Uzņēmumu sarakstu

Kuršėnų autobusų stotis, UAB "Kuršėnų autobusų parkas"

Vilniaus g. 45A, Kuršėnai, 81137 Šiaulių r.
(+370) 41581333
Atsidarys 5.30
Google mapswaze
Google mapswaze

Meklēt maršrutu:

Izvēlieties adresi:
Izvēlieties adresi:

Filiāles

Skatīt visas adreses

Uzņēmuma kontakti

Tālrunis
(+370) 41581333

Darba laiks

Pirmdiena
5.30-18.00
Otrdiena
5.30-18.00
Trešdiena
5.30-18.00
Ceturtdiena
5.30-18.00
Piektdiena
5.30-18.00
Sestdiena
5.30-18.00
Svētdiena
6.00-18.30

Atsauksmes

Novērtējiet:
0 (vismaz 80 rakstzīmes)
Diana
2021.12.16
Nesuprantu iš kur tokie vairuotojai traukiami jei jie nesustoja kur jiems reikia. Laukiau tarpinei stotelei važiavo ir pravažiavo kas čia per nesąmonės!!!!! Ir da dienos metu
Noderīga (1)
Ziņojums
As
2021.12.10
Tiesiog kosmaras vakare vairuotojai nestoja mazesnej stotelej nors ijungta sviesa vaikai sala ziema kaip grysti?gal akinius nupirkit vairuotojam arba algas mokekit nes jie ne mato reikalo stoti.
Noderīga (1)
Ziņojums
Simona
2021.04.07
Kodėl niekas nekelia ragelio skambinu visa valanda kiek skambinu rašo linija užimta tai ar taip turi dirba kuršėnų autobusu s
Noderīga (0)
Ziņojums
vairāk...


Apmeklētības statistika
Informācijas aktualizēšanu
Dalīties
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši
Autopas, UAB
Raudondvario pl. 172B (Vilijampolė), 47172 Kaunas
 (+370) 62681608
   Mājas lapa

Apkārtējie uzņēmumi | Rādīt kartē

21 km | 78337 Šiauliai
mikroautobusu noma mikroautobusiņu noma autobusu noma automašīnu noma pasažieru vešana transporta noma transporta pakalpojumi
Pliumpa, UAB
22,6 km | Jono Žemaičio g. 10, Šiauliai
automašīnu remonts autoserviss Šauļos vieglo automobiļu remonts virsbūves remonts vietējā pārvadāšana automašīnu transporta pakalpojumi automobiļu virsbūves remonts virsbūves krāsošana
Auto anta, UAB
22,6 km | Jono Žemaičio g. 10, Šiauliai
autoserviss Šauļos vieglo automobiļu remonts vietējā pārvadāšana automašīnu transporta pakalpojumi izvešana Šauļos Šauļos Šauļos virsbūves remonts
Autoarlita, autoservisas, UAB
25,5 km | Pramonės g. 17F, Šiauliai
autoservisi automašīnu remonts virsbūves remonts šasijas remonts motora remonts Riteņu montēšana pārnesumu kārbas remonts automašīnu krāsošana riteņu balansēšana autodiagnostika vieglo automobiļu remonts remonts automašīnu daļas piederumi automobiļu aksesuāri autoserviss Šauļos...
Marbusas, UAB
26,1 km | Žvaigždžių g. 6, Šiauliai
mikroautobusu noma kravas mikroautobusu noma autobusu autobusu noma svētkiem pasažieru pārvadājumi autotransporta pakalpojumi autobusu noma tūristu autobuss mašīnu noma auto noma auto noma mikroautobusu noma tūrisma mikroautobusu noma pasūtījuma reisi automobiļi kāzām pārvadāšana Lietuvā...
Lonar, UAB
26,6 km | Pramonės g. 76, Šiauliai
Šauļos autotransporta pakalpojumi autobusu noma automašīnu noma auto noma mikroautobusu noma tūrisma mikroautobusu noma minivenu noma pasažieru vešana pasažieru pārvadājumi pasūtījuma reisi autotransporta pakalpojumi autobusu noma tūristu autobuss autobusi nomai pasažieru pārvadājumi...
Razmino transportas, MB
40,6 km | Lauko g. 6, Kelmė
pašizgāzējs pašizgāzēja noma atsijājumi melnzeme automašīnu transporta pakalpojumi zemes rakšanas darbi ekskavators vietējā pārvadāšana
Armiratas, UAB
45,2 km | Maironio g. 167, Radviliškis
riepas vieglo automobiļu riepas kravas automobiļu riepas mazumtirdzniecība ar riepām vairumtirdzniecība ar riepām smago automobiļu riepas riepu montēšana riepu balansēšana jaunas riepas riepu pārdošana pulvera krāsošana
Gg brothers, MB
49,1 km | M. Slančiausko g. 12, Joniškis
tehniskā palīdzība ceļā traļa noma smagā mašīna kura vadās iekrautas vieglās mašīnas treilera pakalpojumi palīdzība ceļā kravu pārvadāšana tehniskā palīdzība tehniskā palīdzība ceļā tralis smagā mašīna kura vadās iekrautas vieglās mašīnas treilera pakalpojumi platforma transportēšanas pakalpojumi palīdzība ceļā...
Neorima, UAB
52,3 km | Meškėnų g. 8, Mažeikiai
autobusu noma tūrisma autobusu noma tūristu autobuss ceļojumi ar autobusu pasažieru pārvadājumi ceļojumi pa Eiropu autobusu noma Lietuvā mikroautobusu noma autobusi mikroautobusi pasūtījuma reisi autobusu maršruti transports ceļojums ar autobusu transporta noma kāzām pārvadāšanas pakalpojumi...
M. Špokausko, MB
52,9 km | Parko g. 5, Satkūnų k., Joniškio r.
tehniskā palīdzība ceļā traļa noma smagā mašīna kura vadās iekrautas vieglās mašīnas treilera pakalpojumi palīdzība ceļā pirts noma kravu pārvadāšana tehniskā palīdzība tehniskā palīdzība ceļā tralis smagā mašīna kura vadās iekrautas vieglās mašīnas treilera pakalpojumi platforma transportēšanas pakalpojumi...
56,2 km | Gėlių g. 4, Seda, Mažeikių r.
loģistika transportēšana kravu pārvadāšana transports transporta pakalpojumi imports eksports kravu pārvadājumi kravu pārvadāšana kravu vešana automašīnu transporta pakalpojumi autopārvadājumi starptautiskā kravu pārvadāšana starptautiskie pārvadājumi vietējā pārvadāšana kravu pārvadājumi pa Lietuvu...
S. Laurinavičiaus IĮ
57,7 km | Statybininkų g. 17, Pakruojis
meža kopšana meža stādīšana meža stādāmais materiāls baļķu vedēja pakalpojumi meža ciršana meža pirkšana mežu sakārtošanas projekti celtniecības kokmateriāls baļķi slīperi guļbaļķu pārdošana kravu pārvadāšana pašizgāzējs transporta pakalpojumi transporta pakalpojumi Lietuvā starptautiskie pārvadājumi...
Justapa, UAB
70,2 km | A. Jucio g. 8-1, Plungė
kravu pārvadāšana kravu vešana kravu loģistika vietējā pārvadāšana birstošas kravas pašizgāzējs pašizgāzēju noma bobcats bobcata noma iekrāvējs transporta pakalpojumi transports transportēšana kravas automobiļi pārvešana...
Autograiva, MB
88 km | Žemaičių g. 6D, Akademija, Kėdainių r.
diagnostika riepu montēšana riepu balansēšana kondicionieru uzpildīšana kondicionieru remonts tehniskā palīdzība tehniskā palīdzība ceļā palīdzība ceļā
Autolera, R. Paulausko įmonė
89,3 km | Rytų g. 2, Ariogala, Raseinių r.
mehānisko pārnesumu kārbu remonts riteņu savirze autodetaļu pārdošana grants Smiltis šķembas transporta pakalpojumi melnzeme pamatu urbšana automašīnu daļas automašīnu remonts automašīnu serviss šasijas remonts riteņu savirze motora remonts šasijas remonts...