Paieškų šiandien: 7875
Įmonių sąrašas

4 šviesos, MB

Taikos g. 6-1, Kreivalaužiai, 15166 Vilniaus r.

(8 672) 71567
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 672) 71567
Tinklalapis
www.smdalys.lt
El. paštas
info@smdalys.lt
Vadovas
Laurynas Jurevičius
Įmonės kodas
303073750

4 šviesos, MB

SM Dalys yra MB "4 šviesos" prekinis ženklas. Esame jauna nepriklausoma įmonė, pradėjusi skaičiuoti savo patirtį domintis ir dirbant su BMW marke nuo 2001-ųjų metų. Tai mūsų aistra ir mums patinka, tai ką darome. Pagrindinė įmonės veikla - prekyba naujomis bei naudotomis dalimis ir aksesorika, priežiūros priemonėmis ir visa kita atributika, kuri gali būti ir yra susijusi su pastarosios markės automobiliais. Nuo 2013-ųjų pradėjome prekiauti dalimis Land Rover markės automobiliams. Didžiuojamės galėdami pristatyti 2015-ais papildę asortimentą Jaguar automobilių dalimis.

Galime pasiūlyti plačią gaminių pasiūlą visiems BMW (automobiliai, motociklai, MINI), Land Rover ir Jaguar markės modeliams, kurie yra atrinkti remiantis kokybe ir glaudžiu bendradarbiavimu su pagrindiniu gamintoju.. Stengiamės patenkinti bet kokią užklausą, bet kokiam modeliui ir padarysime viską, kad patenkinti kiekvieno BMW, Land Rover ar Jaguar mylėtojo poreikius.

Mūsų pagrindinis tikslas yra tiekti aukštos kokybės gamintojų produkciją, kuria mes patys pasitikime ir nesiūlytume nieko, kas galėtų pakenkti aukštiems reikalavimams.

Manome, kad mūsų klientai nusipelno tokios pačios kokybės, kurią atitinka BMW, Land Rover ir Jaguar markės.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas