Paieškų šiandien: 304

RCC, visos valymo paslaugos, UAB "Rinoceras"

Birutės g. 23B, 91214 Klaipėda
Telefonas
(8 624) 88209
Direktorė
Laura Kulbinskaitė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
303538384
Nuo pat veiklos pradžios orientuojamės į aukštos valymo paslaugų kokybės ir nedidelės kainos sąntykį. Ypatingai specializuojamės cheminio ir specialūjų valymo darbų srityje t.y. minkštų ir odinių baldų, kiliminių dangų ir kilimų cheminis valymas, postatybinis ir poremontinis valymas, langų ir stiklinių fasadų valymas, taip pat aukštuminiai valymo darbai naudojant kėlimo įrangą ir aukštalipius. Atliekame automobilių plovimo, poliravimo , salonų sauso ir cheminio valymo paslaugas.
Automobilių išorės plovimui naudojame bevandenio plovimo technologiją, netoksiškas ir draugiškas aplinkai plovimo priemones. Australijoje ir JAV tokiu būdu automobiliai plaunami jau 20 metų. Europoje ir Lietuvoje tai yra naujiena. Tokiu būdu plaunant automobilį, palyginus su tradiciniais plovimo būdais, yra nebraižomas automobilio kėbulo apsauginis lakas, automobilis padengiamas apsauginiu polimerų sluoksniu, taip pat yra nusausinamas, nuvaškuojamas ir nelieka jokių plovimo dryžių, Po valymo paviršiuje
susidaro antistatinis barjeras, kuris neleidžia kauptis dulkėms ir vandeniui bei apsaugo nuo UV spindulių, sukeliančių oksidaciją ir dažų blukimą.
Jeigu automobilio kėbulas yra labai nešvarus, prieš tai nuskalaujame vandeniu.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis