Paieškų šiandien: 418
Įmonių sąrašas

Ignera, UAB

Draugystės g. 19, 51230 Kaunas

(8 37) 353515
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 353515
Tinklalapis
www.ignera.lt
El. paštas
ignera@ignera.lt
Direktorius
Marius Paulauskas
Įmonės kodas
135138663
PVM kodas
LT351386610

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-18.00
Antradienis
8.00-18.00
Trečiadienis
8.00-18.00
Ketvirtadienis
8.00-18.00
Penktadienis
8.00-18.00

Ignera, UAB

Viena didžiausių guolių prekybos kompanijų Baltijos šalyse, tiekianti mechanizmų judėjimą palaikančius produktus ir sprendimus pramonės įmonėms. Mūsų kompanijos veikla nukreipta į parinkimą produktų, kurie naudojami pramonės įrengimų ir transporto priemonių aptarnavimui, remontui, sklandžiam darbui bei gamybai. Norime savo klientams užtikrinti galimybę įsigyti kuo platesnį pramonėje naudojamų produktų asortimentą "iš vienų rankų". Dėl šios priežasties produktų portfelį (guoliai, sandarikliai, diržai, grandinės, žvaigždutės, klijai, hermetikai, autoservisų įranga) nuolat didiname naujais produktais ir paslaugomis, kas leidžia patenkinti kompleksinius pramonės įmonių poreikius.
Mūsų produktus ir paslaugas Lietuvos pramonės ir prekybos įmonės, o taip pat galutiniai vartotojai naudoja pramonės įrenginiams ir mašinoms, pramonėje gaminamiesiems produktams, buitinei technikai, žemės ir miškų ūkio technikai, krovininiam transportui ir automobiliams. Mūsų prekių asortimente - progresyviausių Vakarų Europos, Amerikos, Rusijos, Kinijos, Indijos ir kitų pasaulyje žinomų gamyklų produkcija. Savo klientams galime pasiūlyti visų kokybės lygių gaminius - pigius, vidutinės ir pačios aukščiausios kokybės produktus. Atstovaujame šiuos prekinius ženklus - FAG, INA, TIMKEN, NTN-SNR, A&S FERSA, SKF, HIWIN, FLURO, OPTIBELT, MAFDEL, IWIS, DICHTA, TTO, VBF, GPZ, SPZ, HARP, CRAFT BEARINGS, BIJUR DELIMON, PERMA, ADASH, SNAP-ON, HOFMANN, ORION, SAMOA, STERTIL KONI, AC-HYDRAULIC, FINI, CECCATO, BADGER METER, WEICON, FAMI, WOLLSCHLAEGER ir kt.
Mūsų firmos specialistai padės parinkti Jums reikiamus guolius ar kitas prekes, konsultuos jų montavimo ir eksploatavimo klausimais. Mes žinome teisingus atsakymus į Jūsų klausimus ir esame pasiruošę Jums padėti.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas