Paieškų šiandien: 29228
Įmonių sąrašas

Klaipėdos transekspedicija, UAB

Švepelių g. 3, 94101 Klaipėda

(8 46) 383312
    Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 46) 383312
Faksas
(8 46) 300456
Direktorius
Gintautas Šiaškus
Įmonės kodas
140727097
PVM kodas
LT407270917

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Klaipėdos transekspedicija, UAB

Krovinių gabenimas į/iš Švediją, Norvegiją, Vakarų Europą
Standartinių, negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimas automobilių transportu
Ekspedijavimo paslaugos
Mes kiekvieną savaitę galime pasiūlyti krovinių gabenimui 19 automobilių iš Lietuvos, Latvijos, o taip pat ir iš/į Švedijos bei Norvegijos.Mes siūlome įvairiausių eksportuojamų-importuojamų krovinių gabenimą – nuo negabaritinių pramoninių iki nedidelių surenkamų partijų – pagal „nuo durų iki durų“ modelį.
Kiekvieną savaitę komplektuojame smulkius krovinius įLatviją. Operatyviai surenkame krovinius iš pačių nuošaliausių rajonų, terminalų, Karlshamn ir Klaipėdos uostų, bei nustatytu laiku pristatome krovinio gavėjui.

Taip pat galime gabenti pavojingus krovinius. Visi vairuotojai teisę pervežti pavojingus krovinius autotransportu pagal ADR konvenciją.

„Klaipėdos transekspedicija“ vykdomi pervežimai yra drausti draudimo polisais, atitinkančiais tarptautinius reikalavimus, pagal CMR ir ADR konvencijas.

UAB „Klaipėdos transekspedicija“ savo klientams gali pasiūlyti pastovų transporto srautą iš/į Švediją ir Norvegiją. Įmonė kiekvieną dieną veža tiek pilnus, tiek dalinius krovinius, bei pavojingus krovinius taip pat galime pasiūlyti negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimus. Dėl įmonės automobilių parko įvairovės galime pasiūlyti:

standartinių krovinių nuo 100 iki 24 000 kilogramų,
negabaritinių, sunkiasvorių krovinių iki 80 tonų vežimus,
pavojingų krovinių pagal ADR konvenciją.
Kompanija "Klaipėdos transekspedicija" atlieka krovinių pervežimą iš Švedijos ir Norvegijos į šias šalis ir atgal:Ispanija, Portugalija, Prancūzija, Belgija, Olandija, Norvegija, Vokietija.Bendradarbiaudami su mūsų partneriais Švedijoje, mes taip pat galime gabenti krovinius puspriekabėmis į Švediją iš Vokietijos, Belgijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Norvegijos, Olandijos ir atgal.
daugiau...

Paieškos žodžiai

pavojingi kroviniai, nestandartiniai kroviniai, negabaritiniai kroviniai, gabenimas, gabenimas oru, gabenimas jūra, LCL, FCL, konteineris, importas, eksportas, logistika, sandėliavimas, krovos darbai, paskirstymas, kurjeris, skubios siuntos, siuntos po visą pasaulį, auto transportas, automobilių transportas, sausumos transportas, žemės transportas, kroviniai sausuma, kroviniai žeme, pilni kroviniai, daliniai kroviniai, gabenimas sausuma, gabenimas žeme, tarptautiniai gabenimai, jūriniai kroviniai, oriniai kroviniai, transportas, logistika, automobilių transportas, automobilių transporto paslaugos, autopervežimai, autotransport, autotransportas, BALTIC STATES, CARGO, dalinių krovinių pervežimai, ekspedijavimas, ekspedijavimo paslaugos, gabenimas, geležinkelių transportas, įvairių krovinių pervežimas, įvairūs kroviniai, kroviniai, krovinių, krovinių gabenimas, krovinių gabenimas po Lietuvą, krovinių pervežimas, krovinių pervežimas po Lietuvą, kroviniųt ransportavimas, krovinių transportavimas po Lietuvą, krovinių vežimas, krovinių vežimas po Lietuvą, logistika, maisto prekių vežimas, maisto produktų transportavimas, muitinės sandėliai, muitinės tarpininkai, muitinės tarpininkų paslaugos, negabaritiniai kroviniai, negabaritinių krovinių gabenimas, pervežimai, pervežimas, pervežimo paslaugos, refrižeratoriai, sandėliavimo paslaugos, spec.transportas, sunkių krovinių gabenimas, sunkūs kroviniai, tarptautiniai pervežimai, tarptautiniai reisai, termotransportas, termotransporto paslaugos, transportavimas, transporteris, transporto, transporto paslaugos, transportavimas į Norvegiją, transportavimas į Olandiją, transportavimas į Latviją, transportavimas į Švediją, transportavimas į Suomiją, transportavimas į Vokietiją, transportavimas į Belgiją, oro transportas, INTRASTAT, muitinimas, transportavimas iš Suomijos, transportavimas iš Švedijos, transportavimas iš Norvegijos, transportavimas po Lietuvą, transportavimas iš Lenkijos, transportavimas į Lenkija daugiau...