Paieškų šiandien: 2304
Įmonių sąrašas

Turbovėžlys, UAB

Savanorių pr. 47-43 (Vilkpėdė), 03130 Vilnius

(8 5) 2137449
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2137449
Tinklalapis
www.mokomasis.com
Direktorė
Rūta Sysienė
Įmonės kodas
300060655

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-18.00
Antradienis
10.00-18.00
Trečiadienis
10.00-18.00
Ketvirtadienis
10.00-18.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Roberta
2016.02.06
Esu Roberta ir ilgą laiką turėjau negatyvios patirties apie savo seną vairavimo mokyklą, kurioje teko porą metų atgal mokytis. Galiausiai didelis noras savarankiškai vairuoti automobilį nesustabdė. Nusprendžiau surizikuoti ir vėl.
Internete atradau daug nuorodų apie įvairias vairavimo mokyklas Vilniuje. Išsiunčiau nemažai užklausų su dominančiais klausimais į jas, tačiau teko nusivilti tuo, kad į daugybę parašytų žinučių nesulaukdavau net atsakymų, o ka jau kalbėti apie pačių administratorių menefregizmą, nesugebėjimą rišliai atsakyti į klausimus...
Tačiau galiausiai man tikrai pasisekė... Šį kart paskambinau į vairavimo mokykla ,,Turbovėžlys", esančią Savanorių pr ir buvau maloniai nustebinta. Į mano skambutį maloniai atsakė administratorė Rūta ir labai kompetetingai atsakė į man rūpimus klausimus. Tai dar labiau sustiprino pasitikėjimą šia mokykla. Nuvykus į mokykla administratorė Rūta mane labai nudžiugino pasakiusi , kad vairuosiu ne su vienu vairavimo mokytoju, bet dviem. Tai dar labiau pozityviai nuteikė, nes juk kiekvienas mokytojas turi skirtingą mokymo būdą, priėjimą prie mokinio, paaiškinimą...
Užvakar galiausiai išlaikiau praktikos egzaminą Regitroje ir jau turiu vairavimo teises savo rankose. Tai rezultatas tiek mano didelio noro, tiek nuostabių vairavimo instuktorių Gžegož ir Aleksandro. Šie instruktoriai puikiausiai paruošė mane egzaminui tiek iš techninės pusės, tiek iš psichologinės. Visada labai rūpestingai paklausdavo , ar yra kokių neaiškumų, praktiškai nuosekliai ir ramiai viską paaiškindavo. Šie nuostabus žmonės tapo ne tik mokytojais , bet ir draugais.
Dar karta noriu pasakyti ir padėkoti Jiems Visiems Rūtai, Gžegožui ir Aleksandrui), kad buvo tikrai nuostabūs ir atidavė tiek daug savęs beruošdami mane egzaminui.
Puiki komanda, kurią ,esu tikra, kad didžiuojasi šios mokyklos direktorius.
NUOŠIRDUS IR DIDELIS AČIŪ
Naudingas (0)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas