Įmonių sąrašas

Kemi autoservisų tinklas

Ukmergės g. 284 (Pašilaičiai), 06115 Vilnius

(8 5) 2431494
Uždaryta dabar
16 metų veikloje
 www.kemi.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2431494
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2647273
Įmonės kodas
125859476
PVM kodas
LT100005498814

Darbo laikas

Pirmadienis
7.30-20.00
Antradienis
7.30-20.00
Trečiadienis
7.30-20.00
Ketvirtadienis
7.30-20.00
Penktadienis
7.30-20.00
Šeštadienis
9.00-15.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Kemi autoservisų tinklas

Automobilių serviso paslaugos
Prekyba automobilių bei jų detalėmis
Motorolerių nuoma
Automobilių detalėms bei paslaugoms suteikiama 24 mėn. arba 24 000 km garantija
Mes tikime, kad puikūs veiklos rezultatai, klientų pasitenkinimas ir jų lūkesčių viršijimas, augantis pripažinimas yra kryptingo ir nuoseklaus darbo pasekmė.
Esame vienas didžiausių autoserviso tinklų Lietuvoje
Teikiame kokybiškas ir aukšto lygio automobilių remonto, priežiūros bei garantinio aptarnavimo paslaugas.
Prekiaujame automobilio detalėmis bei kitomis priemonėmis
Savo parduotuvėse parduodame automobilio detales, priedus, priežiūros bei kt. priemones. Prekiaujame pasaulyje populiariais motoroleriais / keturračiais. Taip pat nuomojame įvairius automobilinius priedus.
Esame žinomiausi
,,Vilmorus“ atliktoje apklausoje 33 % vairuotojų iš dešimties didžiųjų miestų spontaniškai pirmoje vietoje paminėjo mūsų autoservisą.
Turime profesionalius darbuotojus ir kokybišką įrangą
Nuolat tobuliname į ateitį orientuotą personalo skatinimo, kvalifikacijos kėlimo, kokybės kontrolės sistemą. O visus KEMI tinklo autoservisus aprūpiname naujausia remonto bei diagnostikos įranga, todėl Jums suteiksime aukšto lygio paslaugas.
Mes suprantame Jūsų poreikius
Medžiagas ir detales remonto darbams tiekiame centralizuotai. Todėl KEMI yra ne tik autoservisų tinklas, bet ir garantijų sistema. Kiekviename servise rasite patikimą prekės vardą, pajusite puikią kokybę ir darbų atlikimo greitį, gausite garantijas bei prieinamas kainas. Savo darbe naudojamės moto ,,su KEMI – patogiau“. Dėl šios priežasties Jūsų patogumui KEMI autoservisų tinkle įrengėme jau apie 100 automobilių aptarnavimo vietų.
Vadovaujamės vertybėmis:
Orientacija į klientą – Jūs esate svarbiausias asmuo įmonėje.
Orientacija į rezultatus – siekiame aukščiausių rezultatų visose savo veiklos srityse.
Atvirumas – mes esame skaidrūs, sąžiningi ir atviri vieni kitiems.
Novatoriškumas – mes nuolat mokomės, tobulėjame ir esame linkę keistis.
Atsidavimas – mes esame atsidavę savo įmonei, o įmonė rūpinasi kiekvieno iš mūsų gerove.
Didžiuojamės savo patikimumo ir kokybės įvertinimais
2005 m. mūsų servisai buvo įvertinti LAA (Lietuvos autoverslininkų asociacija) patikimumo ženklu. Taip pat KEMI autoservisų tinkle funkcionuoja vieninga kokybės vadybos sistema, kuri atitinka tarptautinio standarto ISO 9001:2000 reikalavimus.
daugiau...

Veikla

Autobusai, mikroautobusai
Mikroautobusų remontas, perdarymas
Autodizainas, automobilių dažai
Autokosmetika, eksploatacinės medžiagos
Automobilių aksesuarai
Automobilinių atliekų surinkimas
Naudotų akumuliatorių supirkimas
Automobilių dalys
Akumuliatoriai
Amortizatoriai
Automobilių dalys
Automobilių radiatoriai
Dirželiai
Duslintuvai
Guoliai
daugiau...

Paieškos žodžiai

automobilių pakabos, stabdžių sistemos diagnostika ir remontas, kompiuterinis ratų geometrijos reguliavimas, ratų montavimas ir balansavimas, žibintų reguliavimas, duslintuvų keitimas, automobilių kondicionierių pildymas, techninė priežiūra, automobilio kuro ir uždegimo sistemų kompiuterinė diagnostika ir remontas. Motorolerių pardavimas ir nuoma, automobilių pakabos, stabdžių sistemos diagnostika ir remontas, kompiuterinis ratų geometrijos reguliavimas, ratų montavimas ir balansavimas, žibintų reguliavimas, duslintuvų keitimas, automobilių kondicionierių pildymas, techninė priežiūra, automobilio kuro ir uždegimo sistemų kompiuterinė diagnostika ir remontas. Motorolerių pardavimas ir nuoma, aksesuara, akumuliatoriai, alyva, amortizatoriai, aušinimo sistemos dalys, aušinimo skystis, autochemija, autokosmetika, automobilių priežiūros priemonės, automobilių remontas, automobilių servisas, autoservisas, dirželiai, duslintuvai, duslintuvų montavimas, dviračių laikikliai, eksploataciniai skysčiai, elektros įrangos remontas, europietiškų automobilių dalys, filtrai, gesintuvai, guoliai, išmetimo sistemos dalys, Įvairios dalys, japoniškų automobilių dalys, kilimėliai, liambda-zondai. padangos, padangų montavimas, pakaitinimo žvakės, ratų remontas, ratų suvedimas, sankabos dalys, sankabų remontas, spyruoklės, stabdžių remontas, stabdžių sistemos dalys, stogo bagažinės, techninė pagalba, tepalai, transportavimas pilnai pakraunant. užvedimo prietaisai, vaistinėlės, valytuvai, valytuvų gumelės. variklio dalys. variklio remontas, važiuoklės diagnostika, važiuoklės ir pakabos dalys, važiuoklės ir pakabos remontas, žvakės daugiau...