Paieškų šiandien: 13802

Kelio servisas Kaune, UAB

Elektrėnų g. 1R, 44001 Kaunas
Telefonas
(8 37) 759110
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Direktorius
Kęstutis Gailius

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
303018412
PVM kodas
LT100007572616
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Kelio servisas Kaune, UAB

Toptis, UAB

Verkių g. 50, 09109 Vilnius
 (8 646) 92321
    www.toptis.lt
TOPTIS – autoservisai, teikiantys kokybiškas paslaugas prieinamomis kainomis. Autoservisas
yra įsikūręs strategiškai patogioje Vilniaus vietoje – Ateities gatvėje. Kvalifikuoti autoserviso
TOPTIS darbuotojai naudoja šiuolaikišką remonto įrangą, kuri leidžia greitai ir tiksliai nustatyti automobilio gedimus ir juos pašalinti. Taip pat yra teikiamos kokybiškos visų lengvųjų automobilių bei mikroautobusų remonto paslaugos. Autoservisą TOPTIS verta rinktis, nes:
-Jūsų laukia patogi ir tvarkinga automobilių remonto įmonė.
-Kiekvienam darbui autoservisas TOPTIS skiria ypatingą dėmesį ir siekia, kad klientas visada liktų patenkintas teikiamomis paslaugomis.
-Vienas pagrindinių autoserviso tikslų – kokybė už prieinamą kainą kiekvienam klientui, abipusis pasitikėjimas, greitas automobilio aptarnavimas ir jo grąžinimas savininkui.
-Autoservise TOPTIS tepalų keitimas Vilniuje NEMOKAMAI - pilstoma variklio alyva(sumokate tik už alyvą ir alyvos filtrą) arba MOKANT už alyvos keitimą fasuotą bakeliais CASTROL, MOBIL ir kt.
-Autoservisas TOPTIS iš kitų autoservisų išsiskiria tuo, jog specializuojasi važiuoklės remonte, techniniame automobilių aptarnavime bei kondicionierių remonte.
-Įmonės darbuotojai nuolat tobulėja dalyvaudami mokymuose, seminaruose ir nuolat didindami darbo našumą bei kokybę.
-Kokybiško automobilių remonto užtikrinimui autoservise TOPTIS yra sumontuota daug automobilių remonto įrangos: Metrologiškai patikrintas žibintų reguliavimo prietaisas "Technocolor Draco 2000", kompiuterinis ratų suvedimo reguliavimo stendas „Corghi“, hidrauliniai automobilių keltuvai, pilnai automatinė kondicionierių pildymo stotelė „Technomotor“, padangų montavimo ir padangų balansavimo staklės, kompiuterinės diagnostikos įranga "Launch". Taip pat autoservise TOPTIS yra teikiamos tokios paslaugos kaip: kondicionierių pildymas, tepalų keitimas, atliekamas važiuoklės remontas, kondicionieriaus remontas bei sankabos remontas, šarnyrų restauravimas, stabdžių remontas ir ratų suvedimas. Kas svarbiausia, šiame autoservise galite pasirinkti ir tokias paslaugas: sankabos keitimas, mikroautobusų remontas, duslintuvų remontas, padangų montavimas. Susisiekite su mūsų autoserviso TOPTIS darbuotojais ir jie sutvarkys Jūsų automobilį greitai ir už prieinamą kainą, suteikdami garantiją!

daugiau...