Įmonių sąrašas

Palnetas, UAB

V. Krėvės pr. 81-115 (Dainava), 50362 Kaunas
(8 640) 16731
25 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 640) 16731
El. paštas
palnetas@user.lt
Direktorius
Darius Ligeika
Įmonės kodas
133925844
PVM kodas
LT339258415

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Klientas
2019.06.09
Puikiai dirbanti įmonė! Visiems rekomenduoju, dirba vien profesionalūs darbuotojai ir puikus vadovas.
Naudingas (0)
Pranešti
Linas
2018.01.17
Teko padirbėti kartu, tai labai lanksti, atsakinga įmonė, laiku mokami atlyginimai. Aktyvus ir geranoriškas vadovas, bei šaunus kolektyvas.
Naudingas (2)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

1,1 km | Taikos pr. 90, Kaunas
Tarptautiniai ir vietiniai maršrutai
Dalinių krovinių gabenimas
Kitos logistikos paslaugos
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas keliais – 18 metų patirtis
Vietiniai ir tarptautiniai maršrutai (Europa, NVS)
Muitinės tarpininkų, sandėliavimo ir kitos logistikos paslaugos
Krovinių draudimas
Laneda, UAB
1,9 km | Draugystės g. 15, Kaunas
FLOSSER - visi 24V halogenai gaminami Vokietijoje!
Didmeninė ir mažmeninė prekyba krovininių automobilių, puspriekabių ir priekabų dalimis, aksesuarais, lemputėmis visiems automobiliams (12V, 24V). Prekių pristatymas visoje Lietuvoje per vieną darbo dieną.
Nordcarrier Baltic, UAB
7,3 km | A. Juozapavičiaus pr. 3B (Šančiai), Kaunas
Krovinių gabenimas į/iš Švediją, Norvegiją, Suomiją
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas
Muitinės tarpininko paslaugos
UAB "NORDCARRIER BALTIC" Lietuvos - Norvegijos logistikos paslaugų įmonė nuo 2000 metų. Pagrindinė veikla - smulkių ir dalinių krovinių gabenimas automobilių transportu. Maršrutai:
Norvegija (Oslo, Bergen, Arendal, Kristiansand, kt.miestai) 2 k. per savaitę. Švedija 2 k. per savaitę. Suomija 2-3 k. per savaitę. Kita veikla: Organizuojame projektus (Norvegija, Švedija - Rusija, Ukraina). Sandėliavimo ir krovimo paslaugos Kaune. Lietuvos Nacionalinės Ekspeditorių Asociacijos LINEKA nariai www.lineka.lt. Norvegijos Pramonės ir Amatų Rūmų nariai.

3,9 km | Dvaro g. 39, Ramučiai, Kauno r.
Techninė pagalba visą parą;
Techninė pagalba kelyje;
Automobilių iki 3t. nuvežimas iš įvykio vietos;
Buksyravimas, transportavimas;
Kauno apskrityje ir visoje Lietuvoje;
Sugedusių automobilių pervežimas į Lietuvą iš visų Europos sąjungos šalių.
Transaibė, UAB
4,6 km | Centrinė g. 2A, Ramučiai, Kauno r.
Tarptautiniai ir vietiniai pervežimai
Krovinių pervežimas į/iš Baltijos šalis
Krovinių pervežimas Europą
Greita. Patikima. Lankstu. Kokybiška
UAB „Transaibė” įkurta 2003 metais. Įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Įmonėje dirba atsakingas, greitai į rinkos pokyčius reaguojantis, lankstus, draugiškas kolektyvas. Kvalifikuoti, patyrę ir darbštūs įmonės vairuotojai-ekspeditoriai laiku ir kokybiškai atlieka jiems pavestas užduotis.
Per dešimt sėkmingo darbo metų įgijome klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Vykdome ilgalaikius ir trumpalaikius projektus, plečiame veiklą ir ieškome naujų lygiaverčių klientų-partnerių.
Krovinių pervežimą vykdome remdamiesi „Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties“ konvencija (CMR). Įmonės veikla sutvirtinta CMR ir KASKO draudimais.
Jūsų krovinius mes pristatysime saugiai ir laiku!
Maršrutų šalys: Baltijos šalys, Europa, Rusija.
Deimtransa, UAB
5,8 km | Kęstučio g. 87-207 (Centras), Kaunas
Krovinių gabenimas į/iš Europą, į/iš Rytų šalis, į/iš NVS
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas
Logistikos paslaugos
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas į/iš Vakarų, Centrinės, Pietų Europos, Skandinavijos, NVS šalių. Vietiniai pervežimai, krovinių išvežiojimas . Krovinių sandėliavimo, perkrovimo paslaugos. Visi UAB “Deimtransa” gabenami kroviniai apdrausti patikimose draudimo kompanijose.
Arkama, UAB
7,2 km | Pievų g. 1, Karmėlava, Kauno r.
Krovinių gabenimas sausumos, oro, vandens keliais
Ekspedicijos ir muitinės tarpininko paslaugos
Krovos ir sandėliavimo darbai
"Arkama" užsiima muitinės tarpininko paslaugomis, ekspedicijos, krovos ir sandėliavimo darbais. Jauni, entuziastingi, profesionalūs ir paslaugūs firmos darbuotojai pasiruošę Jums padėti 24 valandas per parą, septynias darbo dienas per savaitę. Viena pagrindinių firmos "Arkama" vertybių – patikima kliento ir darbuotojų partnerystė.
8,2 km | Raudondvario pl. 127 (Vilijampolė), Kaunas
Automobilių transporto paslaugos
Krovininių automobilių remontas
Lengvųjų automobilių remontas
Ilgametė darbo patirtis
Vietinių krovinių pervežimai,10t ir 15t izoterminės mašinos su liftais, autoserviso paslaugos: sunkvežimių ir lengvų automobilių remontai
Autopas, UAB
9,2 km | Raudondvario pl. 172B (Vilijampolė), Kaunas
Automobilių dalys (didmeninė ir mažmeninė prekyba)
Skubus smulkių krovinių gabenimas Europoje
Naudotų ir naujų automobilių pervežimas autovežiais tarptautiniais maršrutais
Detalių pristatymas pagal užsakymą
Transporto priemonės turi įdiegtą sekimo sistemą
Krovinių draudimas
Evakuatoriaus paslaugos
Priekabų nuoma ir remontas (iki 3.5 t.)
Priekabų dalys (iki 3.5 t.)
Įmonė UAB Autopas savo veiklą pradėjo 2012 metais. Per ketverius darbo metus, įmonė augo, stiprėjo ir stengėsi išpildyti visus savo klientų poreikius. Nuo įmonės įsikūrimo pradžios mūsų kolektyvas išaugo iki 15 darbuotojų skaičiaus. Mūsų kolektyvas yra be galo draugiškas ir komunikabilus.
Mūsų veiklos kryptys yra: naujų ir naudotų automobilių pervežimas Europos sąjungos šalyse, skubus smulkių krovinių gabenimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei naujų lengvųjų ir komercinių automobilių dalių pardavimas. Transporto priemonės turi įdiegtą sekimo sistemą.
Įmonės darbuotojų siekis yra visuomet patenkinti ir įgyvendinti kliento lūkesčius.
59,1 km | Naujoji g. 3, Alytus
Smulkių krovinių pervežimas Lietuvoje
Krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais tarptautiniais maršrutais
Logistikos, sandėliavimo, muitinės tarpininko paslaugos
UAB „ECTL“ - tai logistikos struktūra, aptarnaujanti reikliausių klientų poreikius - paslaugų kokybė suderinta su maksimaliomis galimybėmis. UAB „ECTL“ - lietuviško kapitalo įmonė, kuri sukurta vadovaujantis tiek vakarų, tiek vietinės rinkos diktuojamais standartais ir patirtimi. Įmonė teikia kompleksinės paslaugas, kurių pagrindinė dalis - smulkių („nuo durų iki durų“) krovinių gabenimas ir krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais tarptautiniais maršrutais. Klientams siūlomos muitinės tarpininkavimo paslaugos, sandėliavimo bei vietinių pervežimų paslaugos.
Pagrindinės kompanijos paslaugos: smulkių krovinių gabenimas iš Vakarų Europos į Pabaltijį „nuo durų iki durų“; krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais iš Vakarų Europos į Pabaltijį; smulkių krovinių gabenimas ir krovinių gabenimas tentiniais bei didžiatūriais automobiliais iš Vakarų Europos bei Pabaltijo į Rusiją.
Techninė pagalba Druskininkuose
99,7 km | Ricielių g. 29, Druskininkai
Traliuko nuoma
Techninė pagalba kelyje
Priekabos nuoma
Automobilio užvedimas
Kuro pristatymas
Avarinis automobilio atrakinimas
Techninė pagalba kelyje Druskininkuose – teikiame techninės pagalbos kelyje paslaugas (sugedus automobiliui, užsikirtus spynelei, pasibaigus kurui ir kt.), stambių gabaritų krovinių pervežimo paslaugas, nuomojame priekabas visoje Lietuvoje ir Europoje. Pasirūpiname sugedusio automobilio vairuotojo ir/ar keleivių transportavimu į jų pageidaujamą vietą. Dirbame 24/7.
T. Stoškaus IVV
67,2 km | Gėlių g. 6, Daugų k., Alytaus r.
Techninė pagalba kelyje 24/7
Automobilių ir krovinių vežimas
Traliuko paslaugos
Techninė pagalba kelyje, tralo paslaugos 24/7 visoje Lietuvoje. Galime vežti įvairių dydžių automobilius (lengvuosius, visureigius, mikroautobusus), nevažiuojančius automobilius, žemės ūkio techniką ar spec. techniką, įvairius krovinius, statybines medžiagas. Galimybė vežti 1-4 automobilius. Priimame užsakymus tiek iš privačių, tiek iš juridinių asmenų. Galime išrašyti sąskaitą.
Siramis, UAB
96,6 km | Draugystės g. 1, Bernatoniai, Panevėžio r.
Transporto paslaugos
Krovinių pervežimas, krovinių gabenimas
Logistika, muitinės sandėliai
Šiuo metu gabename krovinius tentu dengtose transporto priemonėse .
Tarptautinis krovinių vežimas – pagrindinė mūsų veikla. Dirbdami šioje srityje jau 20 metų, nuolat plėtėmės ir įgijome patikimų partnerių, tad savo klientams galime pasiūlyti transporto paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Gabename krovinius tarp: Prancūzijos, Vokietijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Belgijos, Olandijos, Lenkijos, Danijos, Šveicarijos, Ispanijos, Portugalijos, Didžiosios Britanijos. Galime pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas ir už Europos ribų. Kiekvieno užsakymo vykdymą prižiūri mūsų įmonės transporto vadybininkai, tad bet kada galėsite sužinoti, kaip vykdomas Jūsų užsakymas ir jaustis ramūs, nes Jūsų daliniai ar pilni kroviniai bus atvežti saugiai ir laiku.
Misija – sukurti klientui didžiausią įmanomą naudą, vystant savo veiklą ir teikiant profesionalias bei kokybiškas paslaugas.

Virgilijaus pervežimo paslaugos
92,6 km | Dariaus ir Girėno g. 25, Panevėžys
Krovinių perveżimas, perkraustymas, krovinių gabenimas, perkraustymo paslaugos, baldų pervežimas, kraustymo paslaugos Panevėžyje, krovinių pervežimas Panevėžyje, Kroveza, daiktų pervežimas, buitinės technikos pervežimas, buitinės technikos atvežimas, siuntų gabenimas
V. Butrimavičiaus įmonė
32,3 km | Gudienos g. 13, Gudiena, Kaišiadorių r.
Birių krovinių gabenimas savivarčiu
Vežame juodžemį, žvyrą, smėlį
Išvežame gruntą
savivartis kaišiadorys, savivarčio nuoma, birių krovinių pervežimas, birių krovinių atvežimas, juodžemio atvežimas, žemių atvežimas, žvyro atvežimas, smėlio atvežimas, birių krovinių gabenimas, birių krovinių pristatymas, žemių pristatymas, Žvyro pristatymas, birių krovinių pervežimo paslaugos, pervežimas savivarčiu, pervežimas savivarčiais, vežame žemes, vežame žvyrą, vežame smėlį, vežame birius krovinius, vežame juodžemį, atvežu žemių, atvežu smėlio, atvežu žvyrą, išvežame gruntą, išvežu gruntą, grunto išvežimas, grunto transportavimas, birių krovinių transportavimas, žvyro transportavimas, juodžemio transportavimas, žemių vežimas, Elektrėnuose
Transporto paslaugos
91,6 km | Durpyno g. 12-1, Panevėžys
Transporto paslaugų sferoje dirbame 20 metų. Esame įgiję pakankamai patirties, ne tik krovinių pervežimo, bet ir ž.ū technikos, automobilių ir mikroautobusų transportavimo srityje. Taip pat teikiame fizinių ir juridinių asmenų perkraustymo paslaugas. Garantuojame jums kokybiškai, saugiai ir operatyviai pristatyti krovinius nurodytu adresu.