Įmonių sąrašas

J. Dainelienės įmonė, filialas

Svajonės g. 40, 94101 Klaipėda
(8 611) 20927
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 611) 20927
Tinklalapis
www.daineliene.eu
El. paštas
info@daineliene.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
8.30-17.00
Antradienis
8.30-17.00
Trečiadienis
8.30-17.00
Ketvirtadienis
8.30-17.00
Penktadienis
8.30-17.00
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

4,8 km | Garažų g. 2, Klaipėda
Didmeninė prekyba naftos produktais
Degalų pristatymas visoje Vakarų Lietuvoje
Dyzelinas žemės ūkiui, dyzelinas šildymui
APOIL, UAB užsiima naftos produktų didmenine prekyba. Savo transportu visoje Vakarų Lietuvoje pristatome naftos produktus ir tiksliomis matavimo priemonėmis išpilstome į stacionarias ir kilnojamas talpyklas, cisternas, kuro bakus. Įmonėms, organizacijoms - į jų talpas ar darbo objektus, ūkininkams ir gyventojams – į ūkius, sodybas. Taip pat pervežame 3 klasės pavojingus krovinius.
Esant poreikiui užpildome negabaritinę techniką Jūsų darbo vietose.
Sakera, UAB
109,8 km | Kooperacijos g. 43, Kelmė
Tarptautiniai pervežimai
Autoserviso paslaugos
Automobilių dalys
Automobilių padangos
3D ratų geometrija
Įvairių rūšių anglies prekyba
Durpių, medžio briketų prekyba
Pastovus darbas tarptautinių pervežimų vairuotojams
Darbas kadencijomis tarptautinių pervežimų vairuotojams
Įmonė “SAKERA” buvo įkurta 2004-03-24 d.
Buveinės adresas: Kooperacijos g. 43, LT-86136, Kelmė, Lietuva
Bendroves pagrindinė veikla lengvųjų automobilių atsarginių dalių, padangų, tepalų, akumuliatorių prekyba ir automobilių remonto,ratų geometrijos atstatymo, stabdžių patikros, bei padangų montavimo ir balansavimo paslaugos.
Nuo 2015 metų bendrovė išplėtė veiklą ir pradėjo prekybą kietu kuru. Tai įvairių rūšių akmens anglys, baltarusiški durpių briketai. Įsigijome sandėlius kieto kuro sandėliavimui, bei fasavimui.
Nuo 2017 metų pradėjome dar vieną verslo šaką, tarptautinius pervežimus. Pradžiai įsigijome du naujus vilkikus RENAULT T 480 su tentinėmis puspriekabėmis Schmitz. Plečiame savo veiklą, todėl jau turime aštuonis vilkikus. Siūlome pastovų darbą tarptautinių pervežimų vairuotojams taip pat darbą kadencijomis.
135,6 km | K. Donelaičio g. 70, Šiauliai
Dujų įrangos montavimas
Automobilių diagnostika
Kondicionierių remontas ir pildymas
IĮ "ROMANTOMA" įkurta 2006 m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - prekyba dujinės automobilių įrangos dalimis, jos montavimas ir priežiūra, automobilių kondicionierių pildymas bei remontas.
Mūsų darbuotojai reguliariai kelia savo kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, dėl to IĮ "ROMANTOMA" turi galimybę suteikti savo klientams ypač aukštą paslaugos kokybę.
IĮ "ROMANTOMA" savo darbe naudoja tik aukštos kokybės pirmaujančių Europos gamintojų tokių kaip ROMANO, KME, LiquidSi kompiuterius. Mūsų įmonė teikia dujinių sistemų remonto paslaugas ir ištaiso kitų firmų klaidas, taip pat suteikia garantiją atliktiems darbams.
Kreipkitės į mus, ir mūsų kvalifikuoti specialistai išspręs Jūsų problemas, susijusias su automobiline dujų įranga.
220,9 km | Kalvių g. 4, Šventininkų k., Kaišiadorių r.
kuras, didmeninė ir mažmeninė prekyba, naftos produktas, tepalai, maistas, maisto produktai, Kaišiadorys, Kaišiadoryse, Kaišiadorių rajonas, dyzelis, benzinas, dujos, naftos produktai, gėrimai, tabako gaminiai, tabakas, Šventininkai, netoli Šventininkų, Šventininkuose, Šventininkų kelyje, Šventininkų kelyje, Kalvių kelyje, priekabų nuoma, tralų nuoma
206,2 km | Mūšos g. 26A, Pasvalys
Prekiaujame žvyru, smėliu, juodžiamiu
Savivarčio paslaugos
Birių krovinių paslaugos
Briketų prekyba
Padėklų, palečių supirkimas
pjuvenų briketai, medžio pjuvenų briketai, durpių briketai, briketai Pasvalyje, prekyba briketais, akmens anglis, kuras, kietas kuras, žvyras, transporto paslaugos, pjuvenų briketai Pasvalyje, medžio pjuvenų briketai Pasvalyje, durpių briketai Pasvalyje, briketai Pasvalyje, prekyba briketais Pasvalyje, akmens anglis Pasvalyje, kuras Pasvalyje, kietas kuras Pasvalyje, žvyras, transporto paslaugos Pasvalyje, padėklų supirkimas, palečių supirkimas, padėklų supirkimas Pasvalyje, palečių supirkimas Pasvalyje, Prekyba žvyru Pasvalyje, prekyba smėliu Pasvalyje, prekyba juodžiamiu Pasvalyje, savivarčio paslaugos Pasvalyje, birių krovinių paslaugos Pasvalyje