Paieškų šiandien: 2024
Įmonių sąrašas

STAT TECHNIC, UAB

Suopių g. 20, Poderiškiai, 53370 Kauno r.

(8 656) 37517
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 656) 37517
Tinklalapis
www.stattechnic.lt
El. paštas
stattechnic@yahoo.com
Direktorius
Juozas Valius
Įmonės kodas
300549781
PVM kodas
LT100002273910

STAT TECHNIC, UAB

UAB “Stat Technic” įmonė gaminanti bio kurą, įkurta 2006 m. Įmonės pgr.veikla iki 2011m. buvo statybos ir montavimo darbai. Veiklos tikslai buvo ir yra atitikti užsakovų poreikius ir lyderiauti bei siekti tobulumo rinkoje. Siekiant tikslo buvo suburtas atsakingas, pareigingas ir uolus kolektyvas, kuris siekia užsibrėžtų tikslų ir nuolat tobulėja.
2010m. įmonė pasirinko vieną verslo alternatyvą, kurią diktuoja šiandieninė ekonomika ir bendras Europos sąjungos šalių narių tikslas siekti nepriklausomybės energetikos sektoriuose. Taip buvo nuspręsta ieškoti nišos atsinaujinančiose energetikos šaltiniuose, o būtent šiaudų granulių gamyboje.
2011m. įmonė pradėjo įgyvendinti projektą, tai „Aukštos pridėtinės vertės Biokuro granulių ir briketų gamyklą”, taip 2013 metais pgrindinė įmonės veikla tapo šiaudų granulių gamyba. Šiandien UAB “Stat Technic” dirba su, tiek mažomis, tiek su visame pasaulyje žinomomis kompanijomis.
Įmonės misija, tai “pagaminti laiku ir kokybiškai” to pasekoje įmonė rūpinasi klientais, darbuotojais bei aplinka. Suburtas kvalifikuotas kolektyvas, kurio pgr.tikslas gaminti kokybišką, ekologiją atitinkantį produktą, skirtą žmonių gerovei bei pasaulinei ekologijai gerinti. Mūsų gaminamos šiaudų granulės yra sertifikuotos ir atitinka visus reikalavimus. Įmonės tikslas - tai ilgalaikis bendradarbiavimas su patikimomis kompanijomis, suteikiant joms akštos kokybės paslaugas.
Kaip darbdavys įmonė labai rūpinasi bei motyvuoja savo darbuotojus. Mes didžiuojamės darbuotojais kurie savo karjerą pradėjo nuo įmonės įkūrimo pradžios ir sėkmingai tesia savo darbą tapdami geresniais profesionalais. Mūsų šūkis: KOKYBĖ, PATIKIMUMAS IR AUKŠTOS KOKYBĖS PASLAUGOS.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas