„Goodyear“ padangos rekomenduojamos daugiau kaip 80 proc. žurnalų padangų bandymuose

October 2nd, 2017

Per pastaruosius 5 metus 37 patikimi Europos automobilių žurnalai, įskaitant ADAC, „Auto Bild“, „Auto Bild Allrad“, „Auto Zeitung“, „Auto Express“, „Gute Fahrt“, „Auto Moto“ ir ACE/GTÜ,  atliko 208 padangų bandymus. Daugiau kaip aštuoniasdešimtyje procentų šių testų buvo rekomenduotos „Goodyear“ padangos ir  net 43-juose „Goodyear“ padangos užėmė 1-ąją vietą[1].

Kaskart sukūrę padangą ir prieš pradėdami ją gaminti serijiniu būdu, „Goodyear“ inžinieriai ją išbando, atsižvelgdami daugiau kaip į 50 bandymo kriterijų. Taip yra užtikrinama, kad kiekviena nauja „Goodyear“ padanga atitiktų didžiausius poreikius ir užtikrintų geresnes važiavimo savybes.

„Didžiuojamės galėdami paskelbti apie šį svarbų pasiekimą. Jis dar kartą patvirtina „Goodyear“ įsipareigojimą nuolat siekti išskirtinių rezultatų produkto kokybės ir inovacijų srityje“, – sako Martijn De Jonge, prekės ženklo lengviesiems automobiliams vadovas PBU EMEA.

 

[1] *Remiantis 208 žurnalų testais, nuo 2013 m. atliktais 37 nepriklausomų Europos padangų žurnalų. Atsižvelgiama tik į testus, kuriuose dalyvavo „Goodyear“. Daugiau informacijos rasite svetainėje https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/legal-disclaimer-80-claim.html. Sąvoka „rekomenduojama“ vartojama atsižvelgiant į atskiras skirtingų žurnalų vertinimo sistemas ir apibrėžiama kaip testai, kuriuose „Goodyear“ padangos užėmė 1–3 vietas arba gavo titulą „labai rekomenduojamos“, „rekomenduojamos“, „labai geros“, „geros“, „pavyzdinės“ arba „tinkamos“. Rekomendacija taikoma visiems „Goodyear“ prekės ženklo lengviesiems automobiliams produktams, priklausantiems tiek vasaros, tiek žiemos, tiek universalių padangų segmentams.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena iš didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 65 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 47 gamyklose, kurios yra 21 pasaulio valstybėje. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Kolmar Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus bei paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje www.goodyear.eu.

Nauji straipsniai