Paieškų šiandien: 6626
Įmonių sąrašas

Vilniaus viešasis transportas, Troleibusų parkas

Žolyno g. 15 (Antakalnis), 10209 Vilnius

(8 5) 2394722
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2394722
Tinklalapis
www.vilniausviesasistransportas.lt

Vilniaus viešasis transportas, Troleibusų parkas

AUTOBUSŲ IR TROLEIBUSŲ NUOMA
Puiki laisvalaikio idėja ir nepamirštamos akimirkos Jums!
Nuomojame dviejų tipų troleibusus – Škoda 9Tr, Škoda 14Tr ir trijų tipų autobusus: Neoplan, Mersedes Benz bei Kabrioletą įvairioms progoms: svečių sutikimui, šeimos šventėms, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, vestuvėms, konferencijoms, įvairioms darbuotojų išvykoms, ekskursijoms, sporto, kultūros renginių aptarnavimui, turistinėms kelionėms Lietuvoje ir užsienyje.

www.vilniausviesasistransportas.lt/lt/paslaugos/pramoginio-autobuso-troleibuso-nuoma.html

REKLAMA ANT TROLEIBUSŲ IR AUTOBUSŲ
Siūlome įmonėms ir organizacijoms reklamuoti savo produktus, paslaugas ar renginius ant viešojo transporto. Galima skelbti tekstinę ir vaizdinę reklamą ant autobusų ir troleibusų korpuso išorės ir jų viduje. Tai efektyvi ir labai gerai matoma reklama vilniečiams ir Vilniaus svečiams.
Reklama ant transporto - labai ekonomiškas ir efektyvus ir populiarus reklamos būdas. Reklama ant transporto gerai įsimenama visiems kelių eismo dalyviams: ir pėstiesiems, ir vairuotojams, ir keleiviams.
Kasdien į miesto gatves išrieda daugiau kaip 500 autobusų ir troleibusų, kurie aplanko tiek centrinę miesto dalį, tiek ir atokesnius Vilniaus miesto rajonus. Per parą pervežame apie pusę milijono gyventojų ir miesto svečių. Tokioje masiškoje auditorijoje Jūsų reklama neliks nepastebėta.
www.vilniausviesasistransportas.lt/lt/paslaugos/reklama-ant-transport.html

REKLAMINIAI TENTAI VIRŠ GATVIŲ

Reklama virš gatvių – tai puiki galimybė skleisti informaciją apie savo įmonės veiklą, mieste vykstančius renginius, įvairias akcijas, atidarymus, parodas. Tai ypač gerai matomas informacijos perteikimo būdas.
Tentai atsparūs aplinkos ir atmosferos poveikiui, gali būti naudojami tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei reklamai. Atsižvelgdami i Jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausią vietą Jūsų tentui. Patarsime kur geriausiomis kainomis galėsite sukurti ir suderinti maketus. Jūsų reklaminius tentus kabinsime judriausiose miesto gatvėse, tiek centrinėje miesto dalyje, tiek miegamuosiuose miesto rajonuose kur didžiausi automobilių ir pėsčiųjų srautai.
www.vilniausviesasistransportas.lt/lt/paslaugos/reklaminiai-tentai.html
daugiau...
Filialai

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Ilona
2017.06.14
Labai dėkoju "3" troleibuso (Nr. 2621) vairuotojui, kuris vakar (2017.06.13. apie 18:00) J. Jasinskio stotelėje kantriai palaukė atbėgančių į troleibusą žmonių, skubančių į Karoliniškes. AČIŪ JUMS!
Pagarbiai
IA.
Naudingas (0)
Pranešti
Rūta
2017.05.05
Noriu nuoširdžiausiai padėkoti už dėmesingumą ir operatyvią pagalbą dispečerei ir 16 maršruto troleibuso vairuotojai, 2017 m. gegužės 4 d. 17-18 val. padėjusioms labai nuliūdusiam antrokui atgauti vertingą turtą - kuprinę su priešpiečiais, pieštukais ir pratybų sąsiuviniais :) Ačiū už rūpestį!
Naudingas (0)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas