Paieškų šiandien: 4105

Romasta group, UAB

Ateities pl. 54, 52105 Kaunas
Telefonas
(8 37) 373023
Darbo laikas
I-V 8.00-17.00
Direktorius
Romas Pavasaris

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
134556357
PVM kodas
LT345563515
UAB „Romasta group" buvo įkurta 1995 metais. Įmonė viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo vystyti vakarietiškų sunkvežimių ir puspriekabių atsarginių dalių prekybą, bei pradėjo teikti serviso paslaugas.
2013 metais įmonę įsigijo Suomijos kompanija „BPW Kraatz" Oy. Nuo tada įmonė priklauso vienai didžiausių pasaulio sunkiojo transporto atsarginių dalių pasaulio įmonių grupių – BPW (Bergische Achen KG)
Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 70 žmonių. „Romasta group„ – tai organizacija, kurioje įvertinamos kiekvieno darbuotojo idėjos ir indėlis į visos įmonės veiklą, abipusė bendradarbiavimo nauda pasiekiama tik pasitikėjimu ir supratimu, o lyderystės principai skatina ryžtą ir operatyvumą.
Mūsų misija:
Patikimai, greitai ir profesionaliai spręsti klientų problemas, susijusias su vilkikų atsarginėmis dalimis, bei remontu ir puspriekabių gamyba, atsarginėmis dalimis bei remontu.
UAB „Romasta group“ servisas atlieka sunkvežimių, priekabų, puspriekabių, autobusų sistemų ir agregatų remonto einamuosius ir kapitalinius darbus.
„Romasta group“ servisui suteiktas tiesioginio BPW serviso (Direct service partner) statusas. Tai reiškia, kad įmonės servisas ir jo partneriai Lietuvos regionuose teikia garantinį techninį aptarnavimą, bei garantinio remonto paslaugas, atitinkančias BPW keliamus kvalifikacijos reikalavimus. Bet to įmonės servisas yra įgaliotas Knorr-Bremse, Webasto atstovas garantiniams ir po garantiniams techniniams aptarnavimams.
Kadangi UAB „Romasta Group“ prekiauja krovininio transporto atsarginėmis dalimis ir dirba tiesiogiai su atsarginių dalių gamintojais, tai ir bendrovės servisas turi galimybę naudotis optimaliu atsarginių dalių sandėliu. Atliekant remonto darbus „Romasta group“ servise, atsargines dalis klientams galime pasiūlyti itin patraukliomis kainomis.
Pastoviems ir lojaliems įmonės klientams suteikiama galimybė sudaryti ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, o tai reiškia, jog detalių ir paslaugų kainos bei apmokėjimo sąlygos tampa dar labiau palankios.
Romasta group filialus rasite: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Marijampolėje, Klaipėdoje ir Utenoje bei įgaliotus oficialius partnerius Panevėžyje bei Alytuje.
daugiau...
Filialai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis

Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Romasta group, UAB

Tomas ir partneriai, UAB

Bukta , Liudvinavo sen., 69191 Marijampolės sav.
 (8 685) 55002
    tomasirpartneriai.lt
Naujos ir naudotos sunkvežimių dalys internetu, sandėlyje, parduotuvėje
Nemokamai pristatome detales visoje Lietuvoje per autobusų siuntas
Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas
Superkame sunkvežimius ir vilkikus