Įmonių sąrašas

Transaibė, UAB

Centrinė g. 2A, Ramučiai, 54464 Kauno r.
(8 620) 93002
Uždaryta dabar
15 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 93002
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 390111
Direktorius
Vidas Kaziukaitis
Pervežimai Europoje (8 615) 53030
Direktorius (8 610) 30900
Dalinių krovinių pervežimas (8 620) 70447
Duonos logistika (8 620) 70447
Įmonės kodas
135997714
PVM kodas
LT359977113

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Tarptautiniai ir vietiniai pervežimai
Krovinių pervežimas į/iš Baltijos šalis
Krovinių pervežimas Europą
Greita. Patikima. Lankstu. Kokybiška
UAB „Transaibė” įkurta 2003 metais. Įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Įmonėje dirba atsakingas, greitai į rinkos pokyčius reaguojantis, lankstus, draugiškas kolektyvas. Kvalifikuoti, patyrę ir darbštūs įmonės vairuotojai-ekspeditoriai laiku ir kokybiškai atlieka jiems pavestas užduotis.
Per dešimt sėkmingo darbo metų įgijome klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Vykdome ilgalaikius ir trumpalaikius projektus, plečiame veiklą ir ieškome naujų lygiaverčių klientų-partnerių.
Krovinių pervežimą vykdome remdamiesi „Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties“ konvencija (CMR). Įmonės veikla sutvirtinta CMR ir KASKO draudimais.
Jūsų krovinius mes pristatysime saugiai ir laiku!
Maršrutų šalys: Baltijos šalys, Europa, Rusija.
daugiau...

Paieškos žodžiai

logistika, transportavimas, gabenimas, krovinių gabenimas, transportas, transporto paslaugos, ekspedicija, ekspedijavimas, pervežimas, pervežimai, pervežimo, krovinių pervežimas, krovinių gabenimas, importas, eksportas, krovinys, sandėliavimas, logistikos paslaugos, sandėliavimo paslaugos, autotransportas, servisas, daliniai kroviniai, dalinių krovinių pervežimas, dalinių krovinių gabenimas, stambūs kroviniai, stambių krovinių pervežimas, stambių krovinių gabenimas, pilni kroviniai, pilnų krovinių pervežimas, pilnų krovinių gabenimas, smulkūs kroviniai, smulkių krovinių pervežimas, smulkių krovinių gabenimas, transporto, pervežimai, gabenimai, pervežimas, kroviniai, krovinių, ADR, vietiniai pervežimai, krovinių pervežimas Lietuvoje, krovinių pervežimai Lietuvoje, krovinių gabenimas Lietuvoje, pervežimai, tarptautinis gabenimas, tarptautinis krovinių gabenimas, tarptautinis krovinių pervežimas, pavojingų krovinių gabenimas, pavojingų krovinių pervežimas, specialių krovinių pervežimas, specialių krovinių gabenimas, distribucija, vežėjai, ekspedijavimo paslaugos, transportavimo paslaugos, gabenimo paslaugos, pervežimo paslaugos, krovinių draudimas, draudimo paslaugos, automobilių transporto paslaugos, krovinių gabenimas į Vakarų Europa, krovinių gabenimas iš Vakarų Europos, krovinių pervežimas į Vakarų europą, krovinių pervežimas iš Vakarų Europos, vietniai pervežimai, vietiniai krovinių pervežimai, vietiniai krovinių gabenimai, dalinių krovinių pervežimas iš Europos šalių, dalinių krovinių pervežimas į Europos šalis, dalinių krovinių gabenimas į Europą, dalinių krovinių gabenimas iš Europos, dalinių krovinių pervežimas į ES, dalinių krovinių pervežimas iš ES, krovinių, transporto, transportas, transporto firmos, pilnų krovinių gabenimas į Europą, pilnų krovinių pervežimas į ES, krovinių gabenimas į Europą, krovinių pervežimas į ES, logistikos paslaugos, logistikos paslaugos lietuvoje, logistikos paslaugos kaune, logistika kaune, logistika Lietuvoje, dalinių krovinių pervežimas į Lietuvą, dalinių krovinių gabenimas į Lietuvą, dalinių krovinių gabenimas iš Lietuvos, krovinių gabenimas į Rusiją, krovinių pervežimas į Rusiją daugiau...