Įmonių sąrašas

J. Zemblio IĮ

Eglyno g. 3, 28217 Utena
(8 656) 32636
18 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 656) 32636
Savininkas
Jurgis Zemblys
Įmonės kodas
184238567
PVM kodas
LT842385610

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Dirbes
2019.04.12
Trys automobiliai: lengvasis Mercedes prarudijusiais šonais, du Volvo vilkikai seni ir priekaba šrotinė. Sutari mokestį už darbą, bet sutarimo nesilaiko.
Naudingas (0)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Andriaus tralai, UAB
96,8 km | Statybininkų g. 4-39, Nemėžis, Vilniaus r.
Techninė pagalba teikiama 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.
Priimame tiek privačių, tiek juridinių asmenų užsakymus.
Operatyvioji „ANDRIAUS TRALAI“ tarnyba ištisą parą, nepriklausomai nuo oro sąlygų ar šventinių dienų, teikia greitą techninę pagalbą Vilniuje, ir kitose Lietuvos miestuose. Tarnyboje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kurių sukauptos žinios derinamos su naujausiomis technologinėmis priemonėmis. Mūsų profesionli techninės pagalbos kelyje komanda, jaučia didelę atsakomybę už atliekamų darbų kokybę ir savalaikiškumą. Mūsų tikslas – greitai, kokybiškai ir už patraukliausią kainą vykdyti kliento užsakymus ir išsaugoti Jūsų lojalumą. Mes užtikriname, kad Jūsų automobilis bus nugabentas greitai, saugiai ir patikimai. Taip pat pervežame įvairius krovinius, įvairią statybinę techniką. Pasirinkite mus, nes mūsų tikslas būti patikimu ir ilgalaikiu Jūsų partneriu.
Rim2, UAB
86,2 km | Miežių g. 16-1, Vilnius
Teikiame visas krovinių gabenimo paslaugas
Kokybiškai ir profesionaliai atliekame savo darbą
Siūlome bendradarbiauti logistikos kompanijoms
Dirbame su daliniais kroviniais
RIM2, UAB teikia visas krovinių gabenimo paslaugas. Siūlome Jums kokybiškai ir profesionaliai atliekamą darbą, operatyvų ir malonų aptarnavimą. Rinkoje esame vertinami už sąžiningumą, tvarkingas transporto priemones ir pagarbą klientui. Siūlome pervežimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų. Palankios kainos, saugiai ir laiku pristatyti kroviniai. Tikime abi pusiau naudingo bendradarbiavimo!
Arrival line, UAB
95,7 km | Minsko pl. 3, Vilnius
Krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis (92 kubiniai metrai)
Temperatūrinių krovinių gabenimas šaldytuvais (88 kubiniai metrai)
Krovinių gabenimas į/iš ES - NVS šalis/ių
Dalinių krovinių gabenimas iš ES į NVS šalis
Dalinių krovinių gabenimas ES šalyse
Ekspedijavimo paslaugos
UAB „Arrival line“ teikia krovinių gabenimo paslaugas. Kroviniai gabenami tentinėmis puspriekabėmis (92 m3). Pagrindinės veiklos kryptys: krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais, rinktinių krovinių gabenimas, ekspedijavimas. Nuosavu transportu gabename krovinius į NVS šalis. Pagrindiniai maršrutai: Lietuva-Baltarusija-Lietuva, Lietuva-Rusija-Lietuva, Lietuva-Ukraina-Lietuva.

Daimanta, UAB
97,3 km | Liepkalnio g. 176 (Rasos), Vilnius
UAB „Daimanta” – tarptautinė transporto ir logistikos paslaugas teikianti bendrovė, kurios specializacija – dalinių ir pilnų krovinių pervežimas tarptautiniais sausumos maršrutais, ekspedijavimas, logistikos paslaugos, krovininių automobilių remontas.
Mūsų bendrovė, vadovaudamasi principu „optimalūs sprendimai – iš vienų rankų”, siūlo kompleksinės logistikos paslaugas, reguliarų smulkiųjų bei stambiųjų krovinių gabenimą sausumos transportu iš / į visas Europos šalis, ekspedicines paslaugas. Jūsų patogumui pasiūlysime muitinės tarpininkų, krovinių sandėliavimo, skirstymo bei kontrolės, prekių žymėjimo, prekių saugojimo muitinės sandėliuose paslaugas. Mūsų bendrovės autoserviso meistrai padės pašalinti krovininių automobilių gedimus. Negabaritinių krovinių gabenimas platformomis.

Traliukas.lt, G. Šaranovo įmonė
94,5 km | Panerių g. 40-1 (Naujamiestis), Vilnius
Pagrindinis mūsų tikslas – pagalba Jums.

Jūsų automobilį bet kokios būklės saugiai pakrausim ir pristatysim nurodytu adresu. Jums į pagalbą išvažiuosime iškart po iškvietimo, priklausomai nuo eismo sąlygų pasistengsime atvykti kaip įmanoma greičiau.

Mūsų paslaugas galima užsakyti iš anksto.
96,4 km | Dariaus ir Girėno g. 42A-506 (Naujininkai), Vilnius
Įmonės "KŪMAS" veikla – visos paslaugos, susijusios su logistika. Mes organizuojame ir stebime visą procesą pagal klientų pageidavimus. Gabename smulkius, dalinius ir stambius krovinius iš ES šalių į Lietuvą, Rusiją, su pristatymu "nuo durų iki durų". Patikimo pristatymo garantas – 15 metų patirtis.
88,5 km | Laisvės pr. 125 (Pašilaičiai), Vilnius
Daliniai kroviniai iš Europos į Rusiją
Temperatūrinis režimas, ADR
Muitinės dokumentų forminimas
UAB „LOGILA“ – transporto – ekspedijavimo kompanija įkurta 2007 m., siūlanti dalinių krovinių logistikos paslaugas apimančias visą pasaulį.
Mūsų pagrindinė funkcija – maksimalus kliento prekių judėjimo efektyvumo užtikrinimas, optimalių transportavimo sprendimų diegimas, mažinant prekių paskirstymo išlaidas, terminus bei rizikas.
Mes visada siekiame, kad klientas kreiptųsi į mūsų kompaniją ne tik pervežimo stadijoje, bet ir iš anksto: tiekimų planavimo, sutarties sudarymo metu ir pan. Daugeliui klientų mes projektuojam pervežimus ilgam laikui, tuo pačiu maksimaliai optimizuojant procesus, mažinant riziką bei pasiekiant žymų lėšų taupymą. Paslaugų teikimo sfera, tokia kaip krovinių pervežimas, saugojimas, muitinės dokumentų įforminimas, kaip ir kiti dalykai, priklauso nuo rinkos konjunktūros, sezono, įvairių rūšių kuro kainų ir t.t. Ir kas vakar buvo pelninga, tai šiandien gali būti per brangu ir neefektyvu. Todėl mūsų specialistai stengiasi dirbti atsižvelgiant į bendrą situaciją rinkoje.
92,5 km | Vykinto g. 14-211, Vilnius
Krovinių gabenimas įvairaus dydžio tentinėmis puspriekabėmis, autotraukiniais, izotermomis, šaldytuvais, jumbomis, megomis
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas žemės transportu į/iš Europos, Pabaltijo, Skandinavijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos šalyse su pristatymu nuo „durų iki durų“
Pavojingų krovinių (ADR) gabenimas
Negabaritinių krovinių gabenimas
UAB RT Logistika teikia logistinių paslaugų kompleksus ir atskiras logistikos paslaugas pagal kiekvieno kliento pageidavimus, interesus bei individualius poreikius.
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas žemės transportu į/iš Europos, Pabaltijo, Skandinavijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos šalyse su pristatymu nuo „durų iki durų“;
Krovinių gabenimas įvairaus dydžio tentinėmis puspriekabėmis, autotraukiniais, izotermomis, šaldytuvais, MEGA puspriekabėmis;
Negabaritinių krovinių gabenimas; Pavojingų krovinių (ADR) gabenimas; Krovinių gabenimas jūriniais konteineriais; Smulkių krovinių transportavimas oro transportu; Sandėliavimo paslaugos paprastose bei šaldymo patalpose; Atliekami rankomis ir automatizuoti krovos darbai; Muitinės paslaugos; Konsultacijos logistikos klausimais.
RL Baltic, UAB
87,4 km | Ukmergės g. 369A (Fabijoniškės), Vilnius
Tarptautiniai ir vietiniai krovinių pervežimai
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas
Muitinės tarpininko paslaugos
Italija - eksportas/importas - smulkių, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas.
Oro transportas - eksportas/importas - Azija/Afrika/ Šiaurės centrinė ir Pietų Amerika.
Jūrų transportas - eksportas/importas, dalinių ir pilnų konteinerių gabenimas - Azija/Afrika/Šiaurės Centrinė ir Pietų Amerika.
Vokietija - eksportas/importas - smulkių, dalinių krovinių gabenimas.
Didžioji Britanija - eksportas/importas - smulkių, dalinių krovinių gabenimas.

Krovimo darbai, transporto paslaugos
97,4 km | Metalo g. 4 (Naujininkai), Vilnius
Krovinių gabenimo paslaugos
Ekspedijavimo paslaugos
Perkraustymo paslaugos
Krovimo paslaugos
Sandėliavimo paslaugos
Transporto, ekspedijavimo, sandėliavimo, perkraustymo bei krovos paslaugos visoje Europoje. Darbus atliekam pagal užsakovo pageidavimą ir po darbo valandų ar savaitgaliais.
K. Tuziko IĮ
94,7 km | Savanorių pr. 65-73 (Vilkpėdė), Vilnius
Autobusų, mikroautobusų nuoma Vilniuje
Autobusų, mikroautobusų nuoma vietiniams ir tarptautiniams reisams su vairuotoju
Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais
Teikiame paslaugas kelionių organizatoriams, turizmo agentūroms, įmonėms, organizacijoms ir privatiems klientams
Keleivių vežimas.
Autobusų, mikroautobusų nuoma vietiniams ir tarptautiniais reisais su vairuotoju.
Savo paslaugas siūlome kelionių organizatoriams, turizmo agentūroms, įmonėms ir organizacijoms,privatiems užsakovams.
Ingstad & Co, UAB
94,7 km | Eigulių g. 21 (Vilkpėdė), Vilnius
Logistikos paslaugos
Visų rūšių tarptautiniai krovinių pervežimai
Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimai
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Mūsų specializacija: tarptautiniai pervežimai į/ iš Skandinavijos (Danija, Švedija, Norvegija, Suomija) iš/ į Lietuvą, Rusiją ir kitas NVS šalis. Gabename krovinius „nuo durų iki durų“ visomis pagrindinėmis transporto rūšimis.
Specialus transportas užima ypatingą vietą mūsų veikloje. Kiekvienas pervežimas yra unikalus ir kiekvienam klientui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Taikydami lanksčius sprendimus ir patyrusių darbuotojų žinias, mes sprendžiame sudėtingiausius specifinio transportavimo klausimus, kurie reikalauja ypatingo dėmesio ir kruopštumo laiko ir kainos atžvilgiu. Pavyzdžiui surenkamų namų, įrengimų ar lenktyninių žirgų transportavimas.
Esame LINEKA (Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija) nariai, VPPAR (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai) nariai bei priklausome pasauliniams ekspeditorių tinklams - GFFG, WCM, ACEX,C5C. Tai įgalina gabenti krovinius iš bet kurios pasaulio šalies tiek oro, tiek konteinerių transportu.
INGSTAD&CO UAB - švedų kapitalo įmonė Lietuvoje. Įmonė Švedijoje, Malmo mieste buvo įkurta dar 1873. Įmonė Lietuvoje - 1998 m. 2004 m atidarytas ofisas Kinijoje.

Transekspedicija, UAB
81,8 km | Galinės g. 1, Galinės k., Vilniaus r.
Tarptautiniai ir vietiniai krovinių pervežimai. Sandėliavimo, muitinės tarpininkų, 3PL, laisvoji ekonominė zona (LEZ) ir kitos logistikos paslaugos 7 dienos per savaitę.
Pakabinamų drabužių gabenimas.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė.
UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Logistikos centre yra 26000 kv. m ploto paprastas ir muitinės sandėlis ir 8000 kv. m. ploto administracinės patalpos. Klientams teikiame kvalifikuotas logistines paslaugas susijusias su muitinėmis procedūromis, kurios įforminamos muitinės poste, esančiame terminalo patalpose. Taip pat čia veikia laisvos ekonominės zonos (LEZ) sandėlis, kuriame galima vykdyti prekybą be muito ir be PVM mokesčių.
Įmonėje dirba 240 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. UAB “Transekspedicija“ - tai viena didžiausių transporto - ekspedicinių logistikos kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus, dalinius ir didelius krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais automobiliais ir teikianti visas logistikos paslaugas. Beveik pusę visų teikiamų transporto paslaugų sudaro rinktinių krovinių vežimas.
Bendrovės dispozicijoje yra daugiau nei 200 automobilių, atitinkančių EURO-3, EURO-4 ir EURO-5 ir EURO-6 standartus – su 13,6m ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais ir specializuotais 86 - 115 kūbų furgonais pakabinamiems drabužiams vežti, o taip pat 120 kūbų didžiakūbiai automobiliai didelio tūrio kroviniams vežti. Mūsų bendrovės automobilių maršrutai nusidriekia nuo Ispanijos, Portugalijos iki Tolimųjų Rytų ir Vidurinės Azijos šalių: Kazachstano, Uzbekistano, Kirgizstano ir kt.
Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.
UAB “Transekspedicija“ specializuojasi tekstilės gaminių ir drabužių ant pakabų pervežime specialiai tam skirtais automobiliais. Pakabinamus drabužius vežame į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos bei NVS šalis. Taip pat atliekame pakabinamų drabužių pervežimus iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos į Vakarų Europos bei Skandinavijos šalis.
Klientams teikiame krovinių sandėliavimo, pakrovimo/iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų, LEZ ir kitas logistikos paslaugas. Be sandėliavimo ir krovos darbų terminale teikiame kompleksines logistikos paslaugas-3PL. Muitinė, sandėlis ir muitinės tarpininkai klientams teikia paslaugas visas 7 dienas per savaitę.
Kvalifikuoti įmonės darbuotojai užtikrina klientams kokybiškas ir įvairias transporto ir logistikos paslaugas.
Bendrovės pagrindinės teikiamos paslaugos: Rinktinių, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas automobiliais “nuo durų iki durų” vietiniais ir tarptautiniais maršrutais; didelio tūrio (iki 115cbm) krovinių pervežimai;
multimodaliniai krovinių pervežimai; pakabinamų rūbų pervežimai; krovinių, kuriems būtinas temperatūros režimas, pervežimai; pavojingų krovinių gabenimas; krovinių sandėliavimas, pakrovimas/iškrovimas, dokumentų tvarkymas; visos muitinės tarpininkų paslaugos; kitos logistikos paslaugos; TIR serviso ir plovyklos paslaugos; krovininių automobilių parkavimo paslaugos.
Mūsų bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “Linava” ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos „Latia“ narė.
97,4 km | Savanorių pr. 180, Vilnius
Pervežimas tarptautiniais maršrutais
Ekspedijavimo paslaugos
Krovinių gabenimas
Krovinių gabenimas, pervežimas tarptautiniais maršrutais krovininiais automobiliais. Ekspedijavimo paslaugos.
Transporto lyga, UAB
98,3 km | Sandėlių g. 44, Vilnius
Negabaritinių krovinių gabenimas atviromis platformomis
Žemės ūkio, spec. technikos pervežimas
Temperatūrinių krovinių pervežimas mažais šaldytuvais
negabaritinių krovinių pervežimas, transportavimas, gabenimas, traktorių, sunkvežimių, technikos, negabaritų gabenimas, negabaritai, negabaritiniai kroviniai, į Rusiją, Baltarusija, Ukraina, Europa, temperatūrinių krovinių gabenimas, šaldytuvais, refrežeratoriais, šaldytuvai, refrežeratoriai, transporto paslaugos, krovinių gabenimas, specialios technikos pervežimas, negabaritiniai kroviniai, sunkvežimių pervežimas, nestandartinių krovinių vežimas, gabenimas, negabaritinių krovinių transportavimas, negabaritinių krovinių gabenimas, traktorių pervežimas, traktorių gabenimas, sunkvežimių gabenimas, technikos gabenimas, technikos pervežimas, statybinės technikos gabenimas, statybinės technikos pervežimas, žemės ūkio technikos gabenimas, žemės ūkio technikos pervežimas, nestandartinių krovinių gabenimas
Imgrota, UAB
106,7 km | Šventininkai, Trakų r.
Konsultavimas, optimalaus transportavimo sprendimo parinkimas
Nestandartinių krovinių maršrutų ir pristatymo sąlygų parengimas
Negabaritiniam kroviniui transportuoti reikalingų leidimų įforminimas
Sunkiasvorio ir negabaritinio transporto palydos organizavimas
Pasiruošimas tvirtinti ir išdėstyti krovinį, apkrovos apskaičiavimas
Specialios technikos, skirtos kroviniui krauti, parinkimas, pakrovimo (iškrovimo) darbų kontrolės organizavimas
Draudimas ir kitos būtinos paslaugos
UAB „Imgrota“ – nuo 1995 metų sėkmingai veikianti krovinių gabenimo ir logistikos paslaugų įmonė.

Pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis -negabaritinių krovinių gabenimas ir kelių transporto paslaugos, krovinių gabenimas maršrutu Lietuva -> Lenkija -> Pabaltijo Šalys bei Skandinavija. Atliekame dalinių, pilnų ir nestandartinių krovinių pervežimą.

Mūsų kompanija turi nuosavą transporto parką, kuriame yra: tentai, platformos, kranai, atitinkantys EURO-4, EURO-5, EURO-6 standartus ir L normas, turintys reikalingus sertifikatus bei leidimus.

Per daugelį metų sukaupta įmonės turima darbo bazė ir darbuotojų patirtis bei kvalifikacija leidžia priiminėti optimaliausius ir naudingiausius sprendimus transportuojant Jūsų krovinius.

Transporto ir logistikos paslaugas atliekame kokybiškai ir laiku.