Įmonių sąrašas

Statgreita, UAB

Vaisių g. 27, 11119 Vilnius

(8 604) 19077
10 metų veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 604) 19077
Tinklalapis
www.statgreita.com
El. paštas
aliukonisandrejus@gmail.com
Direktorius
Andrejus Aliukonis
Įmonės kodas
301722841
PVM kodas
LT100004049119

Statgreita, UAB

Jau nuo seno namai yra laikomi tradiciškumo ir šeimos židiniu, todėl tai vieta, kur kiekvienas gali jaustis saugus bei tai vieta, kur galima pailsėti po visos dienos darbų.

UAB „Statgreita“ visuomet vertina namų unikalumą, jų kokybę, puoselėja tradicijas, suprojektuoja bei stato išskirtinius namus, kurie taps Jūsų jaukiausia bei saugiausia šeimos vieta. Ilgą laiką dirbant šioje srityje įmonė „Statgreita“, išmanydama visus namui svarbius projektavimo aspektus, darbus atlieka kruopščiai ir profesionaliai, o rankų darbo gaminiai Jūsų namuose visuomet skleis jaukią šilumą. Todėl stengdamiesi patenkinti savo klientų lūkesčius kaskart stengiamės plėsti savo paslaugų asortimentą, pasiūlyti naujus dizaino sprendimus, aukščiausios kokybės gaminius ir pažangias technologijas. Todėl konstrukcijos pasižymi tvirtumu, vientisumu bei aukščiausia kokybe.

Be to, statybos įmonė „Statgreita“ savo klientams suteikia pasirinkimo laisvę, todėl paslaugų spektras iš tiesų didžiulis: namų projektavimas, namų statyba, apsaugos sistemų diegimas, protingų namų sistemų projektavimas, mūro darbai, plytelių klijavimas, dažymo darbai, elektros instaliacija ar net nuotekų ir vandentiekių įrengimas. Žinoma, taip pat vykdomi ir apdailos darbai, interjero kūrimas, baldų projektavimas ir jų gamyba.

Sveika ir naudinga šiluma - tai buvo žinoma jau senovėje. Žmonės apsikasdavo karštu dykumos smėliu arba šiltais akmenimis, kad panaikintų ligos požymius ar sustiprintų gerą savijautą. Šiluma visada buvo ir išliks kūno bei sielos harmonijos sinonimu, raktu į sveiką ir kokybišką gyvenimą. Vokietijos koklių gamintojai teigia, kad šiluma, kuri spinduoliuojama nuo koklių nesausina oro, natūrali ir sukurianti palankų mikroklimatą mūsų organizmui. Kokliai ne tik puošia krosnį ar židinį, bet ir padidina naudingumo koeficientą iki 80 proc. Kiekvieno koklinės krosnies kvadratinio metro šilumos atidavimas padidėja iki 0,23-0,3 kW.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas