudotis pamokų ar kitu jiems patogiu laiku. Nauji ir patogūs automobiliai Ford Focus, VW Golf, VW Golf Plius, VW Caravelle.
Mokome vairuoti šių kategorijų transporto priemones: A, B, BE, C, D, CE. Mokome vairuoti ir su automatine pavarų dėže. Užsiėmimai vyksta lietuvių ir rusų kalbomis. Moksleiviams ir studentams taikoma lanksti nuolaidų sistema. Galimas atsiskaitymas dalimis, taip pat suteikiame galimybę mokytis išsimokėtinai.
daugiau...
Filialai

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2014.02.17
Audra
Vasarą lankiau kursus Pilatėje. Viskas labai patiko- nėra taip baisu ir sudėtinga, kaip mane gąsdino. Instruktorius Olegas labai kantrus ir viską aiškino. Visus egzminus išlaikiau iš karto .Siūlau visiems, klasėje nedaug mokinių, todėl dėstytojas viską kantriai aiškina.Mokyklai- 10 balų.
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis