Paieškų šiandien: 75257
Įmonių sąrašas

Sonatrans, UAB

R. Kalantos g. 76 (Petrašiūnai), 52365 Kaunas

(8 655) 75227
    www.sonatrans.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 655) 75227
Tinklalapis
El. paštas
El. paštas
Direktorė
Sonata Marcinkevičiūtė
Transporto vadybininkė (8 686) 20090
Užsakymų priėmimas (8 699) 38910
Įmonės kodas
302817096
PVM kodas
LT100006984014
Bankas
AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT25 7300 0101 3861 7456

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Kristina
2014.10.03
Rekomenduoju
Labai operatyvi įmonė, organizuoti ir patikimi darbuotojai. Ačiū
Agne
2014.07.07
Patikima, sauni kompanija, profesionaliai dirbantis kolektyvas
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Sonatrans, UAB

Pilnų bei dalinių krovinių pervežimų organizavimas
Ekspedijavimo paslaugos visoje Europoje bei NVS
Rūpinamės ne tik krovinio pervežimu, bet ir valdome infomaciją apie krovinio buvimo vietą
Mūsų tikslas ypač kokybiškas paslaugų įgyvendinimas, bei siekimas abipusiai naudingų ir ilgalaikių santykių su kiekvienu klientu. Jūsų krovinių vežimui reikia saugių rankų, vadinasi Jums reikia kreiptis į SONATRANS!
UAB "Sonatrans" atsakingai bei kryptingai dirbanti, dinamiškai auganti įmonė. Pagrindinė organizacijos veikla – Jūsų pilnų bei dalinių krovinių pervežimų organizavimas , nepriklausomai nuo Jūsų įmonės buvimo vietos. UAB „Sonatrans“, norėdama patenkinti klientų norus ekspedijavimo paslaugas teikia visoje Europoje bei NVS. Bendradarbiavimas su mumis greitina procesus, sparčiai sklindant informacijai tarp mūsų agentų, vežėjų, klientų ir visų partnerių.

Įmonės darbuotojai yra labai kvalifikuoti ir kalba lietuvių, rusų, anglų, vokiečių, lenkų kalbomis, tai padeda išlaikyti ilgalaikius ryšius su užsienio partneriais. Įgyta patirtis leidžia operatyviai ir kokybiškai aptarnauti kiekvieną klientą bei spręsti kylančias problemas. Profesionali įmonės vadyba leidžia operatyviai reaguoti į greitai kintančią aplinką. Mes nuolat tobuliname savo pajėgumus, konkuruojam, siekiame pirmauti ir visais būdais stengiamės suteikti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes vertiname savo klientus ir saugom jų nuosavybę, patikėtą mums. Rūpinamės ne tik krovinio pervežimu,bet ir valdome infomaciją apie krovinio būvimo vietą.

daugiau...

Paieškos žodžiai

Krovinių gabenimas automobiliniu transportu, dalinių krovinių gabenimas, dalinių krovinių pervežimas, smulkių krovinių pervežimas, krovinių, gabenimas, kroviniai, krovinių gabenimas konteineriais, krovinių, ekspedijavimas, krovinių draudimas, negabaritinių krovinių gabenimas, negabaritinių krovinių pervežimas, sunkių krovinių gabenimas, krovinių, logistika, krovinių pakrovimas, krovinių iškrovimas, konteinerių, pervežimas, jūrų transportas, BALTIC STATES, CARGO, dalinių krovinių, pervežimai, ekspedijavimas, ekspedijavimo paslaugos, gabenimas, krovinių, pervežimas, geležinkelių transportas, įvairių krovinių pervežimas, įvairūs kroviniai, kroviniai, krovinių, tarptautinis krovinių gabenimas, krovinių gabenimas po Lietuvą, krovinių pervežimas, tarptautinis, krovinių pervežimas, krovinių pervežimas po Lietuvą, krovinių, transportavimas, krovinių transportavimas po Lietuvą, krovinių vežimas, krovinių vežimas po Lietuvą, logistika, maisto prekių vežimas, maisto, produktų transportavimas, muitinės sandėliai, muitinės tarpininkai, muitinės tarpininkų paslaugos, negabaritiniai kroviniai, negabaritinių, krovinių gabenimas, pervežimai, pervežimas, pervežimo paslaugos, refrižeratoriai(REF), sandėliavimo paslaugos, spec. transportas, sunkių, krovinių gabenimas, sunkūs kroviniai, tarptautiniai pervežimai, tarptautiniai reisai, termotransportas, termotransporto paslaugos, transportavimas, transporteris, transporto, transporto paslaugos, krovinių pervežimas į norvegiją, krovinių pervežimas į Olandiją, krovinių pervežimas į Latviją, krovinių pervežimas į Švediją, krovinių, pervežimas į Suomiją, krovinių pervežimas į Vokietiją, krovinių, pervežimas į Belgiją, oro transportas, INTRASTAT, muitinimas, krovinių, transportavimas iš Suomijos, krovinių pervežimas iš Švedijos, krovinių, pervežimas iš Norvegijos, krovinių gabenimas po Lietuvą, krovinių, pervežimas iš Lenkijos, krovinių pervežimas į Lenkija, krovinių, pervežimas į Čekiją, krovinių pervežimas į Austriją, krovinių pervežimas, į skandinaviją, krovinių pervežimas iš skandinavijos, krovinių gabenimas, ES, krovinių gabenimas NVS, pavojingų krovinių pervežimas, ADR, krovinių, pervežimas į UK, krovinių pervežimas iš UK daugiau...

Filialai

Parodyti filialus žemėlapyje

Sonatrans, UAB
R. Kalantos g. 76 (Petrašiūnai), 52365 Kaunas, tel.: (8 655) 75227

Sonatrans, filialas, UAB
Girelės g. 43-18, 56163 Kaišiadorys, tel.: (8 655) 75227