AUTOMECHANIKAS

Galioja iki: 2019.10.11
UAB "Advantus", Panevėžys

Darbo aprašymas:

Apie poziciją

Ieškome automechanikų, kurie gebėtų:
- Pakeisti paskirstymo grandines, diržus, pakeisti/tvarkyti variklį;
- Remontuoti važiuoklę, keisti tepalus ir aušinimo skystį.

Darbas pakankamai intensyvus, o automobiliai vieni naujausių, todėl tikimės rasti darbuotojus, kurie to nebijo!

Taip pat prie komandos kviečiame prisijungti būsimą automechaniką, kuris neturi patirties, bet labai norėtų jos įgauti ir dirbti šalia patyrusių specialistų.

Mes siūlome

Siūlome patogias darbo sąlygas ir naujus darbo įrankius, reikalingus sklandžiam darbui atlikti. Pilną darbo krūvį bei konkurencingą darbo užmokestį, kuris gali kisti priklausomai nuo Jūsų sugebėjimų ir pasiekimų.

Reikalavimai

- Tikslinės darbo patirties (bent 3-4 m).;
- Stipraus atsakomybės jausmo;
- Gebėjimo patiems atrasti gedimus ir juos pašalinti;
- Punktualumo ir spartaus darbo;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

Darbo laikas

nuo 8 val. iki 17 val.

Atlygis

Nuo 1.500 EUR prieš mokesčius
Darbo pasiūlymas

Daugiau darbo skelbimų tema Mechanika / Inžinerija