Paieškų šiandien: 3334
Įmonių sąrašas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Transporto inžinerijos fakultetas, Transporto institutas

Saulėtekio al. 11, 309 kab. (Antakalnis), 10223 Vilnius

(8 5) 2745070
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2745070
Tinklalapis
www.ti.vgtu.lt
El. paštas
tmi@vgtu.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-16.45
Antradienis
8.00-16.45
Trečiadienis
8.00-16.45
Ketvirtadienis
8.00-16.45
Penktadienis
8.00-15.30

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Transporto inžinerijos fakultetas, Transporto institutas

Transportas – viena iš svarbiausių mūsų valstybės ūkinės veiklos sričių. Transporto ir logistikos veiklos indėlis į šalies BVP 2015 metais sudarė apie 13 procentų. Aukštos ir aukščiausios kvalifikacijos transporto specialistų, užtikrinančių efektyvų visos transporto sistemos veiklą, reikės visada. Jie rengiami VGTU Transporto inžinerijos fakultete.
Transporto inžinerijos fakultetas (TIF) buvo įkurtas 1994 m. kovo 17 d. Fakultete yra rengiami 3 pakopų specialistai: bakalaurai, magistrai ir daktarai. Nuo TIF įkūrimo metų fakultetą baigė daugiau nei 6000 absolventų. TIF priklauso šie padaliniai: Automobilių transporto katedra, Geležinkelių transporto katedra, Transporto technologinių įrenginių katedra, Logistikos ir transporto vadybos katedra, Transporto institutas, Intermodalinio transporto ir logistikos kompetencijos centras.
TIF ruošia specialistus šiose bakalauro bei magistrantūros studijų programose: Transporto inžinerija (studijų kryptis - sausumos transporto inžinerija) bei Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba (studijų kryptis - verslas). Transporto inžinerijos bakalauro ir magistrantūros studijų programoje siūlomos šios specializacijos: automobilių transporto inžinerija; geležinkelių transporto inžinerija; transporto mašinos ir įrenginiai; transporto technologinių sistemų inžinerija. Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba bakalauro studijų programoje siūlomos šios specializacijos: transporto ekonomika; transporto logistika. Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba magistrantūros studijų programoje siūlomos šios specializacijos: tarptautinių vežimų organizavimas, transporto logistika. Fakultetas turi jungtinę doktorantūrą su dviem Lietuvos universitetais: Aleksandro Stulginskio universitetu (Kaune) ir Klaipėdos universitetu. Jungtinėje Transporto inžinerijos mokslo krypties doktorantūroje rengiama dėstytojų, mokslininkų tyrėjų pamaina. Jų atlikti moksliniai tyrimai svariai prisideda prie šalies transporto aktualių nūdienos problemų sprendimo.
Transporto inžinerijos fakultetas vykdo ne tik studijas, taip pat alieka mokslo tyrimus ir projektus, užsakomuosius mokslo darbus bei kvalifikacijos kėlimo kursus. Vykdo glaudų bendradarbiavimą su verslo partneriais.

daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas