Paieškų šiandien: 9659
Įmonių sąrašas

Frega, UAB

Panerių g. 51, 312kab. (Naujamiestis), 03202 Vilnius

(8 5) 2034428
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2034428
Tinklalapis
www.frega.lt
El. paštas
info@frega.lt
Direktorius
Viktor Zubkov
Įmonės kodas
123617015
PVM kodas
LT236170113

Frega, UAB

Įmonės "Frega" veikla - visos paslaugos, susijusios su logistika. Mes organizuojame visą procesą pagal klientų pageidavimus.
UAB "Frega", plėsdama savo veiklą ir norėdama klientus išvaduoti nuo papildomų rūpesčių, prieš keletą metų pradėjo teikti muitinės tarpininkavimo paslaugas. Klientams nereikia rūpintis išmuitinimo, muito mokesčių ir kitomis, neretai painiomis, daug laiko atimančiomis muitinės procedūromis.
Muitinės formalumai tvarkomi visą parą, 7 dienas per savaitę. Teikiamos krovinių importo, eksporto, tranzito muitinės paslaugos. Specialistai, turintys didelę patirtį, pasirūpins visais reikalingais dokumentais ir išspręs visus su prekių muitais susijusius klausimus.
Įmonės "Frega" teikiamos paslaugos: Sutarčių sudarymas ir jų vykdymo kontrolė; Dokumentų paruošimas pagal galiojančius muitinės įstaigų reikalavimus; Muitinės dokumentų pildymas: importo ar eksporto deklaracijos, krovinių dokumentai (Tir Carnet, CMR, BDK dokumentai); Reikalingų sertifikatų bei licenzijų gavimas; "INTRASTAT" ataskaitų rengimas ir pateikimas muitinės istaigai;
Sutartinių klientų atstovavimas muitinėje.
Atstovaujant klientams muitinėje už juos atliekamos visos su muitine susijusios procedūros: parengiami ne tik dokumentai, bet ir fiziškai atstovaujama krovinio tikrinimo metu, bendraujama su muitinės pareigūnais. Užsakovui pageidaujant, už papildomą mokestį įmonė taip pat gali atstovauti užsakovui Teritorinėje muitinėje ar Muitinės departamente sprendžiant klausimus, susijusius su užsakovo prekių deklaravimu. Klientai gali viską patikėti savo srities specialistams - muitinės tarpininkams, negaišti savo brangaus laiko ir užsiimti savo tiesiogine veikla. Konsultavimas muitinės klausimais (sutartiniu klientu);
Garantijų muitinės procedūroms suteikimas; Muitinės procedūrų kontrolė.
SANDĖLIAVIMAS
Mūsų įmonė pasiruošusi padėti Jums visais klausimais, susijusiais su prekių sandėliavimu bei pakrovimo/iškrovimo darbais.

1000 m2 ploto sausų sandėlių;
300 m2 ploto +0-C - +6-C temperatūrinio režimo sandėlių;
120 m2 ploto -18-C iki -24-C temperatūrinio režimo sandėlių.
EKSPEDICIJA
* Tarptautinių pervežimų organizavimas;
* Krovinių pervežimų sausumos transportu koordinavimas.
* Naujų klientų bei vežėjų paieška (kryptys - Rusija, Europa);
* Komercinių pasiūlymų ruošimas.
Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs daugybę savo rūpesčių perleidžiate mums. Mes padėsime išvengti visų galimų nesklandumų. Jūs visada būsite informuoti apie krovinio paėmimą, pristatymą ir bet kuriuo gabenimo momemtu galėsite sužinoti apie krovinio buvimo vietą.
KITOS LOGISTIKOS PASLAUGOS
EPI - elektroninis privalomasis informavimas.
Išankstinis elektroninis informavimas - tai išankstinio prekių deklaravimo procedūra, kurios pagrindinis privalumas tas, kad vairuotojui nereikės gaišti laiko prie sienos stovint eilėse prie muitinės tarpininkų ar prie kasų.
Vaisių ir daržovių eksportas į trečiąsias šalis (pilnas dokumentų paruošimas (Fito sertifikatas, TAA sertifikatas, saugumo deklaracija))
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas