Paieškų šiandien: 13152
Įmonių sąrašas

Remanus, UAB

Naujoji g. 140, 62175 Alytus

(8 315) 56179
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 315) 56179
El. paštas
info@remanus.lt
Direktorius
Donatas Marcinkevičius
Įmonės kodas
302607055
PVM kodas
LT100006118812

Darbo laikas

Pirmadienis
7.30-16.00
Antradienis
7.30-16.00
Trečiadienis
7.30-16.00
Ketvirtadienis
7.30-16.00
Penktadienis
7.30-16.00

Remanus, UAB

UAB „Romasta group" buvo įkurta 1995 metais. Įmonė viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo vystyti vakarietiškų sunkvežimių ir puspriekabių atsarginių dalių prekybą, bei pradėjo teikti serviso paslaugas.
2013 metais įmonę įsigijo Suomijos kompanija „BPW Kraatz" Oy. Nuo tada įmonė priklauso vienai didžiausių pasaulio sunkiojo transporto atsarginių dalių pasaulio įmonių grupių – BPW (Bergische Achen KG)
Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 70 žmonių. „Romasta group„ – tai organizacija, kurioje įvertinamos kiekvieno darbuotojo idėjos ir indėlis į visos įmonės veiklą, abipusė bendradarbiavimo nauda pasiekiama tik pasitikėjimu ir supratimu, o lyderystės principai skatina ryžtą ir operatyvumą.
Mūsų misija:
Patikimai, greitai ir profesionaliai spręsti klientų problemas, susijusias su vilkikų atsarginėmis dalimis, bei remontu ir puspriekabių gamyba, atsarginėmis dalimis bei remontu.
UAB „Romasta group“ servisas atlieka sunkvežimių, priekabų, puspriekabių, autobusų sistemų ir agregatų remonto einamuosius ir kapitalinius darbus.
„Romasta group“ servisui suteiktas tiesioginio BPW serviso (Direct service partner) statusas. Tai reiškia, kad įmonės servisas ir jo partneriai Lietuvos regionuose teikia garantinį techninį aptarnavimą, bei garantinio remonto paslaugas, atitinkančias BPW keliamus kvalifikacijos reikalavimus. Bet to įmonės servisas yra įgaliotas Knorr-Bremse, Webasto atstovas garantiniams ir po garantiniams techniniams aptarnavimams.
Kadangi UAB „Romasta Group“ prekiauja krovininio transporto atsarginėmis dalimis ir dirba tiesiogiai su atsarginių dalių gamintojais, tai ir bendrovės servisas turi galimybę naudotis optimaliu atsarginių dalių sandėliu. Atliekant remonto darbus „Romasta group“ servise, atsargines dalis klientams galime pasiūlyti itin patraukliomis kainomis.
Pastoviems ir lojaliems įmonės klientams suteikiama galimybė sudaryti ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, o tai reiškia, jog detalių ir paslaugų kainos bei apmokėjimo sąlygos tampa dar labiau palankios.
Romasta group filialus rasite: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Marijampolėje, Klaipėdoje ir Utenoje bei įgaliotus oficialius partnerius Panevėžyje bei Alytuje.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas