Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDiagnostikos įrangaDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDiagnostikos įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Autodiagnostika - ką reikėtų žinoti

2018 m. spalio 10 d.

Kaip rasti patikimus autodiagnostikos specialistus? Dažnas pradės nuo paieškos internete. Įvedus paieškos sistemoje užklausą su miesto pavadinimu, rasite tik tame mieste dirbančius specialistus. Pavyzdžiui įrašius „Autodiagnostika Klaipėda“ rasite tik Klaipėdos mieste dirbančias autodiagnostikos įmones ar meistrus. Iš jų reiktų išsirinkti patikimus, žinomus meistrus, kurie kokybiškai atlieka savo darbą ir suteikia garantiją.

Kas yra autodiagnostika Klaipėdoje? Kalbant apie sveikatą, visi žino, kas yra diagnostika ir kodėl, tai reikalinga. Kalbant apie transporto priemones, tai yra beveik tas pats: autodiagnostika Klaipėdoje tikrina įvairias automobilių sistemas ir mechanikos veikimą, nustato gedimus ir parengia diagnostikos žemėlapį. Autodiagnostika Klaipėdoje naudojama technika priklauso nuo to, kaip reikia patikrinti, pvz., automobilio važiuoklės diagnostika gali būti atliekama tiek savarankiškai, tiek su specialios įrangos pagalba. Tačiau be kompiuterio neįmanoma nustatyti automobilio dalies gedimų elektroninėse valdymo sistemose.

Terminas autodiagnostika, vis labiau populiarėja, bet žmogui, kuris nėra su tuo susidūręs, tai skamba neįprastai ir gana įdomiai. Tačiau ar tikrai čia yra koks nors stebuklas? Pradžioje mechanikai tikėjosi, kad tai labai palengvins jų darbą. Bet atėjo laikas kai ir jie suprato, kad autodiagnostikos įranga gali būti gera, tačiau specialistas, kuris dirba su ja, gali nemokėti ja naudotis. Transporto priemonių autodiagnostika Klaipėdoje atliekama tik patyrusių ir savo darbą išmanančių specialistų. Tai itin atsakingas darbas, kurį galima patikėti tik kvalifikuotiems darbuotojams.

Šiuolaikinis automobilis yra sudėtingas įvairių elektroninių sistemų, kurios padeda vairuotojui važiuoti, sąveika, užtikrinant patogumą ir saugumą tiek keleiviams, tiek aplinkiniams eismo dalyviams. Kuo brangesnis ir prestižiškesnis automobilis, tuo labiau įkraunamas papildoma elektronika.

Tai gi, kas yra autodiagnostika Klaipėdoje?

Autodiagnostika reiškia prevencinius metodus, jos užduotis yra laiku užkirsti kelią rimtiems gedimams, sutaupyti transporto priemonės savininko pinigus, dėl rimtų remonto darbų ir išgelbėti jį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Pasaulinė transporto priemonių pramonė nestovi vietoje. Aukštos technologijos yra nuolatos atnaujinamos ir įdiegiamos tiek mechanikos, tiek ir elektronikos srityje. Dabar vis labiau tolsta tos dienos, kai buvo įmanoma automobilį sutvarkyti tik su įprastais mechaniniais įrankiais.

Tam, kad padėti mechanikams surasti gedimus transporto priemonėse, buvo sukurti specialūs prietaisai ir įranga, kuri gavo autodiagnostinių įrenginių pavadinimą. O specialistas, dirbantis su šia įranga – diagnostikas. Norint suvokti išradingas lengvųjų automobilių elektronikos ir mechanikos subtilybes, reikalingas žmogus, kuris sugeba suprasti nestandartines situacijas. Būtent todėl ir naudinga autodiagnostika Klaipėdoje, nes gali nustatyti tikslią problemos vietą konkrečioje mašinoje. Elektros, mechanikos ir elektronikos srityje. Šiuo metu norint sutvarkyti modernias transporto priemones, pirmiausia reikia atlikti autodiagnostiką. Tam reikia konkrečios specialios įrangos. Ir svarbiausia, jums reikės tikro specialisto ir labai kvalifikuoto, turinčio tam tikrą patirtį ir žinias aptarnaujant reikiamą modelių asortimentą ir, kuris dirba su ta įranga. Nepriklausomai nuo to, kokia super įranga stovi servise, be gero specialisto, tai yra menkniekis ir efektyvaus rezultato nebus.

Labai svarbu teisingai ir aiškiai diagnozuoti ir nustatyti gedimo priežastį. Dėl netinkamai nustatytos priežasties, defekto tvarkomymas gali nueiti veltui ir net gi į nuostolį. Visa atsakomybė už autodiagnozę tenka diagnostikos specialisto pečiams, todėl jis turi būti aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris gerai žino savo sritį. Autodiagnostika Klaipėdoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai, todėl visada gausite kokybiškas ir patikimas paslaugas.

Važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje

Automobilio važiuoklė susideda iš: rėmo, priekinės ir galinės pakabos, ratų. Būtent važiuoklei, kuriai judant tenka pagrindinė apkrova, reikia ypatingo dėmesio. Transporto priemonės važiuoklės autodiagnostika Klaipėdoje susideda iš:

 • priekinės ir galinės pakabos būklės patikrinimo;
 • priekinių ir galinių ratų pavarų būklės patikrinimo;
 • stabdžių sistemos diagnostikos.

Paprastai važiuoklės autodiagnostika atliekama keičiant padangas (žiemą ir vasarą), tačiau ekspertai rekomenduoja ją reguliariai atlikti kas 10 000 km. Atlikti važiuoklės autodiagnostiką po nenumatyto susidūrimo su bet kokia kliūtimi ar duobe yra naudingas, nes taip iš anksto galima pamatyti problemas, kurios gali pasireikšti vėliau, tik su didesnėmis pasekmėmis. Todėl autodiagnostika Klaipėdoje geriausias sprendimas po nelaimingų susidūrimų.

Kompiuterinė autodiagnostika Klaipėdos mieste

Automobilio kompiuterinė diagnostika paprastai leidžia įvertinti transporto priemonės būklę ir nustatyti pagrindinių komponentų ir agregatų gedimus. Autodiagnostika Klaipėdoje - tai yra visų elektroninių automobilių ir jutiklių sistemų patikrinimas, naudojant modernią įrangą ir specialias programas, skirtas diagnozuoti automobilius.

Autodiagnostika Klaipėdoje, pavyzdžiui, elektroninių sistemų, yra įmanoma tik su specialiais skaitytuvais. Autodiagnostikos procese atliekamas matavimas ir palyginimas su įvairių transporto priemonės parametrų pamatinėmis vertėmis.

Kaip atpažinti gerą autodiagnostikos specialistą?

Jeigu specialistas autodiagnostiką atlieka ilgai, tai dar nereiškia, kad jis tikrai geras savo srityje. Kartais nepatyręs darbuotojas, tiesiog ilgiau užtrunka padaryti tą patį darbą, nei geras ir kvalifikuotas specialistas. Geras darbuotojas, užsiimantis autodiagnostika Klaipėdoje bus:

 • Visada draugiškas ir dėmesingas jūsų problemai.
 • Aiškiai ir suprantamai, pasakys apie atsiradusias problemas jūsų transporto priemonėje.
 • Jo kalba nebus pilna techninių terminų ir konkretaus žodyno.
 • Jis mandagiai atsisakys suteikti jums paslaugas, jeigu nežinos automobilio modelio arba jei neturi tinkamos įrangos.

Jei norite atlikti detalę savo automobilio autodiagnostiką Klaipėdoje - susisiekite su specialistais. Mes atliekame išsamų transporto priemonės patikrinimą. Autodiagnostika Klaipėdoje bus atlikta kokybiškai ir aiškiai pateikta.

 

Nauji straipsniai

 • Duobių keliuose sezonas Lietuvoje prasideda

  Praėjusią savaitę pradėjęs tirpti sniegas jau spėjo pridaryti nemažai žalos automobilių savininkams dėl duobėse apgadintų transporto priemonių. Kaip rodo daugiametė statistika, didžiausia tikimybė patirti nuostolių įvažiavus į duobę kelyje yra būtent atlydžio pradžioje. „Nors duobių keliuose sezonas Lietuvoje tik prasideda, formuotis jos pradeda sulig pirmaisiais šalčiais, kai...
 • Ką svarbu žinoti prieš įsigyjant motobloką

  Motoblokas – universalus bei kiek specifinis įrenginys, kuris gali būti pritaikytas patiems įvairiausiems darbams atlikti. Jeigu kalbant paprastai, tai motoblokas yra variklį turinti ratuota žemės ūkio technika, kurią galima pritaikyti pačių įvairiausių darbų vykdymui. Pats įrangos pavadinimas sufleruoja apie jo paskirtį bei veiksmingumą. Termine žodis moto simbolizuoja motorizuotą eigą...
 • Kaip Išsirinkti automobilio lemputes?

  Geras matomumas kelyje – viena svarbiausių sąlygų saugiai ir patogiai kelionei. Tai itin aktualu šaltuoju periodu, kai tamsus paros laikas ilgiausias, o kelionę dažnai apsunkina sniegas, lietus, rūkas ir kitos nepalankios vairavimui oro sąlygos. Automobilių dalių elektroninės parduotuvės trafic.lt ekspertai pataria, kaip išsirinkti kelionės saugumą ir komfortą užtikrinančias...
 • Padėkite akumuliatoriui ištverti žiemą be "krokodilų"

  Užsikurs ar neužsikurs – štai kur klausimas, šaltomis žiemos naktimis neduodantis ramiai miegoti daugeliui vairuotojų. Ne visuomet dėl jų neramaus miego kaltas didelis speigas ar silpnas akumuliatorius. Kai kurie automobilių savininkai nežino paprasčiausių gudrybių, padedančių peržiemoti be „krokodilų“. Automobilių dalių elektroninės parduotuvės trafic.lt ekspertai dalinasi...
 • Universalios padangos: ar tikrai, kas tinka viskam - netinka niekam?

  Vieni vairuotojai sako, kad universalios padangos netinka nei žiemai, nei vasarai. Kiti sėkmingai metų metus važinėja su universalais. Iš tiesų, kiek vairuotojų – tiek nuomonių. Automobilių dalių elektroninės parduotuvės trafi.lt ekspertai dalinasi patarimais, kurie padės patiems apsispręsti, kas tinkamiausia Jūsų automobiliui. Taupumas. Pagrindinė priežastis, kodėl vairuotojai...
 • Automobilio valymas žiemą

  Ar galima žiemą valyti automobilį? Ar po valymo nepradės pelyti salonas? Automobilio salonas odinis - ar reikalingas valymas? Ant automobilio grindų nusėda vandens bei kitų nešvarumų - paliekamų batų po lietaus, sniego ir pan., dėl to vėliau automobilio salone atsiranda blogas kvapas, bakterijos, alergenai, kurie ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet vėliau gali tapti viena iš korozijos...
 • Pasikloji ir važiuoji - kaip išsirinkti gerą automobilinį kilimėlį?

  Retas vairuotojas kreipia dėmesį į tokius priedus, kaip automobilinis kilimėlis. O be reikalo. Automobilių dalių salono trafic.lt konsultantas Titas įspėja, kad prastas ar sezonui netinkantis kilimėlis gali sumažinti ne tik kelionės komfortą, bet ir saugumą. „Jei dažnai į automobilį lipate snieguotais batais, jums važinėti žiemą su tekstiliniais kilimėliais – tas pats, kas...
 • Automobilių keltuvų tipai

  Automobilinių keltuvų pasirinkimą dažnai lemia atliekamų darbų specifika, autoserviso išplanavimas, ar transporto priemonių rūšys. Žirkliniai keltuvai Žirkliniai keltuvai irgi patogūs važiuoklės remontui, bet jie yra šiek tiek brangesni dėl savo konstrukcijos ypatumų. Žirklinius keltuvus irgi galima būtų skirti į kelis tipus tai pagal keltuvo kėlimo aukštį ir pagal kėlimo rampų ilgį. Į...
 • VCDS, VAG-COM, HEX-NET ir HEX-V2 diagnostikos prietaisai

  Specializuoti diagnostikos prietaisai HEX-NET ir HEX-V2 ir programinė įranga VCDS skirti Audi / VW / Seat / Škoda autodiagnostikai Naujos kartos diagnostikos prietaisai ROSS-TECH HEX-NET ir ROSS - TECH HEX-V2 su programine įranga VCDS buvo pristatyti Frankfurte Automechanika 2016, parodoje. Gamintoja su visa Ross-Tesch komanda pristatė pasikeitimus ir paaiškino priežastis kodėl buvo sukurti...
 • AUTO-COM, autocom diagnostika

  Baltijos Automobilių diagnostikos sistemos pradėjo savo verslą nuo Auto-Com prietaisų prekybos 2001 metais. Viskas prasidėjo nuo legendinio AUTO-COM ADP 124 su nuoseklios ir paralelinės diagnostikos galimybėmis pasirodžiusio 1997 metais, vėliau šį prietaisą pakeitė Autocom 186, Auto-com ADP 124 ir ADP 186 kurie nuo 2010 metų nebepalaikomi. Šiuos prietaisus dar galima sutikti naudojamus...
 • Sėdynių užvalkalai. Renkamės teisingai!

  Visame pasaulyje sėdynių užvalkalai laikomi pagrindiniu automobilių puošybos elementu, tačiau mums – tai prižiūrėto automobilio ženklas, kuris yra esminis elementas 80 % visų automobilių. Atsižvelgdami į tokį populiarumą, nusprendėme išsiaiškinti kaip teisingai išsirinkti sėdynių užvalkalus ir į ką atkreipti dėmesį renkantis šią autosalono jaukumo detalę. Sėdynių užvalkalų...
 • Automobilio pardavimas Vilniuje

  Automobilis – neatsiejama kone kiekvieno lietuvio gyvenimo dalis. Vieniems tai pramoga ir didelis noras, kitiems – būtinybė. Tačiau automobilių mūsų keliuose tikrai labai daug. Ir nors daugelis jau laiko save vos ne automobilių ekspertais, norėdami išsirinkti naują dažnai patiria labai daug dvejonių ir susiduria su kalnu neaiškumų. Dar sunkiau būna parduoti automobilį. Reikia...
 • Įsigalioja naujos Kelių eismo taisyklių nuostatos pėsčiųjų ir dviratininkų saugumui gerinti

  Susisiekimo ministerija primena, kad šių metų lapkričio 1 d. įsigalioja Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimai, skirti apsaugoti pažeidžiamiausius eismo dalyvius – pėsčiuosius ir dviratininkus. Taisyklėse nustatyti griežtesni reikalavimai vairuotojams, jiems artėjant prie pėsčiųjų perėjų bei lenkiant dviratininkus, taip pat siekiama atsakingesnio pėsčiųjų elgesio. KET pakeitimuose...
 • Automobiliniai keltuvai: nuo specialistų iki mėgėjų...

  Jeigu turite transporto priemonę, tokiu atveju puikiai suprantate, kad jos priežiūra nėra labai pigus malonumas. Kelionės į servisus taip pat kartais glumina, kadangi ten paslaugų kainos auga kaip ant mielių. Tai dažniausiai paskatina mokytis pačiam tinkamai pasirūpinti savo transporto priemone ir įsigyti visą reikalingą techniką, kuri gali padėti tai padaryti be jokio vargo. Pirmiausia...
 • Ką daryti pametus numerio ženklus?

  Vairuotojų kasdienybėje pasitaiko situacijų, kai eismo įvykių metu ar praūžus stipriam lietui prarandami, o kartais sugadinami automobilio numerio ženklai. „Regitra“ primena, kad dalyvauti viešajame eisme su transporto priemone, kuri neturi numerio ženklų, negalima. Registracijos metu automobiliai „Regitroje“ yra pažymimi dviem vienodais numerio ženklais. Kitaip...