Autodiagnostika - ką reikėtų žinoti

10 Oktober 2018

Kaip rasti patikimus autodiagnostikos specialistus? Dažnas pradės nuo paieškos internete. Įvedus paieškos sistemoje užklausą su miesto pavadinimu, rasite tik tame mieste dirbančius specialistus. Pavyzdžiui įrašius „Autodiagnostika Klaipėda“ rasite tik Klaipėdos mieste dirbančias autodiagnostikos įmones ar meistrus. Iš jų reiktų išsirinkti patikimus, žinomus meistrus, kurie kokybiškai atlieka savo darbą ir suteikia garantiją.

Kas yra autodiagnostika Klaipėdoje? Kalbant apie sveikatą, visi žino, kas yra diagnostika ir kodėl, tai reikalinga. Kalbant apie transporto priemones, tai yra beveik tas pats: autodiagnostika Klaipėdoje tikrina įvairias automobilių sistemas ir mechanikos veikimą, nustato gedimus ir parengia diagnostikos žemėlapį. Autodiagnostika Klaipėdoje naudojama technika priklauso nuo to, kaip reikia patikrinti, pvz., automobilio važiuoklės diagnostika gali būti atliekama tiek savarankiškai, tiek su specialios įrangos pagalba. Tačiau be kompiuterio neįmanoma nustatyti automobilio dalies gedimų elektroninėse valdymo sistemose.

Terminas autodiagnostika, vis labiau populiarėja, bet žmogui, kuris nėra su tuo susidūręs, tai skamba neįprastai ir gana įdomiai. Tačiau ar tikrai čia yra koks nors stebuklas? Pradžioje mechanikai tikėjosi, kad tai labai palengvins jų darbą. Bet atėjo laikas kai ir jie suprato, kad autodiagnostikos įranga gali būti gera, tačiau specialistas, kuris dirba su ja, gali nemokėti ja naudotis. Transporto priemonių autodiagnostika Klaipėdoje atliekama tik patyrusių ir savo darbą išmanančių specialistų. Tai itin atsakingas darbas, kurį galima patikėti tik kvalifikuotiems darbuotojams.

Šiuolaikinis automobilis yra sudėtingas įvairių elektroninių sistemų, kurios padeda vairuotojui važiuoti, sąveika, užtikrinant patogumą ir saugumą tiek keleiviams, tiek aplinkiniams eismo dalyviams. Kuo brangesnis ir prestižiškesnis automobilis, tuo labiau įkraunamas papildoma elektronika.

Tai gi, kas yra autodiagnostika Klaipėdoje?

Autodiagnostika reiškia prevencinius metodus, jos užduotis yra laiku užkirsti kelią rimtiems gedimams, sutaupyti transporto priemonės savininko pinigus, dėl rimtų remonto darbų ir išgelbėti jį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Pasaulinė transporto priemonių pramonė nestovi vietoje. Aukštos technologijos yra nuolatos atnaujinamos ir įdiegiamos tiek mechanikos, tiek ir elektronikos srityje. Dabar vis labiau tolsta tos dienos, kai buvo įmanoma automobilį sutvarkyti tik su įprastais mechaniniais įrankiais.

Tam, kad padėti mechanikams surasti gedimus transporto priemonėse, buvo sukurti specialūs prietaisai ir įranga, kuri gavo autodiagnostinių įrenginių pavadinimą. O specialistas, dirbantis su šia įranga – diagnostikas. Norint suvokti išradingas lengvųjų automobilių elektronikos ir mechanikos subtilybes, reikalingas žmogus, kuris sugeba suprasti nestandartines situacijas. Būtent todėl ir naudinga autodiagnostika Klaipėdoje, nes gali nustatyti tikslią problemos vietą konkrečioje mašinoje. Elektros, mechanikos ir elektronikos srityje. Šiuo metu norint sutvarkyti modernias transporto priemones, pirmiausia reikia atlikti autodiagnostiką. Tam reikia konkrečios specialios įrangos. Ir svarbiausia, jums reikės tikro specialisto ir labai kvalifikuoto, turinčio tam tikrą patirtį ir žinias aptarnaujant reikiamą modelių asortimentą ir, kuris dirba su ta įranga. Nepriklausomai nuo to, kokia super įranga stovi servise, be gero specialisto, tai yra menkniekis ir efektyvaus rezultato nebus.

Labai svarbu teisingai ir aiškiai diagnozuoti ir nustatyti gedimo priežastį. Dėl netinkamai nustatytos priežasties, defekto tvarkomymas gali nueiti veltui ir net gi į nuostolį. Visa atsakomybė už autodiagnozę tenka diagnostikos specialisto pečiams, todėl jis turi būti aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris gerai žino savo sritį. Autodiagnostika Klaipėdoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai, todėl visada gausite kokybiškas ir patikimas paslaugas.

Važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje

Automobilio važiuoklė susideda iš: rėmo, priekinės ir galinės pakabos, ratų. Būtent važiuoklei, kuriai judant tenka pagrindinė apkrova, reikia ypatingo dėmesio. Transporto priemonės važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje susideda iš:

 • priekinės ir galinės pakabos būklės patikrinimo;
 • priekinių ir galinių ratų pavarų būklės patikrinimo;
 • stabdžių sistemos diagnostikos.

Paprastai važiuoklės autodiagnostika atliekama keičiant padangas (žiemą ir vasarą), tačiau ekspertai rekomenduoja ją reguliariai atlikti kas 10 000 km. Atlikti važiuoklės autodiagnostiką po nenumatyto susidūrimo su bet kokia kliūtimi ar duobe yra naudingas, nes taip iš anksto galima pamatyti problemas, kurios gali pasireikšti vėliau, tik su didesnėmis pasekmėmis. Todėl autodiagnostika Klaipėdoje geriausias sprendimas po nelaimingų susidūrimų.

Kompiuterinė autodiagnostika Klaipėdos mieste

Automobilio kompiuterinė diagnostika paprastai leidžia įvertinti transporto priemonės būklę ir nustatyti pagrindinių komponentų ir agregatų gedimus. Autodiagnostika Klaipėdoje - tai yra visų elektroninių automobilių ir jutiklių sistemų patikrinimas, naudojant modernią įrangą ir specialias programas, skirtas diagnozuoti automobilius.

Autodiagnostika Klaipėdoje, pavyzdžiui, elektroninių sistemų, yra įmanoma tik su specialiais skaitytuvais. Autodiagnostikos procese atliekamas matavimas ir palyginimas su įvairių transporto priemonės parametrų pamatinėmis vertėmis.

Kaip atpažinti gerą autodiagnostikos specialistą?

Jeigu specialistas autodiagnostiką atlieka ilgai, tai dar nereiškia, kad jis tikrai geras savo srityje. Kartais nepatyręs darbuotojas, tiesiog ilgiau užtrunka padaryti tą patį darbą, nei geras ir kvalifikuotas specialistas. Geras darbuotojas, užsiimantis autodiagnostika Klaipėdoje bus:

 • Visada draugiškas ir dėmesingas jūsų problemai.
 • Aiškiai ir suprantamai, pasakys apie atsiradusias problemas jūsų transporto priemonėje.
 • Jo kalba nebus pilna techninių terminų ir konkretaus žodyno.
 • Jis mandagiai atsisakys suteikti jums paslaugas, jeigu nežinos automobilio modelio arba jei neturi tinkamos įrangos.

Jei norite atlikti detalę savo automobilio autodiagnostiką Klaipėdoje - susisiekite su specialistais. Mes atliekame išsamų transporto priemonės patikrinimą. Autodiagnostika Klaipėdoje bus atlikta kokybiškai ir aiškiai pateikta.

 

Nauji straipsniai

 • Automobilio valymas žiemą

  Ar galima žiemą valyti automobilį? Ar po valymo nepradės pelyti salonas? Automobilio salonas odinis - ar reikalingas valymas? Ant automobilio grindų nusėda vandens bei kitų nešvarumų - paliekamų batų po lietaus, sniego ir pan., dėl to vėliau automobilio salone atsiranda blogas kvapas, bakterijos, alergenai, kurie ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet vėliau gali tapti viena iš korozijos...
 • Pasikloji ir važiuoji - kaip išsirinkti gerą automobilinį kilimėlį?

  Retas vairuotojas kreipia dėmesį į tokius priedus, kaip automobilinis kilimėlis. O be reikalo. Automobilių dalių salono trafic.lt konsultantas Titas įspėja, kad prastas ar sezonui netinkantis kilimėlis gali sumažinti ne tik kelionės komfortą, bet ir saugumą. „Jei dažnai į automobilį lipate snieguotais batais, jums važinėti žiemą su tekstiliniais kilimėliais – tas pats, kas...
 • Automobilių keltuvų tipai

  Automobilinių keltuvų pasirinkimą dažnai lemia atliekamų darbų specifika, autoserviso išplanavimas, ar transporto priemonių rūšys. Žirkliniai keltuvai Žirkliniai keltuvai irgi patogūs važiuoklės remontui, bet jie yra šiek tiek brangesni dėl savo konstrukcijos ypatumų. Žirklinius keltuvus irgi galima būtų skirti į kelis tipus tai pagal keltuvo kėlimo aukštį ir pagal kėlimo rampų ilgį. Į...
 • VCDS, VAG-COM, HEX-NET ir HEX-V2 diagnostikos prietaisai

  Specializuoti diagnostikos prietaisai HEX-NET ir HEX-V2 ir programinė įranga VCDS skirti Audi / VW / Seat / Škoda autodiagnostikai Naujos kartos diagnostikos prietaisai ROSS-TECH HEX-NET ir ROSS - TECH HEX-V2 su programine įranga VCDS buvo pristatyti Frankfurte Automechanika 2016, parodoje. Gamintoja su visa Ross-Tesch komanda pristatė pasikeitimus ir paaiškino priežastis kodėl buvo sukurti...
 • AUTO-COM, autocom diagnostika

  Baltijos Automobilių diagnostikos sistemos pradėjo savo verslą nuo Auto-Com prietaisų prekybos 2001 metais. Viskas prasidėjo nuo legendinio AUTO-COM ADP 124 su nuoseklios ir paralelinės diagnostikos galimybėmis pasirodžiusio 1997 metais, vėliau šį prietaisą pakeitė Autocom 186, Auto-com ADP 124 ir ADP 186 kurie nuo 2010 metų nebepalaikomi. Šiuos prietaisus dar galima sutikti naudojamus...
 • Sėdynių užvalkalai. Renkamės teisingai!

  Visame pasaulyje sėdynių užvalkalai laikomi pagrindiniu automobilių puošybos elementu, tačiau mums – tai prižiūrėto automobilio ženklas, kuris yra esminis elementas 80 % visų automobilių. Atsižvelgdami į tokį populiarumą, nusprendėme išsiaiškinti kaip teisingai išsirinkti sėdynių užvalkalus ir į ką atkreipti dėmesį renkantis šią autosalono jaukumo detalę. Sėdynių užvalkalų...
 • Automobilio pardavimas Vilniuje

  Automobilis – neatsiejama kone kiekvieno lietuvio gyvenimo dalis. Vieniems tai pramoga ir didelis noras, kitiems – būtinybė. Tačiau automobilių mūsų keliuose tikrai labai daug. Ir nors daugelis jau laiko save vos ne automobilių ekspertais, norėdami išsirinkti naują dažnai patiria labai daug dvejonių ir susiduria su kalnu neaiškumų. Dar sunkiau būna parduoti automobilį. Reikia...
 • Įsigalioja naujos Kelių eismo taisyklių nuostatos pėsčiųjų ir dviratininkų saugumui gerinti

  Susisiekimo ministerija primena, kad šių metų lapkričio 1 d. įsigalioja Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimai, skirti apsaugoti pažeidžiamiausius eismo dalyvius – pėsčiuosius ir dviratininkus. Taisyklėse nustatyti griežtesni reikalavimai vairuotojams, jiems artėjant prie pėsčiųjų perėjų bei lenkiant dviratininkus, taip pat siekiama atsakingesnio pėsčiųjų elgesio. KET pakeitimuose...
 • Automobiliniai keltuvai: nuo specialistų iki mėgėjų...

  Jeigu turite transporto priemonę, tokiu atveju puikiai suprantate, kad jos priežiūra nėra labai pigus malonumas. Kelionės į servisus taip pat kartais glumina, kadangi ten paslaugų kainos auga kaip ant mielių. Tai dažniausiai paskatina mokytis pačiam tinkamai pasirūpinti savo transporto priemone ir įsigyti visą reikalingą techniką, kuri gali padėti tai padaryti be jokio vargo. Pirmiausia...
 • Ką daryti pametus numerio ženklus?

  Vairuotojų kasdienybėje pasitaiko situacijų, kai eismo įvykių metu ar praūžus stipriam lietui prarandami, o kartais sugadinami automobilio numerio ženklai. „Regitra“ primena, kad dalyvauti viešajame eisme su transporto priemone, kuri neturi numerio ženklų, negalima. Registracijos metu automobiliai „Regitroje“ yra pažymimi dviem vienodais numerio ženklais. Kitaip...
 • Padangų keitimo sezonas: kaip šį rudenį elgiasi Lietuvos vairuotojai

  Lietuvos vairuotojai išsiugdė naujus įpročius: vasarinių padangų keitimo dauguma jų jau nebepalieka paskutinėms dienoms. Padangų montavimo ekspertai pastebi, kad šiemet mūsų šalies vairuotojai žieminėmis automobilio padangomis rūpinasi iš anksto ir aktyviau perka naujas padangas. Draudikai ragina, prasidedant sudėtingų eismo sąlygų sezonui, atsakingai įvertinti transporto priemonės padangų...
 • Padangos, padangų remontas, montavimas, balansavimas

  Prekiaujame krovininių automobilių ir autobusų padangomis Jau daugiau kaip 10 metų mūsų įmonė sėkmingai dalyvauja padangų versle. Atstovaujame Pasaulyje žinomiausius padangų gamintojus - Bridgestone, Fireeston Dayton ir Yokohama. Šis ilgalaikis bendradarbiavimas yra ne tik mūsų įmonės pripažinimas, bet ir garantija, kad mes siūlome Lietuvos vežėjams tik aukščiausio lygio...
 • 3 priežastys pasikeisti padangas nelaukiant pirmojo sniego

  Bjūrant orams draudikai atkreipia vairuotojų dėmesį, kad tikrai ne pirmasis sniegas turi tapti signalu pasikeisti vasarines automobilio padangas į žiemines. Draudimo bendrovės BTA ekspertai teigia, kad tai turi lemti objektyvios priežastys: oro temperatūra, vairavimo sąlygos bei ne ką mažiau svarbus individualus faktorius – nusistovėjęs vairavimo laikas. „Paprastai kai...
 • Drėgmė automobilio salone – ką būtina žinoti

  Plonu drėgmės šydu ar net leduko sluoksniu iš vidaus aptraukti automobilio langai – žiemos klasika. Nemokantys jų tinkamai nuvalyti ar apsiribojantys perbraukimu šiltu delnu vairuotojai smarkiai rizikuoja gatvėse ar keliuose. „Prieš sėdant prie vairo paprastai nuo langų nugremžiamas ledas bei nuvalomas sniegas išorėje, vidų paliekant neapibrėžtam laikui, neva šildytuvas nupūs....
 • Turbokompresorių remontas ir diagnostika

  #TRC Turbinų Remonto Centras Mes siūlome platų Turbokompresorių pasirinkimą. Sunkvežimiams ,lengviesiems automobiliams, traktoriams ir kitai žemės ūkio technikai .Holset Turbokompresorių pardavimas be to, mes taip pat siūlome produktus kitų pirmaujančių gamintojų, tokių kaip THM, Garrett, KKK, SCHWITZER. AKCIJA! Siuntimas iš kitų Lietuvos miestų nieko nekainuos Detalių...