Įmonių sąrašas

Belinterlita, UAB

Architektų g. 10-19, 78335 Šiauliai
(8 612) 32556
4 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 612) 32556
Tinklalapis
www.belinterlita.lt
El. paštas
info@belinterlita.lt
Direktorius
Remigijus Barkus
Įmonės kodas
303379761
PVM kodas
LT100008808810

Veiklos aprašymas

UAB „Belinterlita“ – jauna ir moderni įmonė siūlanti komercinio atstovavimo, tarpininkavimo paslaugas, teikia konsultacijas, krovinių ekspedijavimo paslaugas.
Taip pat prekiauja architektūrinio betono gaminiais, mažosios architektūros elementais, ir vysto kitas su statybos ir prekybos sektoriumi susijusias veiklas.
Įmonė aktyviai dirba su vietos partneriais Baltarusijos Respublikos rinkoje. Importas/eksportas iš/į Baltarusijos Respubliką.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Artūras
2019.04.11
Savo srities specai. Taip ir toliau:) Buvo sudėtingas gabenimas, viską padarė kuo puikiausiai.
Naudingas (2)
Pranešti
Alma
2016.06.09
Puikus aptarnavimas.
Naudingas (2)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Belinterlita, UAB

Arkama, UAB

Pievų g. 1, Karmėlava, 54459 Kauno r.
 (8 611) 12621
    www.arkama.com
Krovinių gabenimas sausumos, oro, vandens keliais
Ekspedicijos ir muitinės tarpininko paslaugos
Krovos ir sandėliavimo darbai

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Deimtransa, UAB
121 km | Kęstučio g. 87-207 (Centras), Kaunas
Krovinių gabenimas į/iš Europą, į/iš Rytų šalis, į/iš NVS
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas
Logistikos paslaugos
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas į/iš Vakarų, Centrinės, Pietų Europos, Skandinavijos, NVS šalių. Vietiniai pervežimai, krovinių išvežiojimas . Krovinių sandėliavimo, perkrovimo paslaugos. Visi UAB “Deimtransa” gabenami kroviniai apdrausti patikimose draudimo kompanijose.
Nordcarrier Baltic, UAB
125,5 km | A. Juozapavičiaus pr. 3B (Šančiai), Kaunas
Krovinių gabenimas į/iš Švediją, Norvegiją, Suomiją
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas
Muitinės tarpininko paslaugos
UAB "NORDCARRIER BALTIC" Lietuvos - Norvegijos logistikos paslaugų įmonė nuo 2000 metų. Pagrindinė veikla - smulkių ir dalinių krovinių gabenimas automobilių transportu. Maršrutai:
Norvegija (Oslo, Bergen, Arendal, Kristiansand, kt.miestai) 2 k. per savaitę. Švedija 2 k. per savaitę. Suomija 2-3 k. per savaitę. Kita veikla: Organizuojame projektus (Norvegija, Švedija - Rusija, Ukraina). Sandėliavimo ir krovimo paslaugos Kaune. Lietuvos Nacionalinės Ekspeditorių Asociacijos LINEKA nariai www.lineka.lt. Norvegijos Pramonės ir Amatų Rūmų nariai.

Arkama, UAB
117,6 km | Pievų g. 1, Karmėlava, Kauno r.
Krovinių gabenimas sausumos, oro, vandens keliais
Ekspedicijos ir muitinės tarpininko paslaugos
Krovos ir sandėliavimo darbai
"Arkama" užsiima muitinės tarpininko paslaugomis, ekspedicijos, krovos ir sandėliavimo darbais. Jauni, entuziastingi, profesionalūs ir paslaugūs firmos darbuotojai pasiruošę Jums padėti 24 valandas per parą, septynias darbo dienas per savaitę. Viena pagrindinių firmos "Arkama" vertybių – patikima kliento ir darbuotojų partnerystė.
176,7 km | Naujoji g. 3, Alytus
Smulkių krovinių pervežimas Lietuvoje
Krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais tarptautiniais maršrutais
Logistikos, sandėliavimo, muitinės tarpininko paslaugos
UAB „ECTL“ - tai logistikos struktūra, aptarnaujanti reikliausių klientų poreikius - paslaugų kokybė suderinta su maksimaliomis galimybėmis. UAB „ECTL“ - lietuviško kapitalo įmonė, kuri sukurta vadovaujantis tiek vakarų, tiek vietinės rinkos diktuojamais standartais ir patirtimi. Įmonė teikia kompleksinės paslaugas, kurių pagrindinė dalis - smulkių („nuo durų iki durų“) krovinių gabenimas ir krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais tarptautiniais maršrutais. Klientams siūlomos muitinės tarpininkavimo paslaugos, sandėliavimo bei vietinių pervežimų paslaugos.
Pagrindinės kompanijos paslaugos: smulkių krovinių gabenimas iš Vakarų Europos į Pabaltijį „nuo durų iki durų“; krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais iš Vakarų Europos į Pabaltijį; smulkių krovinių gabenimas ir krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais iš Vakarų Europos bei Pabaltijo į Rusiją.
Siramis, UAB
67 km | Draugystės g. 1, Bernatoniai, Panevėžio r.
Transporto paslaugos
Krovinių pervežimas, krovinių gabenimas
Logistika, muitinės sandėliai
Šiuo metu gabename krovinius tentu dengtose transporto priemonėse .
Tarptautinis krovinių vežimas – pagrindinė mūsų veikla. Dirbdami šioje srityje jau 20 metų, nuolat plėtėmės ir įgijome patikimų partnerių, tad savo klientams galime pasiūlyti transporto paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Gabename krovinius tarp: Prancūzijos, Vokietijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Belgijos, Olandijos, Lenkijos, Danijos, Šveicarijos, Ispanijos, Portugalijos, Didžiosios Britanijos. Galime pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas ir už Europos ribų. Kiekvieno užsakymo vykdymą prižiūri mūsų įmonės transporto vadybininkai, tad bet kada galėsite sužinoti, kaip vykdomas Jūsų užsakymas ir jaustis ramūs, nes Jūsų daliniai ar pilni kroviniai bus atvežti saugiai ir laiku.
Misija – sukurti klientui didžiausią įmanomą naudą, vystant savo veiklą ir teikiant profesionalias bei kokybiškas paslaugas.

Skanerlita, UAB
72,8 km | Elektros g. 6-12, Panevėžys
UAB „SKANERLITA“ yra sėkmingai savo veiklą plėtojanti transporto įmonė, teikianti vietines bei tarptautines krovinių pervežimo ir perkraustymo paslaugas. Vietiniai ir tarptautiniai krovinių pervežimai vykdomi kroviniais tentiniais sunkvežimiais su liftu gale iki 18 tonų bei mikroautobusais, taip pat yra galimybė prisikabinti priekabą. Pagrindinė UAB „SKANERLITA“ veikla – krovinių pervežimai tarptautiniais ir vietiniais maršrutais, EXPRESS pristatymas bei perkraustymo ir krovikų paslaugos Lietuvoje, Baltijos šalyse bei Europoje. Įmonė siūlo vienkartines paslaugas privatiems asmenims ar įmonėms, taip pat sudarome ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis su įmonėmis. Jūsų patogumui dirbame savaitgaliais ir po darbo valandų.
Autoverslo terminalas, UAB
160,3 km | Ežerėlio g. 13, Alesninkų k., Elektrėnų sav.
Automobilių transportavimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Turime keturių, šešių ir aštuonių vietų autovežius. Visi pervežami automobiliai draudžiami CMR draudimu. Naujų ir naudotų automobilių paskirstymas po Lietuvos Latvijos ir Estijos salonus. Automobilių pristatymas tiesiai klientui.
Automobilių saugojimas.

Valdome moderniausią Baltijos šalyse automobilių logistikos centrą. Visais įmanomais būdais užtikriname sandėliuojamų automobilių priežiūrą ir saugumą. Taikome automobilių gamintojų ilgalaikio saugojimo ir priežiūros programas, kurios užtikrina saugomų automobilių ir technikos kokybę ilgo stovėjimo metu.
Muitinės sandėlis atitinkantis visus muitinės procedūrų reikalavimus, skirtas neišmuitintiems Europos Sąjungoje automobiliams ar technikai saugoti. Sutvarkome visas reikalingas muitinės procedūras.

Automobilių paruošimas pardavimui.
Priešpardaviminis paruošimas pagal gamintojų reikalavimus, plovimas, poliravimas, salonų valymas, ratų montavimas, papildomos įrangos montavimas, papildomas komplektavimas. Į Vievio logistikos centro teritoriją kroviniai gabenami taip pat geležinkeliu, vykdoma nestandartinių gabaritų krovinių perkrovimas, saugojimas atvirose aikštelėse 14 ha plote.

Veikla:
Automobilių transportavimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.
Automobilių saugojimas.
Automobilių paruošimas pardavimui.

117,4 km | Gargždupio g. 3A, Kvietinių k., Klaipėdos r.
Krovinių gabenimas Lietuvoje ir Europoje
Skystų krovinių gabenimas
Lengvųjų automobilių pervežimas
Automobilių nuoma Lietuvoje
Krovinių vežimas iš/į Vakarų Europos į Pabaltijos šalis bei NVS, maršrutai: Anglija, Belgija, Olandija, Vokietija, į Lietuvą ir Švediją, į NVS, tentinėmis puspreikabėmis.Gabenimas skystų krovinių cisternomis. Konteinerių ir tank konteinerių pervežimas. Lengvųjų automobilių pervežimas autovežiais. Suknvežimių gabenimas, transportavimas. Techninė pagalba kelyje. Automobilių nuoma. Mikroautobusų nuoma.

Visi pervežimai apdrausti CMR draudimu, įmonė Transadria UAB yra tikrasis LNVA "Linava" narys.
Transekspedicija, UAB
173,1 km | Galinės g. 1, Galinės k., Vilniaus r.
Tarptautiniai ir vietiniai krovinių pervežimai. Sandėliavimo, muitinės tarpininkų, 3PL, laisvoji ekonominė zona (LEZ) ir kitos logistikos paslaugos 7 dienos per savaitę.
Pakabinamų drabužių gabenimas.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė.
UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Logistikos centre yra 26000 kv. m ploto paprastas ir muitinės sandėlis ir 8000 kv. m. ploto administracinės patalpos. Klientams teikiame kvalifikuotas logistines paslaugas susijusias su muitinėmis procedūromis, kurios įforminamos muitinės poste, esančiame terminalo patalpose. Taip pat čia veikia laisvos ekonominės zonos (LEZ) sandėlis, kuriame galima vykdyti prekybą be muito ir be PVM mokesčių.
Įmonėje dirba 240 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. UAB “Transekspedicija“ - tai viena didžiausių transporto - ekspedicinių logistikos kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus, dalinius ir didelius krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais automobiliais ir teikianti visas logistikos paslaugas. Beveik pusę visų teikiamų transporto paslaugų sudaro rinktinių krovinių vežimas.
Bendrovės dispozicijoje yra daugiau nei 200 automobilių, atitinkančių EURO-3, EURO-4 ir EURO-5 ir EURO-6 standartus – su 13,6m ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais ir specializuotais 86 - 115 kūbų furgonais pakabinamiems drabužiams vežti, o taip pat 120 kūbų didžiakūbiai automobiliai didelio tūrio kroviniams vežti. Mūsų bendrovės automobilių maršrutai nusidriekia nuo Ispanijos, Portugalijos iki Tolimųjų Rytų ir Vidurinės Azijos šalių: Kazachstano, Uzbekistano, Kirgizstano ir kt.
Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.
UAB “Transekspedicija“ specializuojasi tekstilės gaminių ir drabužių ant pakabų pervežime specialiai tam skirtais automobiliais. Pakabinamus drabužius vežame į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos bei NVS šalis. Taip pat atliekame pakabinamų drabužių pervežimus iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos į Vakarų Europos bei Skandinavijos šalis.
Klientams teikiame krovinių sandėliavimo, pakrovimo/iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų, LEZ ir kitas logistikos paslaugas. Be sandėliavimo ir krovos darbų terminale teikiame kompleksines logistikos paslaugas-3PL. Muitinė, sandėlis ir muitinės tarpininkai klientams teikia paslaugas visas 7 dienas per savaitę.
Kvalifikuoti įmonės darbuotojai užtikrina klientams kokybiškas ir įvairias transporto ir logistikos paslaugas.
Bendrovės pagrindinės teikiamos paslaugos: Rinktinių, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas automobiliais “nuo durų iki durų” vietiniais ir tarptautiniais maršrutais; didelio tūrio (iki 115cbm) krovinių pervežimai;
multimodaliniai krovinių pervežimai; pakabinamų rūbų pervežimai; krovinių, kuriems būtinas temperatūros režimas, pervežimai; pavojingų krovinių gabenimas; krovinių sandėliavimas, pakrovimas/iškrovimas, dokumentų tvarkymas; visos muitinės tarpininkų paslaugos; kitos logistikos paslaugos; TIR serviso ir plovyklos paslaugos; krovininių automobilių parkavimo paslaugos.
Mūsų bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “Linava” ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos „Latia“ narė.
RL Baltic, UAB
181,2 km | Ukmergės g. 369A (Fabijoniškės), Vilnius
Tarptautiniai ir vietiniai krovinių pervežimai
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas
Muitinės tarpininko paslaugos
Italija - eksportas/importas - smulkių, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas.
Oro transportas - eksportas/importas - Azija/Afrika/ Šiaurės centrinė ir Pietų Amerika.
Jūrų transportas - eksportas/importas, dalinių ir pilnų konteinerių gabenimas - Azija/Afrika/Šiaurės Centrinė ir Pietų Amerika.
Vokietija - eksportas/importas - smulkių, dalinių krovinių gabenimas.
Didžioji Britanija - eksportas/importas - smulkių, dalinių krovinių gabenimas.

Eurospektras, UAB
182,7 km | Laisvės pr. 88 (Pašilaičiai), Vilnius
182,6 km | Laisvės pr. 125 (Pašilaičiai), Vilnius
Daliniai kroviniai iš Europos į Rusiją
Temperatūrinis režimas, ADR
Muitinės dokumentų forminimas
UAB „LOGILA“ – transporto – ekspedijavimo kompanija įkurta 2007 m., siūlanti dalinių krovinių logistikos paslaugas apimančias visą pasaulį.
Mūsų pagrindinė funkcija – maksimalus kliento prekių judėjimo efektyvumo užtikrinimas, optimalių transportavimo sprendimų diegimas, mažinant prekių paskirstymo išlaidas, terminus bei rizikas.
Mes visada siekiame, kad klientas kreiptųsi į mūsų kompaniją ne tik pervežimo stadijoje, bet ir iš anksto: tiekimų planavimo, sutarties sudarymo metu ir pan. Daugeliui klientų mes projektuojam pervežimus ilgam laikui, tuo pačiu maksimaliai optimizuojant procesus, mažinant riziką bei pasiekiant žymų lėšų taupymą. Paslaugų teikimo sfera, tokia kaip krovinių pervežimas, saugojimas, muitinės dokumentų įforminimas, kaip ir kiti dalykai, priklauso nuo rinkos konjunktūros, sezono, įvairių rūšių kuro kainų ir t.t. Ir kas vakar buvo pelninga, tai šiandien gali būti per brangu ir neefektyvu. Todėl mūsų specialistai stengiasi dirbti atsižvelgiant į bendrą situaciją rinkoje.
Ingstad & Co, UAB
187,2 km | Eigulių g. 21 (Vilkpėdė), Vilnius
Logistikos paslaugos
Visų rūšių tarptautiniai krovinių pervežimai
Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimai
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Mūsų specializacija: tarptautiniai pervežimai į/ iš Skandinavijos (Danija, Švedija, Norvegija, Suomija) iš/ į Lietuvą, Rusiją ir kitas NVS šalis. Gabename krovinius „nuo durų iki durų“ visomis pagrindinėmis transporto rūšimis.
Specialus transportas užima ypatingą vietą mūsų veikloje. Kiekvienas pervežimas yra unikalus ir kiekvienam klientui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Taikydami lanksčius sprendimus ir patyrusių darbuotojų žinias, mes sprendžiame sudėtingiausius specifinio transportavimo klausimus, kurie reikalauja ypatingo dėmesio ir kruopštumo laiko ir kainos atžvilgiu. Pavyzdžiui surenkamų namų, įrengimų ar lenktyninių žirgų transportavimas.
Esame LINEKA (Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija) nariai, VPPAR (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai) nariai bei priklausome pasauliniams ekspeditorių tinklams - GFFG, WCM, ACEX,C5C. Tai įgalina gabenti krovinius iš bet kurios pasaulio šalies tiek oro, tiek konteinerių transportu.
INGSTAD&CO UAB - švedų kapitalo įmonė Lietuvoje. Įmonė Švedijoje, Malmo mieste buvo įkurta dar 1873. Įmonė Lietuvoje - 1998 m. 2004 m atidarytas ofisas Kinijoje.

186,4 km | Vykinto g. 14-211, Vilnius
Krovinių gabenimas įvairaus dydžio tentinėmis puspriekabėmis, autotraukiniais, izotermomis, šaldytuvais, jumbomis, megomis
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas žemės transportu į/iš Europos, Pabaltijo, Skandinavijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos šalyse su pristatymu nuo „durų iki durų“
Pavojingų krovinių (ADR) gabenimas
Negabaritinių krovinių gabenimas
UAB RT Logistika teikia logistinių paslaugų kompleksus ir atskiras logistikos paslaugas pagal kiekvieno kliento pageidavimus, interesus bei individualius poreikius.
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas žemės transportu į/iš Europos, Pabaltijo, Skandinavijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Ukrainos šalyse su pristatymu nuo „durų iki durų“;
Krovinių gabenimas įvairaus dydžio tentinėmis puspriekabėmis, autotraukiniais, izotermomis, šaldytuvais, MEGA puspriekabėmis;
Negabaritinių krovinių gabenimas; Pavojingų krovinių (ADR) gabenimas; Krovinių gabenimas jūriniais konteineriais; Smulkių krovinių transportavimas oro transportu; Sandėliavimo paslaugos paprastose bei šaldymo patalpose; Atliekami rankomis ir automatizuoti krovos darbai; Muitinės paslaugos; Konsultacijos logistikos klausimais.
132,9 km | Dubysos g. 31, Klaipėda
Importo ir eksporto deklaracijos
KIPIS įforminimas
INTRASTAT pildymas
EUR.1, A.TR, FORMA A, blankai, jų įforminimas
TIR, CMR pildymas
ATA knygutės įforminimas
Konsultavimas muitinės klausimais
Logistikos paslaugos
Deklaracijų pildymas ir prekių išmuitinimo paslaugos, konsultacijos muitinės klausimais.
Įmonė Viprotekas UAB - muitinės tarpininkai.
Siūlome šias muitinės tarpininkų paslaugas:
importo, eksporto, subsidijuoto eksporto, tranzito deklaracijų pildymas;
atstovavimas užsakovą muitinėje atliekant importo, eksporto, tranzito ar kitas procedūras;
CMR važtaraščių pildymas, pardavimas, platinimas;
TIR Carnet knygelės pildymas; ATA knygelės forminimas;
garantinių raštų pildymas ir platinimas;
Intrastato ataskaitų ruošimas;
klientų konsultavimas krovinių deklaravimo ir muitinės įforminimo klausimais;
prašymų pildymas laikino įvežimo procedūroms gauti ir leidimų gavimas šioms procedūroms forminti;
krovinių ir prekių informacinė sistema (KIPIS);
atliekame elektroninių duomenų mainus tarp uoste veikiančių įmonių ir krovinių bei laivų Klaipėdos jūrų uoste;
klientų atstovavimas ūkio ministerijoje, importuojamų prekių licenzijoms gauti;
konteinerių pervežimas Lietuvoje, o klientui pageidaujant ir už jos ribų;
prekių sandėliavimas ir jų perkrovimo darbai muitinės sandėliuose ir terminaluose.
190,7 km | Dariaus ir Girėno g. 42A-506 (Naujininkai), Vilnius
Įmonės "KŪMAS" veikla – visos paslaugos, susijusios su logistika. Mes organizuojame ir stebime visą procesą pagal klientų pageidavimus. Gabename smulkius, dalinius ir stambius krovinius iš ES šalių į Lietuvą, Rusiją, su pristatymu "nuo durų iki durų". Patikimo pristatymo garantas – 15 metų patirtis.