Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutokosmetika, eksploatacinės medžiagosAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių elektronika, elektros įrangaAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiNaudotos automobilių dalys, autolaužynaiNavigacija, racijos, radijo ryšysStogo bagažinės, skersiniaiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaKemperiai, kemperių nuomaAutomobilių pardavimasKemperiai, kemperių nuomaNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilių spynelių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasKondicionieriai, pildymas, remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasVariklių remontasVariklių galvučių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaAutoservisų įrangos remontasDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių aksesuaraiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaMotociklai, dviračiai, motoroleriaiMotociklų remontasMotociklų, motorolerių dalysMotociklai, dviračiai, motoroleriaiPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasAutomobilių utilizavimasAutomobilių raktų gamyba, avarinis atrakinimasDraudiminių įvykių administravimasKemperiai, kemperių nuomaMokymo įstaigosPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

AutoCOM CDP+ Flex puikus ir patikimas pagalbininkas atliekant diagnostines patikras

2020 m. birželio 11 d.
AutoCOM CDP+ Flex puikus ir patikimas pagalbininkas atliekant diagnostines patikras

AutoCOM CDP+ – Tai puikus ir patikimas pagalbininkas atliekant diagnostines patikras. Galimas naudojimas tiek su senesnėmis, tiek su naujausiomis transporto priemonėmis. Paprastai ir lengvai prijungiamas CDP+ prie automobilio diagnostinės jungties leidžia greitai ir lengvai užtikrintį belaidį ryšį tarp automobilio ir naudojamo kompiuterio, kuriame naudojate diagnostines programas. Autocom programinė įranga, gaudama gamintojo atnaujinimus, atnaujina ne tik naujausius modelius bei versijas, bet ir nuolatos tobuliną senesnių transporto priemonių duomenų bazę bei funkcijas.

Autocom Flex pagalba jūs turite pilną prieiga ir galimybes atlikti transporto priemonei diagnostiką pagamintai nuo pat 1988 metų iki šių dienų ir nuolat tobulinama.

Su Autocom Flex gaunama lengva ir patogi naudoti, prieiga į gamintojo “Autocom” automobiliams skirtą programinę įrangą . Kadangi sumokama prieš pat pradedant naudotis prietaisu, tą dieną jus pasiekia pati naujausia esanti versija, atnaujinimai bei patobulinimai, dėl to Autocom Flex yra turbūt vienas iš sumaniausių ir geriausių savo klasės diagnostikos įrenginių šiandieną.

Autocom Flex suteikia pilną ir naujausią prieigą prie savo programinės įrangos laikotarpiui, kurį pasirenkate.Vos tik nuspręndus atsisakyti prieigos, nutraukimas yra nemokamas, be jokių papildomų mokesčių ir jūsų paskyra nutraukiama už 30 dienų. Nutrauktos licenzijos atnaujinimas galimas bet kada to prireikus.

CDP+ ir kitos Autocom diagnostinės programos yra sukuriamos Švedijoje.

Galimybės ir privalumai

Flight recorder – Su šia funkcija vartotojas turi galimybę matyti ir užfiksuoti gyvai matomus parametrus tuo pat metu, kada atliekama diagnostika vairuojant transporto priemonę. Tuo metu, kai yra fiksuojami gyvi parametrai, vartotojas vieno mygtuko paspaudimu gali matyti esančias klaidas, jų kodus, jas pasižymėti ar pasiryškinti esant norui jas vėliau detalizuotis ir nagrinėti. CDP+ turi nemažą vidinę atmintį, taip leisdamas neapsikrauti vartotojui kompiuteriu ar kitais atminties perkėlimo prietaisais.

Su šia funkcija labai patogu nustatyti klaidas, kurios yra susijusios su transporto priemonės greičiu ir kitomis, su keliu,važiavimu ar nepatogumų klaidomis.

Daugiaspalviai įrenginio indikatoriai – Su daugiaspalviais CDP+ idnikatoriais vartotojas gali pilnai kontroliuoti diagnostinio įrenginio procesus. Dėka skirtingų indikatoriaus spalvų ir garsų, suteikiama galimybė iš toli matyti atsiradusius pokyčius ar kitus pokyčius. Kaip pavyzdys, jeigu indikatoriaus spalvos keičiasi tarp mėlynos ir geltonos, CDP+ yra pilnai prisijungęs su transporto priemonės valdymo bloku.

Įrenginio jungtis su LED – Tam, kad diagnostinis procesas nebūtų apsunkintas, įrenginio jungtis turi įmontuotą LED apšvietimą 16-pin jungtyje leisiantį jums nesunkiai atlikti veiksmus net ir tamsoje.

Įtampos patikra – Kai CDP+ prisijungia prie transporto priemonės, įrenginys nuskaito ir patikrina įtampa diagnozuojame transporte ir automatiškai prisitaiko prie įtampos pasirenkant 12 arba 24 V. Jeigu įtampa staiga taptų per didelė, arba per maža, CDP+ praneša apie tai kartu tiek su garsiniu, tiek su indikatoriaus šviesa, taip pat pranešant ir su baterijos atvaizdu vartotojo diagnostinėje programoje.

Kėbulo numerio sistema – Autocom automobilių programinėje įrangoje yra išmani funkcija, leidžianti skaityti automobilio kėbulo numerį, kurį norite diagnozuoti. Tai užtikrina, kad tinkamas modelis ir metai bus automatiškai parenkami. Be to, automatiškai pasirenkamas transporto priemonės variklio kodas, kuris paprastai yra ne visada prieinamas rinkoje vartotojui.

ISS – Intelligent System Scan nuskaito visus transporto priemonės sisteminius blokus ir parodo kiekvienoje sistemoje saugomus klaidų kodus. Taip sutaupydami laiko galite greitai įsivertinti bendrą transporto priemonės būklę. Kai bendras sistemos patikrinimas yra baigtas, galima įsijungti konkretų sistemos bloką ir nuodugniau apžiūrėti gedimą bei jo aprašymą.

Pasitelkiant ISS funkciją, vartotojo diagnostinis procesas tampa daug greitesnis. Po patikros, vartotojui bus leidžiama matyti klaidų kodus priskirtus tam tikroms spalvoms, kurios leis matyti iš kurio valdymo bloko kyla klaida.

ISI – Intelligent System Identification automatiškai atpažįsta ir pasirenka būdą, kuriuo yra prisijungiama prie transporto priemonės.Tai užtikrina, kad diagnostinis procesas yra atliekamas teisingai, atsižvelgiant į reikiamus parametrus.

OBD-Funkcijos – Pasirenkant transporto priemonę, kada žinote konkretų norimą modelį, vartotojas turės pilną prieigą prie visų galimų funkcijų matymo neprijungus įrenginio prie transporto priemonės. Taip pat kiekviena funkcija turi patogų ir detalų paaiškinimą. Prieinamas gyvų parametrų stebėjimas taip pat parodomas prieš prisijungiant.

Universalumas – CDP+ turi įmontuotą “Multiplexer” technologiją leidžiančią naudotis įrenginiu visoms transporto priemonių markėms, nepaisant naudojamos įtampos ir jungčių standartų. Transporto priemonėms, neturinčioms standartinės 16-Pin jungties , yra galimybė įsigyti pilną gamintojo patvirtintų jungčių ir kabelių rinkinį.

Programinė įranga

CARS – Automobilių diagnostinė Sistema leidžia atlikti diagnostinius veiksmus tiek automobiliams, tiek komerciniam transportui. Sudaromos visos galimybės daryti tiesioginius patikrinimus, matyti bei ištrinti klaidų kodus, sulaukti detalesnės informacijos ar aktyvuoti automobilio paslėptas funkcijas naudojant kodavimo funkciją.

Dalis galimų funkcijų:

 • Kuro purkštukų kodavimas
 • Dyzelinio DPF filtro priverstinis regeneracijos paleidimas
 • Serviso režimo atstatymai
 • Serviso lempučių užgesinimas
 • Akumuliatoriaus kodavimas/pririšimas

Palaikomų lengvųjų automobilių gamintojų sąrašas:

Abarth, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Foton, GWM, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Jinbei, JMC, KIA, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, Mahindra/Renault, Maserati, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Samsung, Seat, Shuanghuan, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volkswagen, Volvo, Yuchai ir kiti.

AutoCom CDP+ Flex kit & CARS su 3 mėnesių licencija 900 200 737

Nauji straipsniai

 • Suskaičiavo, kiek kasmet pasaulyje susidarys senų elektrinio transporto baterijų

  Keliuose riedantys elektromobiliai populiarėja daugelyje pasaulio šalių: gamintojai imasi jų gamybos dėl griežtėjančių aplinkosaugos reikalavimų, o pirkėjus skatina juos pirkti valstybių taikomos subsidijos ir lengvatos. Elektromobiliai, kaip ir bet kuri kita transporto priemonė, sensta ir tai reiškia, kad ateityje reikės perdirbti milijonus tonų eksploatuoti netinkamų ličio jonų...
 • Kur priduoti naudotas automobilių alyvos atliekas

  Lietuvoje oficialiai perdirbama mažiau nei ketvirtadalis visos rinkai patiektos automobilių alyvos ir tokia padėtis nesikeičia jau daug metų. Kur patenka likusi didžioji dalis seno automobilių tepalo ir kodėl aplinkosaugininkams tai kelia didelių rūpesčių? Aplinkos apsaugos agentūros naujausiais duomenimis, 2018 metais gamintojai ir importuotojai patiekė vidaus rinkai 21,59 tūkst. tonų...
 • Kada metas keisti automobilio valytuvus?

  Automobilio valytuvai yra vienas labiausiai apkraunamų ir greičiausiai susidėvinčių automobilio įrangos elementų. Dviems plonoms guminėms mentėms tenka nepaprastai svarbi užduotis užtikrinti vairuotojui gerą matomumą. Kaip atpažinti, kada valytuvai jau nustoja tinkamai atlikti šią savo pagrindinę funkciją ir ateina laikas pagalvoti apie naujus? Varlė.lt automobilių prekių specialistų...
 • Iš gyventojų kišenės – iki 10 mln. eurų už automobilių beverčių atliekų sutvarkymą

  Po automobilių ardymo per metus iki 50 tūkst. tonų neigiamą rinkos vertę turinčių automobilių atliekų (plastiko, gumos, stiklo, salono apdailos, sėdynių, kilimėlių, alyvos ar padangų) yra tinkami nesutvarkomos, patenka į pamiškes ir kitas atokesnes vietas, teršia aplinką. Už po automobilių ardymo bešeimininkių atliekų sutvarkymą sumoka gyventojai ir tai jiems kainuoja iki 10 mln. eurų per...
 • Patarimai, kaip išsirinkti stogo bagažinę automobiliui

  Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui. Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė...
 • Kaip išsirinkti kokybiškus automobilinius kilimėlius?

  Kiekvienas automobilio savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su poreikiu įsigyti papildomus automobilinius priedus ir aksesuarus. Vienas pagrindinių dalykų – automobiliniai kilimėliai, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo ne tokie jau ir svarbūs. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistų teigimu, teisingai pasirinktas automobilinis kilimėlis – tai ne tik salono švara, bet taip...
 • Kaip gamta tampa nelegalių automobilių ardytojų auka

  Kiemuose ar garažuose neteisėtai ardomi automobiliai, kaip ir bevertės gamtoje išmestos transporto priemonių atliekos, – vis dar dažnas atvejis Lietuvoje. Nustatyti aplinkos teršėjus neretai būna sudėtinga, bet pasitaiko ir išimčių. Vilniaus rajone bevertės automobilių atliekos neteisėtai buvo pašalintos kartu su transporto priemonės dokumentais. Eksploatuoti netinkamų transporto...
 • Profesionalus sanitarinis prietaisas patalpoms ir transporto priemonėms

  TEXA gamintojo sukurtas unikalus ir perversmą sukelsiantis prietaisas suteikiantis puikų sprendimą transporto priemonėms ir pačioms garažo ar autoserviso patalpoms siekiant išlaikyt sanitarinius reikalavimus! Privalumai ir stipriosios Texa Air2 San sąvybės: Visiškai automatizuotas veikimo procesas HEPA H13 filtras ir O2 Katalizatorius Standartiniai ozono, temperatūros ir drėgmės...
 • Reikalingiausia įranga keliaujantiems kemperiu

  Keliauti kemperiu yra ne tik labai patogu, tačiau taip pat ir saugų. Svarbiausia su savimi yra turėti svarbiausią įrangą, kuri užtikrina, kad važiuojant kemperiu pavyks jaustis taip, tarsi esate namuose. Tiesa, ne visi supranta – kokie daiktai kemperyje yra reikalingi. Dažniausiai atrodo, kad reikia visko, tačiau praktika ne tokia. Svarbiausia įsigyti kelis svarbiausius daiktus, kuriuos...
 • GPS sekimo įrenginiai

  Pirmiausia išsiaiškinkime, kad yra GPS sekimas. GPS reiškia „Global Positioning System“ (Globali padėties nustatymo sistema). Naudojant palydovus, sklandančius virš mūsų planetos, sistema perduoda geolokacijos ir laiko informaciją į GPS imtuvą. Sistema veikimui nenaudoja interneto ar mobiliojo ryšio, be to, jos naudojimas yra nemokamas, tereikia turėti imtuvą. Be navigacijos ir...
 • Virtualus nuotolinis automechanikų mokymasis iš namų – Electude.lt

  KAS YRA ELECTUDE? Electude yra kompanija, sukūrusi pažangiausią visame pasaulyje automobilių srities elektroninio mokymo technologiją, kuria naudojasi tūkstančiai mokyklų, kompanijų ir vyriausybinių organizacijų daugiau kaip 50 – yje šalių. Šią kompaniją 1990 m. įkūrė du automobilių srities dėstytojai, panaudodami visiškai naują požiūrį į automobilizmo mokymo procesą. Electude...
 • Kaip saugiai pakeisti automobilio padangas karantino metu?

  Dauguma autoservisų ir karantino metu stengiasi užtikrinti transporto priemonių remonto paslaugas. Naudojimasis nuosavu automobiliu leidžia išvengti viešojo transporto ir tiesioginio kontakto su aplinka. Kaip saugiai pakeisti padangas karantino metu ir kur dėti netinkamas naudojimui? Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo balandžio 1 d. transporto priemonės jau gali važiuoti su vasarinėmis...
 • Kada yra naudojamos vasarinės padangos?

  Vasarines padangas galima naudoti nuo pavasario vidurio iki rudens pabaigos. Vasarinės padangos nėra būtinos. Pagal įstatymus vasarą galima turėti ir žiemines padangas. Tačiau tai būtų itin nesaugu, todėl geriau jas pakeisti į vasarines padangas. Vasarinės padangos yra labai saugios, komfortiškos ir ekonomiškos. Taip pat, jos yra tylios. Tai yra puikus pasirinkimas šiltiems orams. Vasarinės...
 • Daugėja pranešimų apie be priežiūros paliktus automobilius. Kur priduoti netinkamus eksploatuoti automobilius?

  Be priežiūros bendro naudojimo vietose paliktos eksploatuoti netinkamos transporto priemonės kelia nepatogumų gyventojams ir eismo dalyviams. Maža to, apleisti automobiliai neretai tampa aplinkos taršos šaltiniu. Gyventojų pranešimų skaičius rodo, kad šios problemos mastas tik didėja. Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija (ENTPTA) pernai iš gyventojų gavo apie...
 • Ką daryti, kad kondicionierių pildymo stotelės tarnautų ilgai?

  Dažnai girdime klausimą, ką daryti, kad kondicionierių pildymo stotelės tarnautų ilgai? Daug klientų galvoja, kad tai yra tik vakuumo siurblio alyvos ir filtrų keitimas. Deja, to nepakanka, kad kondicionierių pildymo įranga tarnautų ilgai ir nepriekaištingai. Aptarnavimo darbus atliekame laikydamiesi gamintojų reikalavimų ir tai nėra tik alyvos ir filtrų keitimas. Kad stotelė ilgiau tarnautų...