Paieškų šiandien: 5462
List of companies

AutoTECHNUM, UAB

Verkių g. 39 (Žirmūnai), 01108 Vilnius

(+370) 65088965
    www.autotechnum.lt    Email   

Get directions:

Did you mean?:
Did you mean?:

Company contacts

Phone
(+370) 65088965
Phone
(+370) 65651532
Website
Director
Olegas Mockevičius
Company code
302540254
VAT code
LT100006627611
Bank
AB Swedbank
Bank account
LT08 7300 0101 2380 0430

Work hours

Monday
9.00-18.00
Tuesday
9.00-18.00
Wednesday
9.00-18.00
Thursday
9.00-18.00
Friday
9.00-18.00

Responses

Rate it:
(at least 100 characters) 0
Andrius
2017.12.14
Manau, kad jie dirba labai atsakingai, nes sutvarko ne tik tą gedimą, dėl kurio atvažiavau, bet viską, ką randa, prieš tai dar paskambindami ir pasiklausdami sutikimo.
Kartais darbai trunka ilgiau nei jie pasako, kad truks, bet tai greičiausiai dėl to, kad automobilis būna sutvarkytas iki galo. Būna, kad nemokamai dar ką nors ekstra padaro: tai geresnę radijo stotį atsuka, tai žibintus nušveičia. Jaučiasi rūpestis!
Useful (0)
Report
Juozas
2016.11.14
Standartinių Mercedes problemų, kurias sutvarkyti gan sunku (kaip key les go rankenėlių neveikimo, dynamic seat neveikimo ir pan.) sutvarkymas protinga kaina ir nestandartiškai, pasitelkiant elektronikos žinias, o ne keičiant sugedusią dalį nauja, kurios kaina būtų labai didelė.
Tiek variklio, tiek pakabos remontas, pagal kliento poreikius.
Useful (0)
Report
Simonas
2016.11.10
AutoTechnum autoserviso darbuotojai, o, svarbiausia, vadovas su klientu bendrauja dalykiškai, profesionaliai, be nereikalingų emocijų, negaili laiko paaiškinti, kodėl automobilyje gali būti gedimas, koks yra geriausias veiksmų planas pašalinti tą gedimą, kiek tai galėtų kainuoti, konsultuoja rimtai, neskubant, susidaro įspūdis, kad tikrai nori išklausyti klientą ir, kad kiekvienas naujas klientas bus sutiktas taip pat šiltai ir dėmesingai. Dirba autoelektrikai, kurių nėra tiek daug mieste – daugelis autoservisų tiesiog neturi elektrikų ir neatlieka elektrinės automobilio dalies remonto. Geriausia patikėti šiuos darbus profesionalams, neieškoti pigiausio varianto ir nelakstyti po kelis servisus – minėtas autoservisas siūlo paslaugas rinkos kainomis. Dirba atsakingai ir laiku įvykdė iškeltą užduotį – buvo perprogramuotas naujas automobilio variklio valdymo blokas. Viskas veikia puikiai. Darbams suteikiama neriboto laiko garantija, reiškia, kad vadovas atsako už savo darbuotojų darbo kokybę ir gali garantuoti, jog viskas buvo atlikta taip, kaip reikia. Serviso meistrai remontuoja ir naujus prabangius automobilius, tad šiuo automobilių servisu pasitiki net ir tų transporto priemonių savininkai, kurie savo automobilius tikriausiai patiki tik autorizuotiems automobilių servisams, nes bijo, kad bet kuris kitas servisas nemokės ar negalės pataisyti naujo automobilio arba pataisys netinkamai, padarys žalos už kurią po to neatsakys. AutoTechnum automobilių servisas tinkamas tiek ekonominės klasės automobilių savininkams, tiek ir prestižinių automobilių valdytojams – drąsiai galima kreiptis ir nebijoti palikti savo turtą meistrams net jei tas turtas vertas dešimtis tūkstančių eurų. Dirbama legaliai, raštiškai įforminamas sau priklausančio turto priėmimas ir atsiėmimas, todėl tai nėra vien žodžiais paremti susitarimai tarp kliento ir paslaugos teikėjo. AutoTechnum automobilių servisas įsikūręs geroje miesto vietoje (Žirmūnuose, netoli autobusų parko) garaže po stogu. Patalpos tvarkingos ir erdvios, todėl galima ramiai palikti automobilį ir ilgesniam laikui, nes jis nestovės pamirštas kažkur lauke, jo neapvogs. Šalimais esanti teritorija uždara, čia ribotas judėjimas, todėl ne tik automobilių servisas saugus, bet ir prieigos prie jo.
Useful (0)
Report
more...
Visitor statistics
Information update