Pagal temą

Авто дизайн, автомобильная краскаАвтомобильные аксессуарыТюнинг, украшение автомобилейАвтобусы, микроавтобусыАренда автобусов, микроавтобусовПеределка микроавтобусовАвтозапчастиАвтозапчастиАккумуляторыДетали двигателяКрюки, автомобильные фаркопыТопливные фильтры, воздушные фильтры, масляные фильтрыТурбины, турбокомпрессорыФары, тюнинг фарАвтомобильные стеклаСтеклаАвтотранспортные услугиПеревозка грузовТранспортные услугиУправление транспортом, контроль за транспортомАренда автомобилейАренда автомобилейАренда автобусов, микроавтобусовГазовое оборудование для автомобилейГазовое оборудование, монтаж газового оборудованияГрузовые автомобилиAксессуары для грузовиковГрузовые автомобилиЗапчасти для тягачей, запчасти для грузовиковПроверка тахографов, ремонт тахографовРемонт грузовых автомобилей, ремонт тягачейОборудование для автосервисов, заправочных станций и автомойкиДиагностическое оборудованиеОборудование для автосервисовПродажа автомобилейНовые автомобили, представительстваРемонт автомобилейДиагностическое оборудованиеРемонт дизельных топливных системРемонт кузоваРемонт турбин, турбокомпрессоровРемонт тормозовРемонт салона автомобиля, переделка автомобиляРемонт автомобилейТюнинг, украшение автомобилейСбор автомобильных отходовСкупка и утилизация автомобильных отходовСельскохозяйственная техникаСельскохозяйственная техникаТехническая помощь в путиТехническая помощь в путиТопливо, маслоЗаправочные станцииСмазочные материалы, маслоУслугиАвтомойки, чистка автомобилейАдмиристрирование страховых случаевПереселениеРегистрация транспортных средствСкупка автомобилейСтрахование транспортных средствШины, колесные ободыРемонт, монтаж, балансировка шинШиныШколы вожденияШколы вождения

Autodiagnostika - ką reikėtų žinoti

10 октября 2018 г.

Kaip rasti patikimus autodiagnostikos specialistus? Dažnas pradės nuo paieškos internete. Įvedus paieškos sistemoje užklausą su miesto pavadinimu, rasite tik tame mieste dirbančius specialistus. Pavyzdžiui įrašius „Autodiagnostika Klaipėda“ rasite tik Klaipėdos mieste dirbančias autodiagnostikos įmones ar meistrus. Iš jų reiktų išsirinkti patikimus, žinomus meistrus, kurie kokybiškai atlieka savo darbą ir suteikia garantiją.

Kas yra autodiagnostika Klaipėdoje? Kalbant apie sveikatą, visi žino, kas yra diagnostika ir kodėl, tai reikalinga. Kalbant apie transporto priemones, tai yra beveik tas pats: autodiagnostika Klaipėdoje tikrina įvairias automobilių sistemas ir mechanikos veikimą, nustato gedimus ir parengia diagnostikos žemėlapį. Autodiagnostika Klaipėdoje naudojama technika priklauso nuo to, kaip reikia patikrinti, pvz., automobilio važiuoklės diagnostika gali būti atliekama tiek savarankiškai, tiek su specialios įrangos pagalba. Tačiau be kompiuterio neįmanoma nustatyti automobilio dalies gedimų elektroninėse valdymo sistemose.

Terminas autodiagnostika, vis labiau populiarėja, bet žmogui, kuris nėra su tuo susidūręs, tai skamba neįprastai ir gana įdomiai. Tačiau ar tikrai čia yra koks nors stebuklas? Pradžioje mechanikai tikėjosi, kad tai labai palengvins jų darbą. Bet atėjo laikas kai ir jie suprato, kad autodiagnostikos įranga gali būti gera, tačiau specialistas, kuris dirba su ja, gali nemokėti ja naudotis. Transporto priemonių autodiagnostika Klaipėdoje atliekama tik patyrusių ir savo darbą išmanančių specialistų. Tai itin atsakingas darbas, kurį galima patikėti tik kvalifikuotiems darbuotojams.

Šiuolaikinis automobilis yra sudėtingas įvairių elektroninių sistemų, kurios padeda vairuotojui važiuoti, sąveika, užtikrinant patogumą ir saugumą tiek keleiviams, tiek aplinkiniams eismo dalyviams. Kuo brangesnis ir prestižiškesnis automobilis, tuo labiau įkraunamas papildoma elektronika.

Tai gi, kas yra autodiagnostika Klaipėdoje?

Autodiagnostika reiškia prevencinius metodus, jos užduotis yra laiku užkirsti kelią rimtiems gedimams, sutaupyti transporto priemonės savininko pinigus, dėl rimtų remonto darbų ir išgelbėti jį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Pasaulinė transporto priemonių pramonė nestovi vietoje. Aukštos technologijos yra nuolatos atnaujinamos ir įdiegiamos tiek mechanikos, tiek ir elektronikos srityje. Dabar vis labiau tolsta tos dienos, kai buvo įmanoma automobilį sutvarkyti tik su įprastais mechaniniais įrankiais.

Tam, kad padėti mechanikams surasti gedimus transporto priemonėse, buvo sukurti specialūs prietaisai ir įranga, kuri gavo autodiagnostinių įrenginių pavadinimą. O specialistas, dirbantis su šia įranga – diagnostikas. Norint suvokti išradingas lengvųjų automobilių elektronikos ir mechanikos subtilybes, reikalingas žmogus, kuris sugeba suprasti nestandartines situacijas. Būtent todėl ir naudinga autodiagnostika Klaipėdoje, nes gali nustatyti tikslią problemos vietą konkrečioje mašinoje. Elektros, mechanikos ir elektronikos srityje. Šiuo metu norint sutvarkyti modernias transporto priemones, pirmiausia reikia atlikti autodiagnostiką. Tam reikia konkrečios specialios įrangos. Ir svarbiausia, jums reikės tikro specialisto ir labai kvalifikuoto, turinčio tam tikrą patirtį ir žinias aptarnaujant reikiamą modelių asortimentą ir, kuris dirba su ta įranga. Nepriklausomai nuo to, kokia super įranga stovi servise, be gero specialisto, tai yra menkniekis ir efektyvaus rezultato nebus.

Labai svarbu teisingai ir aiškiai diagnozuoti ir nustatyti gedimo priežastį. Dėl netinkamai nustatytos priežasties, defekto tvarkomymas gali nueiti veltui ir net gi į nuostolį. Visa atsakomybė už autodiagnozę tenka diagnostikos specialisto pečiams, todėl jis turi būti aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris gerai žino savo sritį. Autodiagnostika Klaipėdoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai, todėl visada gausite kokybiškas ir patikimas paslaugas.

Važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje

Automobilio važiuoklė susideda iš: rėmo, priekinės ir galinės pakabos, ratų. Būtent važiuoklei, kuriai judant tenka pagrindinė apkrova, reikia ypatingo dėmesio. Transporto priemonės važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje susideda iš:

 • priekinės ir galinės pakabos būklės patikrinimo;
 • priekinių ir galinių ratų pavarų būklės patikrinimo;
 • stabdžių sistemos diagnostikos.

Paprastai važiuoklės autodiagnostika atliekama keičiant padangas (žiemą ir vasarą), tačiau ekspertai rekomenduoja ją reguliariai atlikti kas 10 000 km. Atlikti važiuoklės autodiagnostiką po nenumatyto susidūrimo su bet kokia kliūtimi ar duobe yra naudingas, nes taip iš anksto galima pamatyti problemas, kurios gali pasireikšti vėliau, tik su didesnėmis pasekmėmis. Todėl autodiagnostika Klaipėdoje geriausias sprendimas po nelaimingų susidūrimų.

Kompiuterinė autodiagnostika Klaipėdos mieste

Automobilio kompiuterinė diagnostika paprastai leidžia įvertinti transporto priemonės būklę ir nustatyti pagrindinių komponentų ir agregatų gedimus. Autodiagnostika Klaipėdoje - tai yra visų elektroninių automobilių ir jutiklių sistemų patikrinimas, naudojant modernią įrangą ir specialias programas, skirtas diagnozuoti automobilius.

Autodiagnostika Klaipėdoje, pavyzdžiui, elektroninių sistemų, yra įmanoma tik su specialiais skaitytuvais. Autodiagnostikos procese atliekamas matavimas ir palyginimas su įvairių transporto priemonės parametrų pamatinėmis vertėmis.

Kaip atpažinti gerą autodiagnostikos specialistą?

Jeigu specialistas autodiagnostiką atlieka ilgai, tai dar nereiškia, kad jis tikrai geras savo srityje. Kartais nepatyręs darbuotojas, tiesiog ilgiau užtrunka padaryti tą patį darbą, nei geras ir kvalifikuotas specialistas. Geras darbuotojas, užsiimantis autodiagnostika Klaipėdoje bus:

 • Visada draugiškas ir dėmesingas jūsų problemai.
 • Aiškiai ir suprantamai, pasakys apie atsiradusias problemas jūsų transporto priemonėje.
 • Jo kalba nebus pilna techninių terminų ir konkretaus žodyno.
 • Jis mandagiai atsisakys suteikti jums paslaugas, jeigu nežinos automobilio modelio arba jei neturi tinkamos įrangos.

Jei norite atlikti detalę savo automobilio autodiagnostiką Klaipėdoje - susisiekite su specialistais. Mes atliekame išsamų transporto priemonės patikrinimą. Autodiagnostika Klaipėdoje bus atlikta kokybiškai ir aiškiai pateikta.

 

Nauji straipsniai

 • D1s Xenon lemputės – geriausia kokybė už prieinamą kainą

  D1s Xenon lemputės – vienas geriausių pasirinkimų tokiu atveju, kai ieškote pilnai poreikius patenkinančio transporto priemonės apšvietimo, kuris leis puikiai matyti tiek tiek nakties metu, tiek esant tirštam rūkui. Tiesa, norėdami įsigyti tikrai puikiai savo kokybę atspindinčią lemputę – turite ją pirkti patikimose prekybos vietose, kadangi rinkoje galima rasti ir pigiau...
 • Automobilinė alyva - kokią rinktis?

  Kaip sutepsi, taip ir važiuosi. Tinkamai parinkta ir laiku keičiama automobilinė alyva sumažina degalų sąnaudas ir atitolina vizitą pas automechaniką. Pavasaris – pats laikas keisti automobilio tepalus, todėl trafic.lt specialistai pataria, kaip išsirinkti teisingai. Paprastai konkrečiam automobiliui tinkamos alyvos specifikacija nurodoma automobilio naudotojo vadove. Jei šio...
 • Po ilgų kelionių – naujas gyvenimas

  Kasmet pasaulyje išmetama apie 8 mln. tonų automobilių padangų. Tačiau nuriedėjusios dešimtys tūkstančių kilometrų padangos gali prisikelti naujam mūsų aplinką puošiančiam gyvenimui. Jas galima panaudoti nuo didelių skulptūrų iki vaikų žaidimų aikštelių ar net išskirtinės suknelės sukūrimo. Pasitelkę išmonę, atitarnavusias padangas galime paversti originaliais vazonais, kuriuose gražiai...
 • Patarimai, kaip pašalinti drėgmę iš salono

  Apie automobilio salone susikaupusią drėgmę praneša aprasoję langai, šlampantys medžiaginiai kilimėliai ir nosį riečiantis nemalonus kvapas. Laiku neišsprendus problemos, teks susidurti ir su rūdimis bei jų „pragraužtomis“ išlaidomis. Trafic.lt specialistai pataria, kaip apsaugoti automobillio saloną nuo drėgmės. Jūsų automobilio kėbulas, slenksčiai ir kitos dalys yra...
 • Populiariausios sunkvežimio tiuningo dalys - kaip išsirinkti?

  Populiariausios sunkvežimio tiuningo dalys Šiais laikais, kuomet rinkos pasiūla yra beribė, o bene kiekvieno vairuotojo svajonė yra turėti naujausią, šiuolaikišką transporto priemonę, dažnai pasvarstoma ar šiuolaikiškas sunkvežimis - tai naujausias sunkvežimio modelis, nuo kurio vis dar sklinda šviežių dažų kvapas? Ar tinkamai sukomplektuota, pasiruošusi visiems kelionių iššūkiams...
 • Paruoškite automobilį šiltajam sezonui

  Keičiantis sezonui vairuotojai visų pirma galvoja apie žieminių padangų keitimą į vasarines. Žiemines dygliuotas padangas eksploatuoti Lietuvoje draudžiama nuo balandžio 10-osios iki lapkričio 1-osios. Kada geriausias laikas keisti padangas? Per anksti jas pakeitus galite „likti ant ledo“ tiesiogine prasme. Net dieną termometro stulpeliui pakilus aukščiau, naktį ir paryčiais...
 • Atsakingas požiūris į padangų verslą

  Padangų importuotojų organizacija kviečia dirbti kartu ! Jei Jūs esate padangų importuotojas, kviečiame Jus prisijungti prie Padangų imprtuotojų organizacijos. Dalyvavimas licenzijuotoje organizacijoje yra viena iš teisės aktuose numatytų galimybių tinkamai tvarkyti padangų atliekasbei aplinkos ministro nustatyta tvarka šviesti ir informuoti visuomenę padangų atliekų klausimais. Įstatyme...
 • LED numerių apšvietimas – ne tik stiliui?

  Juokaujama, kad vyrai savo transporto priemones myli labiau nei moteris, tad dažnas investuoja pinigus į aksesuarus, kurie puošia transporto priemones, suteikia joms daugiau individualumo. Viena iš dekoravimo galimybių yra LED numerių apšvietimas. Anksčiau LED numerio apšvietimas buvo pasirenkamas kaip stiliaus kūrimo elementas, šiuo metu mėgstamas ir dėl saugesnės kelionės. Pavyzdžiui,...
 • Xenon – geresnis pasirinkimas nei įprastos lemputės. Kodėl?

  Xenon lemputės, vos tik atsiradusios, iškart buvo įvardijamos kaip kur kas geresnis pasirinkimas nei kad įprastos, kurios buvo perkamos iki šiol. Žinoma, jos tarnaus ilgai ir funkcionaliai tik tokiu atveju, jeigu pirkite iš atitinkamų prekybos vietų. Internete yra ne vienas prekybininkas, kuris neturi tesės prekiauti Xenon lemputėmis, juolab, jos yra tik originalo padirbiniai, tad trumpai...
 • Duobių keliuose sezonas Lietuvoje prasideda

  Praėjusią savaitę pradėjęs tirpti sniegas jau spėjo pridaryti nemažai žalos automobilių savininkams dėl duobėse apgadintų transporto priemonių. Kaip rodo daugiametė statistika, didžiausia tikimybė patirti nuostolių įvažiavus į duobę kelyje yra būtent atlydžio pradžioje. „Nors duobių keliuose sezonas Lietuvoje tik prasideda, formuotis jos pradeda sulig pirmaisiais šalčiais, kai...
 • Ką svarbu žinoti prieš įsigyjant motobloką

  Motoblokas – universalus bei kiek specifinis įrenginys, kuris gali būti pritaikytas patiems įvairiausiems darbams atlikti. Jeigu kalbant paprastai, tai motoblokas yra variklį turinti ratuota žemės ūkio technika, kurią galima pritaikyti pačių įvairiausių darbų vykdymui. Pats įrangos pavadinimas sufleruoja apie jo paskirtį bei veiksmingumą. Termine žodis moto simbolizuoja motorizuotą eigą...
 • Kaip Išsirinkti automobilio lemputes?

  Geras matomumas kelyje – viena svarbiausių sąlygų saugiai ir patogiai kelionei. Tai itin aktualu šaltuoju periodu, kai tamsus paros laikas ilgiausias, o kelionę dažnai apsunkina sniegas, lietus, rūkas ir kitos nepalankios vairavimui oro sąlygos. Automobilių dalių elektroninės parduotuvės trafic.lt ekspertai pataria, kaip išsirinkti kelionės saugumą ir komfortą užtikrinančias...
 • Padėkite akumuliatoriui ištverti žiemą be "krokodilų"

  Užsikurs ar neužsikurs – štai kur klausimas, šaltomis žiemos naktimis neduodantis ramiai miegoti daugeliui vairuotojų. Ne visuomet dėl jų neramaus miego kaltas didelis speigas ar silpnas akumuliatorius. Kai kurie automobilių savininkai nežino paprasčiausių gudrybių, padedančių peržiemoti be „krokodilų“. Automobilių dalių elektroninės parduotuvės trafic.lt ekspertai dalinasi...
 • Universalios padangos: ar tikrai, kas tinka viskam - netinka niekam?

  Vieni vairuotojai sako, kad universalios padangos netinka nei žiemai, nei vasarai. Kiti sėkmingai metų metus važinėja su universalais. Iš tiesų, kiek vairuotojų – tiek nuomonių. Automobilių dalių elektroninės parduotuvės trafi.lt ekspertai dalinasi patarimais, kurie padės patiems apsispręsti, kas tinkamiausia Jūsų automobiliui. Taupumas. Pagrindinė priežastis, kodėl vairuotojai...
 • Automobilio valymas žiemą

  Ar galima žiemą valyti automobilį? Ar po valymo nepradės pelyti salonas? Automobilio salonas odinis - ar reikalingas valymas? Ant automobilio grindų nusėda vandens bei kitų nešvarumų - paliekamų batų po lietaus, sniego ir pan., dėl to vėliau automobilio salone atsiranda blogas kvapas, bakterijos, alergenai, kurie ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet vėliau gali tapti viena iš korozijos...