Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto valdymas, transporto kontrolėTransporto paslaugosAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių draudimasPriekabos, puspriekabėsPriekabos, puspriekabėsTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Automobiliniai kilimėliai, guminiai ar tekstiliniai - pranašumai ir trūkumai

2018 m. gegužės 8 d.

Padaryti teisingą sprendimą ir pasirinkti autokilimėlius, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius gali būti iš tiesų sudėtinga. Tam mes ir esame čia – jog padėtume jums apsispręsti ir remiantis tikrais, laiko patikrintais faktais nustatyti savo poreikius.

Dauguma vairuotojų jau turi savo favoritus. Vieniems patinka medžiaginių kilimėlių jaukumas, kai tuo tarpu kiti svarbiausiu prioritetu laiko praktiškumą, kurį dažnu atveju suteikia guminiai automobilių kilimėliai. Visiems tiems, kurie dar nėra apsisprendę ir nežino, kokie kilimėliai automobiliams būtų geresnis pasirinkimas, rekomenduojame paskaityti šį straipsnį iki galo. Jame pasistengsime atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir su papildytomis žiniomis jūs tikriausiai turėsite aiškesnę viziją – ko ir kodėl jums reikia.

Norėdami įvykdyti sau išsikeltą tikslą (atsakyti į „amžiną“ klausimą dėl guminių ir medžiaginių autokilimėlių), turime apžvelgti kiekvieną iš šių produktų – tai ir padarykime.

Guminiai automobilių kilimėliai

Kaip jau minėjome, bene didžiausias šių kilimėlių privalumas yra praktiškumas. Niekas nepasiginčys, jog guma yra praktiškiau už medžiagą 9 atvejais iš 10. Guminiai kilimėliai dažniausiai yra aiškus ir neabejotinas pasirinkimas visiems, kurie žino, jog į savo automobilį prineš daug purvo ar drėgmės.

Gyvenantiems Lietuvoje tai itin aktualu – mūsų klimatas iš tiesų nepavydėtinas. Žiemą žemę dažniausiai tenka sniegas, kurį nupurtyti nuo batų padų kartais būna taip sunku ir galiausiai jis atsiduria automobilio viduje, o po kelių ar keliolikos minučių salone pavirsta į paprasčiausią vandenį. Dar blogesnė situacija pavasarį ar rudenį – nesvarbu gyvenate mieste ar kaime, jums beveik neabejotinai teks susidurti su purvu, balomis ir panašiais mūsų klimato „malonumais“. Net iš šiltuoju metų laiku, kai danguje dažniausiai ridenasi saulė, užklumpa tokios dienos, kai dangus verkia ir lietus pila lyg iš kibiro, todėl drėgmė ir balos vėl bando patekti į jūsų automobilio vidų. Be jokių abejonių – guminius automobilių kilimėlius valyti lengviau, jie geriau apsaugo jūsų automobilio saloną nuo purvo ir drėgmės. Tad jei jums rūpi tik praktiškoji šio daikto pusė, jūs tikriausiai jau žinote ką rinktis.

Kaip bebūtų, nepatariame daryti išvadų itin greitai – įsigilinkite į visus niuansus iki galo. Tikriausiai pats akivaizdžiausias guminių automobilių kilimėlių minusas – jų išvaizda. Guminiai kilimėliai pagal automobilį, dažniausiai gaminami išskirtinai juodos spalvos. Jei jums pasiseks, galbūt pavyks surasti ir rudą. Tai reiškia, jog jei turite automobilį su šviesiu arba kitokios nei juoda ar pilka spalvos salonu, jie iš karto išsiskirs iš bendro vaizdo. Tiesa, toks išsiskyrimas gal ir nėra labai blogas, mat kilimėliai vis viena yra ant grindų ir sudaro kontrastą.

Medžiaginiai kilimėliai automobiliams

Jei esate itin tvarkingas žmogus ir jūsų automobilyje niekada nebūna labai daug purvo ar sniego, galite svarstyti ir medžiaginių autokilimėlių variantą. Nepamirškite, jog turėdami tokius kilimėlius savo automobilyje, kas kartą prieš įlipdami į vidų, turėsite kruopščiai ir uoliai nusipurtyti ir/ar nusivalyti savo batus. Tą patį turės padaryti ir jūsų keleiviai.

Jei tokios pastangos jūsų negąsdina, galite pažvelgti į pliusus, kuriuos jums atneš medžiaginiai kilimėliai automobiliams. Visų pirma, jų pasirinkimas yra kur kas platesnis. Ir mes kalbame ne vien tik spalvą, bet ir apie formą. Daugeliui automobilių, ypač naujesnių modelių, medžiaginiai autokilimėliai yra gaminami atsižvelgiant į kiekvieno iš jų formas. Tai reiškia, kad kilimėlis bus ilgesnis, uždengiantis daugiau automobilio grindų vietos ir geriau tinkantis būtent tam modeliui, kuriam jis yra skirtas.

Taip pat, grįžtant prie spalvų, medžiaginiai kilimėliai automobiliams yra gaminami pačių įvairiausių atspalvių, jų galima suskaičiuoti arti 50. Tokiu būdu galima išsirinkti tokį kilimėlį, kuris puikiai dera su būtent jūsų automobilio salonu ir atrodo tiesiog puikiai. Be to, medžiaginiai kilimėliai dažnai gaminami ir su automobilių logotipais, kas labai patinka kai kuriems automobilių fanams.

Apibendrinimas

Trumpai drūtai – jei norite daugiau patogumo ir praktiškumo, bet išvaizda nėra prioritetas numeris vienas, neabejotinai rinkitės guminius automobilių kilimėlius. Jei turite prabangų automobilį ir galite sau leisti juo kruopščiai rūpintis, o tuo pačiu norite jaukumo bei geros išvaizdos, medžiaginiai autokilimėliai tikriausiai bus tinkamesnis pasirinkimas.

 

Nauji straipsniai