Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių draudimasPriekabos, puspriekabėsPriekabos, puspriekabėsTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Autodiagnostika - ką reikėtų žinoti

2018 m. spalio 10 d.

Kaip rasti patikimus autodiagnostikos specialistus? Dažnas pradės nuo paieškos internete. Įvedus paieškos sistemoje užklausą su miesto pavadinimu, rasite tik tame mieste dirbančius specialistus. Pavyzdžiui įrašius „Autodiagnostika Klaipėda“ rasite tik Klaipėdos mieste dirbančias autodiagnostikos įmones ar meistrus. Iš jų reiktų išsirinkti patikimus, žinomus meistrus, kurie kokybiškai atlieka savo darbą ir suteikia garantiją.

Kas yra autodiagnostika Klaipėdoje? Kalbant apie sveikatą, visi žino, kas yra diagnostika ir kodėl, tai reikalinga. Kalbant apie transporto priemones, tai yra beveik tas pats: autodiagnostika Klaipėdoje tikrina įvairias automobilių sistemas ir mechanikos veikimą, nustato gedimus ir parengia diagnostikos žemėlapį. Autodiagnostika Klaipėdoje naudojama technika priklauso nuo to, kaip reikia patikrinti, pvz., automobilio važiuoklės diagnostika gali būti atliekama tiek savarankiškai, tiek su specialios įrangos pagalba. Tačiau be kompiuterio neįmanoma nustatyti automobilio dalies gedimų elektroninėse valdymo sistemose.

Terminas autodiagnostika, vis labiau populiarėja, bet žmogui, kuris nėra su tuo susidūręs, tai skamba neįprastai ir gana įdomiai. Tačiau ar tikrai čia yra koks nors stebuklas? Pradžioje mechanikai tikėjosi, kad tai labai palengvins jų darbą. Bet atėjo laikas kai ir jie suprato, kad autodiagnostikos įranga gali būti gera, tačiau specialistas, kuris dirba su ja, gali nemokėti ja naudotis. Transporto priemonių autodiagnostika Klaipėdoje atliekama tik patyrusių ir savo darbą išmanančių specialistų. Tai itin atsakingas darbas, kurį galima patikėti tik kvalifikuotiems darbuotojams.

Šiuolaikinis automobilis yra sudėtingas įvairių elektroninių sistemų, kurios padeda vairuotojui važiuoti, sąveika, užtikrinant patogumą ir saugumą tiek keleiviams, tiek aplinkiniams eismo dalyviams. Kuo brangesnis ir prestižiškesnis automobilis, tuo labiau įkraunamas papildoma elektronika.

Tai gi, kas yra autodiagnostika Klaipėdoje?

Autodiagnostika reiškia prevencinius metodus, jos užduotis yra laiku užkirsti kelią rimtiems gedimams, sutaupyti transporto priemonės savininko pinigus, dėl rimtų remonto darbų ir išgelbėti jį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Pasaulinė transporto priemonių pramonė nestovi vietoje. Aukštos technologijos yra nuolatos atnaujinamos ir įdiegiamos tiek mechanikos, tiek ir elektronikos srityje. Dabar vis labiau tolsta tos dienos, kai buvo įmanoma automobilį sutvarkyti tik su įprastais mechaniniais įrankiais.

Tam, kad padėti mechanikams surasti gedimus transporto priemonėse, buvo sukurti specialūs prietaisai ir įranga, kuri gavo autodiagnostinių įrenginių pavadinimą. O specialistas, dirbantis su šia įranga – diagnostikas. Norint suvokti išradingas lengvųjų automobilių elektronikos ir mechanikos subtilybes, reikalingas žmogus, kuris sugeba suprasti nestandartines situacijas. Būtent todėl ir naudinga autodiagnostika Klaipėdoje, nes gali nustatyti tikslią problemos vietą konkrečioje mašinoje. Elektros, mechanikos ir elektronikos srityje. Šiuo metu norint sutvarkyti modernias transporto priemones, pirmiausia reikia atlikti autodiagnostiką. Tam reikia konkrečios specialios įrangos. Ir svarbiausia, jums reikės tikro specialisto ir labai kvalifikuoto, turinčio tam tikrą patirtį ir žinias aptarnaujant reikiamą modelių asortimentą ir, kuris dirba su ta įranga. Nepriklausomai nuo to, kokia super įranga stovi servise, be gero specialisto, tai yra menkniekis ir efektyvaus rezultato nebus.

Labai svarbu teisingai ir aiškiai diagnozuoti ir nustatyti gedimo priežastį. Dėl netinkamai nustatytos priežasties, defekto tvarkomymas gali nueiti veltui ir net gi į nuostolį. Visa atsakomybė už autodiagnozę tenka diagnostikos specialisto pečiams, todėl jis turi būti aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris gerai žino savo sritį. Autodiagnostika Klaipėdoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai, todėl visada gausite kokybiškas ir patikimas paslaugas.

Važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje

Automobilio važiuoklė susideda iš: rėmo, priekinės ir galinės pakabos, ratų. Būtent važiuoklei, kuriai judant tenka pagrindinė apkrova, reikia ypatingo dėmesio. Transporto priemonės važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje susideda iš:

 • priekinės ir galinės pakabos būklės patikrinimo;
 • priekinių ir galinių ratų pavarų būklės patikrinimo;
 • stabdžių sistemos diagnostikos.

Paprastai važiuoklės autodiagnostika atliekama keičiant padangas (žiemą ir vasarą), tačiau ekspertai rekomenduoja ją reguliariai atlikti kas 10 000 km. Atlikti važiuoklės autodiagnostiką po nenumatyto susidūrimo su bet kokia kliūtimi ar duobe yra naudingas, nes taip iš anksto galima pamatyti problemas, kurios gali pasireikšti vėliau, tik su didesnėmis pasekmėmis. Todėl autodiagnostika Klaipėdoje geriausias sprendimas po nelaimingų susidūrimų.

Kompiuterinė autodiagnostika Klaipėdos mieste

Automobilio kompiuterinė diagnostika paprastai leidžia įvertinti transporto priemonės būklę ir nustatyti pagrindinių komponentų ir agregatų gedimus. Autodiagnostika Klaipėdoje - tai yra visų elektroninių automobilių ir jutiklių sistemų patikrinimas, naudojant modernią įrangą ir specialias programas, skirtas diagnozuoti automobilius.

Autodiagnostika Klaipėdoje, pavyzdžiui, elektroninių sistemų, yra įmanoma tik su specialiais skaitytuvais. Autodiagnostikos procese atliekamas matavimas ir palyginimas su įvairių transporto priemonės parametrų pamatinėmis vertėmis.

Kaip atpažinti gerą autodiagnostikos specialistą?

Jeigu specialistas autodiagnostiką atlieka ilgai, tai dar nereiškia, kad jis tikrai geras savo srityje. Kartais nepatyręs darbuotojas, tiesiog ilgiau užtrunka padaryti tą patį darbą, nei geras ir kvalifikuotas specialistas. Geras darbuotojas, užsiimantis autodiagnostika Klaipėdoje bus:

 • Visada draugiškas ir dėmesingas jūsų problemai.
 • Aiškiai ir suprantamai, pasakys apie atsiradusias problemas jūsų transporto priemonėje.
 • Jo kalba nebus pilna techninių terminų ir konkretaus žodyno.
 • Jis mandagiai atsisakys suteikti jums paslaugas, jeigu nežinos automobilio modelio arba jei neturi tinkamos įrangos.

Jei norite atlikti detalę savo automobilio autodiagnostiką Klaipėdoje - susisiekite su specialistais. Mes atliekame išsamų transporto priemonės patikrinimą. Autodiagnostika Klaipėdoje bus atlikta kokybiškai ir aiškiai pateikta.

 

Nauji straipsniai

 • Reikalingas automobilinis šaldytuvas? Štai ką turite žinoti

  Automobilinės šaldymo įranga yra nepigi, tačiau sutaupyti galima įvairiais būdais. Jeigu domitės kuris automobilinis šaldytuvas yra geriausias ir pigiausias, tuomet tuo pačių pasidomėkite kur jį pirkti būtų naudingiausia. Dabar elektroninėje erdvėje apstu specialių pasiūlymų, kuriose figūruoja ypač didelės nuolaidos. Šiuos šaldytuvus daugiausia vartotojai pirko prieš vasaros sezoną, o dabar...
 • Guminiai kilimėliai automobiliams

  Guminiai kilimėliai automobiliams – tai yra pats praktiškiausias pasirinkimo variantas, jų dėka lengvai galima išvalyti bei prižiūrėti saloną, jie paprasti ir lengvai prižiūrimi. Šiandien transporto priemonės daugeliui žmonių tapo ne tik saviraiškos būdu. Mūsų automobilis gali kalbėti apie mūsų charakterį ir stilių. Todėl ir atsirado tokios sąvokos kaip automobilių dekoras, automobilio...
 • Vaizdo registratorius

  Vaizdo registratorius yra naudingas daiktas ir vis labiau populiarėjantis, tad šiandien parduotuvėse vaizdo registratorių yra labai daug ir jų skaičius toliau didėja. Vaizdo registratorius užfiksuoja tiesioginį vaizdo įrašą, kai vairuojama transporto priemonė, bet kokiu greičiu be jokių iškraipymų. Vaizdo registratoriaus įrašai gali būti svarbūs teisiniai įrodymai, kad apsisaugoti nuo...
 • Kai ruduo vis dar panašus į vasarą: kada keisti padangas?

  Užsitęsusi bobų vasara ir iki trumpų rankovių spalį vis dar leidžiančios išsirengti dienos ne juokais trikdo vairuotojus: kaip nepaskubėti šiemet „perauti“ savo automobilį žieminėmis padangomis? Draudikai perspėja, kad atotrūkis tarp tam jau tinkamos temperatūros ankstyvą rytą ir šiltų dienų didina riziką, kad vairuotojai padangų keisti neskubės iki paskutinės sekundės, o jei...
 • Bagažinės kilimėlis

  Bagažinės kilimėlis yra būtinas automobilio aksesuaras, kuris užtikrina švarumą mūsų automobilio bagažo skyriuje. Gamintojai gamindami bagažinės kilimėlius ir juos dėdami bagažo skyriuose, jaučia, kad suteikia jiems gražią išvaizdą. Tačiau tai nelabai praktiška. Kadangi, pvz., kiliminė danga greitai užsiteršia, bagažinės kilimėlis gali užsikimšti dulkėmis ir šiukšlėmis, todėl reikia nuolat...
 • Farkopas automobiliui

  Farkopas praplečia transporto priemonės galimybes, taip pat užtikrina gabenamų krovinių saugumą ir patikimumą. Dažnai gyvenime reikia transportuoti ką nors didelių gabaritų. Norint tai padaryti, reikia rasti vežėją, užsisakyti transporto priemonę tam tikram laikui, išeikvoti daug energijos, laiko ir, žinoma, finansuoti. Tačiau viską galima padaryti daug lengviau. Jei turite savo automobilį,...
 • Vaizdo registratoriai Neoline X-COP 9700

  Neoline X-COP 9700 – tai pažangiausi hibridiniai vaizdo registratoriai – radaro detektorius. Neoline X-COP 9700 laimėjo prestižinį „Red Dot“ apdovanojimą už gaminio dizainą. Šis vaizdo registratorius buvo įvertintas kaip gražaus dizaino produktas, kuris yra orientuotas į vartotoją, tai labiausiai kompaktiškas įrenginys, tarp visų aukštos kokybės hibridų. Neoline X-COP...
 • Deflektoriai automobiliams – kaip internetu nusipirkti tinkamus?

  Norintiems transporto priemone keliauti saugiai ir komfortiškai, labai svarbu, jog automobilis garantuotų tinkamą oro cirkuliaciją. Tam yra naudojami deflektoriai. Juos įsigyti galima ne tik įprastose dalių parduotuvėse, bet ir internetu. Daugelis el. parduotuvių siūlo tiek universalius, tiek ir tam tikriems automobilių modeliams skirtus deflektorius ypač palankiomis kainomis. Jeigu šiuo metu...
 • Koks transportas labiausiai tinka kroviniams gabenti: oro ar kelių?

  Akivaizdu, kad kelių transportas – bene universaliausia transporto rūšis patiems įvairiausiems kroviniams gabenti. Be kelių transporto neįmanoma išsiversti, jei reikia nugabenti krovinius šalies viduje. Kasdien keliuose matome ir krovininius automobilius, važiuojančius tarptautiniais maršrutais. Krovininiams automobiliams nebaisus joks atstumas – jie gali įveikti ir kelis...
 • Automobiliniai šaldytuvai, kaip pasirinkti tinkamą?

  Ieškote šaldytuvo, kurį būtų galima laikyti automobilyje ar didesnėje transporto priemonėje? Visų pirma, turite žinoti, kad automobiliniai šaldytuvai yra skirstomi į dvi kategorijas. Tai - termoelektriniai ir kompresoriniai šaldytuvai. Esminis jų skirtumas – kaina ir šaldymo galimybės. Aišku, yra ir kitų savybių, į kurias verta atsižvelgti. Kaip bebūtų, automobiliniai šaldytuvai...
 • Auto dalių atsisiuntimas iš kitos šalies. Kaip?

  Globalizacija sumažino visą pasaulį, tačiau technologijos padeda palaikyti artimus santykius net ir su tais, kurie yra už 1000 km., pirkti ir parduoti internetu, naudotis „sumažėjusio pasaulio“ galimybėmis. Patogiausias siuntų keitimosi būdas – ParcelABC. Tai įmonė, kuri vienija žinomiausias ir pigiausiai dirbančias kurjerių pervežimo įmones visame pasaulyje. Jeigu norite...
 • Lemputės 24V sunkvežimiams svarbu dėl saugumo

  Kuo didesnis automobilis, tuo daugiau šviesos indikatorių ir lempučių. Sunkvežimiai ir specialusis transportas jų turi tikrai daugiau nei lengvieji automobiliai, todėl nuolatos auga kokybiškų, bet nebrangių lempučių poreikis. Sunkvežimiuose naudojamos 24 V lemputės. Jos tarnauja kelis šimtus darbo valandų, todėl keisti jas reikia kiek dažniau, nei įprastas 12 V. Dėl to labai svarbu suderinti...
 • Automobiliniai kilimėliai

  Labiausiai vairuotojų mėgstami guminiai automobiliniai kilimėliai arba tekstiliniai kilimėliai. Jie, žinoma, dažniausiai perkami ne kaip būtinas daiktas, o labiau kaip transporto priemonės interjero detalė. Dažnas vairuotojas gali net neprisiminti kokie kilimėliai automobiliams pas jį transporto priemonėje, pavyzdžiui, kaip jei atrodo arba iš kokios medžiagos pagaminti. Žinoma, kilimėliai...
 • Pagal ką turėtų būti pasirenkamas autoservisas Klaipėdoje ar kituose miestuose?

  Domitės kuris autoservisas Klaipėdoje siūlo kokybiškiausias paslaugas už mažiausią kainą? Jums iš pradžių reikėtų labiau pasidomėti kaip vyksta remonto paslaugų užsakymas. Matote, yra begalę servisų, kurie gali pasiūlyti praktiškai visas transporto priemonių diagnostikos ir remonto paslaugas, bet ne visi paslaugų teikėjai dirba atsakingai, sąžiningai ir už gerą kainą. Yra nemažai sukčiaujančių...
 • Jūsų vasarinių padangų pasirinkimo gidas

  Foto: Shutterstock.com Tinkamų padangų pasirinkimas yra svarbus, nes nuo jo priklauso ne tik vairuotojo ir keleivių saugumas, bet ir degalų taupymas, komfortas ir važiavimo malonumas. Nors vizualiai vasarinės padangos gali atrodyti vienodos, bet techniniai sprendimai, stiprios ir silpnosios pusės skiriasi, priklausomai nuo gamintojo ir modelių. Padangų gamintojų siūlomų modelių pasirinkimas...