Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutokosmetika, eksploatacinės medžiagosAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių elektronika, elektros įrangaAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiNaudotos automobilių dalys, autolaužynaiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilių spynelių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasKondicionieriai, pildymas, remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasVariklių remontasVariklių galvučių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių aksesuaraiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaMotociklai, dviračiai, motoroleriaiMotociklų remontasMotociklų, motorolerių dalysMotociklai, dviračiai, motoroleriaiPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasAutomobilių klubai, automobilių sportasAutomobilių raktų gamyba, avarinis atrakinimasDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Automobilių supirkimas: priežastys, lemiančios šių paslaugų populiarumą

2018 m. lapkričio 12 d.

Transporto priemonių rinka kiekvienais metais Lietuvoje sparčiai plečiasi. Mūsų šalies gatvėmis kasmet eksploatuojama vis daugiau automobilių. Tai rodo, kad nuosava transporto priemonė šiomis dienomis yra tikrų tikriausia būtinybė, be kurios didžioji dalis žmonių neįsivaizduoja savo kasdienybės. Žinoma, visa tai yra neatsiejama ir nuo parduodamų automobilių rinkos augimo, didėjančio su transporto priemonėmis susijusių paslaugų teikėjų pasirinkimo ir nuolatinės transporto priemonių pirkėjų paieškos. Kadangi kiekvienas automobilio savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe parduoti savo automobilį, verta pakalbėti apie tai, kodėl jau ne vienerius metus greitas automobilių supirkimas sulaukia vis didesnio populiarumo.

Tradicinis automobilių pardavimo būdas prieš automobilių supirkimą

Kiekvienas transporto priemonės savininkas žino dvi galimybes, kuriomis gali pasinaudoti ieškant pirkėjo savo automobiliui. Vienas iš galimų pasirinkimų yra tradicinis pirkėjo paieškos būdas, naudojantis skelbimų portalais, o kitas – jau minėtos automobilių supirkimo paslaugos.

Tradiciniu arba vartotojams per daugelį metų įprastiniu tapusiu automobilio pirkėjo paieškos pasirinkimo atveju dažnai yra susiduriama su keliomis panašiomis problemomis. Visų pirma, tokiu atveju tenka susitaikyti, kad neišvengiamai turėsime atsiliepti į daugybės susidomėjusių potencialių pirkėjų skambučius. Kitas nepatogumas, kuris taip pat yra labai dažnas – tai nuolatinis keliavimas į susitikimus, kurių metu yra fiziškai aprodoma parduodama transporto priemonė. Visa tai reikalauja nemenkų laiko sąnaudų ir taip pat įtakoja papildomas finansines išlaidas. Dažnai pasirenkant pastarąjį automobilio būdą, pirkėjo tenka ieškoti ir ne vieną mėnesį, todėl suprantama, kad anaiptol ne kiekvienas transporto priemonės savininkas yra linkęs taip ilgai laukti.

Tuo tarpu, jei transporto priemonių savininkai kreipiasi į automobilių supirkimo paslaugas siūlančią bendrovę, automobilio pardavimo procesas tampa greitesnis ir lengvesnis. Todėl galima įvardinti keletą konkrečių priežasčių, kodėl automobilių supirkimas neretai pranoksta kitus galimus pasirinkimus.

Patogus automobilio pardavimo procesas

 1. Lengva ir patogu pateikti savo automobilio pasiūlymą. Nusprendus savo transporto priemonę parduoti automobilius superkantiems specialistams, tereikia pasinaudoti jų paslaugas pristatančiu internetiniu tinklalapiu. Tokiu atveju galima pamiršti apie brangiai kainuojančių skelbimų publikavimą ir jau minėtus nepatogumus. Automobilių supirkimo paslaugas teikiančios bendrovės tinklalapyje galite nemokamai užpildyti transporto priemonės pasiūlymo anketą, nurodydami pagrindinius techninius duomenis ir pateikdami automobilio nuotraukas.

 2. Greitai sulaukiama atsakymo. Automobilių supirkimo paslaugų teikėjai, gavę jūsų internetu užpildytą pasiūlo anketą, su jumis nurodytu telefono numeriu įprastai susisiekia kelių minučių laikotarpyje. Todėl vos tik pateikę savo pasiūlymą, labai greitai sulauksite atsakymo. Telefonu galėsite aptarti tolimesnius tiek jums, tiek ir šių paslaugų teikėjams svarbius klausimus, kartu sutariant ir dėl susitikimo vietos.

 3. Operatyviai atvykstama į kliento nurodytą vietą. Šios paslaugos pasižymi dideliu operatyvumu, todėl klientai nėra verčiami laukti. Jau minėto telefoninio pokalbio metu šių paslaugų teikėjams jūs nurodysite konkrečią susitikimo vietą, kuri jums yra patogiausia ir palankiausia. Taip pat nurodysite ir laiką, kuriuo norėtumėte susitikti. Jei savo automobilį norite parduoti „čia ir dabar“, galite nurodyti, kad šios srities specialistai į jūsų nurodytą vietą atvyktų ir vos po vienos valandos.

 4. Atsiskaitoma sandorio sudarymo vietoje. Jei automobilį parduosite transporto priemonių supirkimo paslaugų teikėjams, jie su jumis atsiskaitys sandorio sudarymo vietoje grynaisiais pinigais. Žinoma, jei jūsų parduodamo automobilio vertė yra labai didelė, jūsų patogumui apmokėjimas gali būti atliktas ir bankiniu pavedimu.

 5. Sutvarkomi pirkimo-pardavimo dokumentai. Visus reikalingus dokumentus šių paslaugų teikėjai sutvarko vietoje. Jums patiems nereikia pildyti pirkimo-pardavimo dokumentų. Tai reiškia, kad pardavus savo transporto priemonę, jums beliks ją išregistruoti jums patogiame „Regitros“ padalinyje.

Automobilių supirkimo paslaugų universalumas

 1. Perkami visų markių ir modelių automobiliai. Automobilių supirkimo paslaugos suteikia galimybę transporto priemonių savininkams be vargo parduoti tiek bet kurios markės, tiek ir bet kurio modelio automobilius. Nėra svarbu ar jūs turite labai retą ir nepaklausų, ar vieną iš populiariausių automobilių. Jei su šių paslaugų teikėjais sutarsite dėl abiem pusėms palankios kainos, galite būti tikri, kad savo transporto priemonę parduosite.

 2. Perkami bet kurių gamybos metų ir bet kokios būklės automobiliai. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėto markės bei modelio atveju, transporto priemones superkantiems specialistams galite pasiūlyti ir bet kokios techninės būklės automobilį. Jis gali būti tiek visapusiškai techniškai tvarkingas, tiek ir visiškai nevažiuojantis. Tai reiškia, kad bet kuri transporto priemonė gali būti pasiūlyta automobilių supirkėjams.

 3. Perkamos visų rūšių transporto priemonės. Transporto priemones superkančioms bendrovėms galite pasiūlyti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau taip pat ir komercinės paskirties (autobusus, mikroautobusus, sunkvežimius, priekabas ir puspriekabes, vilkikus, autovežius, žemės ūkio techniką ir kt.) arba motorinį transportą (motociklus, keturračius, motorolerius, vandens motociklus ir kt.). Tai gerokai praplečia vartotojų, kurie gali pasinaudoti automobilių supirkimo paslaugomis, ratą. Tai reiškia, kad šiomis paslaugomis naudojasi ne tik fiziniai asmenys, tačiau taip pat ir įmonės.

 4. Paslaugos siūlomos visoje Lietuvoje. Automobilių supirkimo paslaugos yra teikiamos visoje mūsų šalies teritorijoje, todėl nėra svarbu, kurioje vietoje šiuo metu yra jūsų parduodama transporto priemonė. Ilgametę patirtį šioje rinkoje turintys specialistai užtikrina sklandžias paslaugas, kurios pasižymi plačia veiklos teritorija.

 5. Dirbama 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Skirtingai nei dauguma kitų paslaugų teikėjų, automobilių supirkėjai dirba visomis savaitės dienomis ir ištisą parą. Todėl savo transporto priemonę pasiūlyti ir parduoti jūs galite bet kuriuo jums patogiu metu – tiek ankstų rytą, tiek ir viduryje nakties.

Suprantama, kad kiekvienas transporto priemonės pardavėjas renkasi sprendimus, kurie geriausiai atitinka jo lūkesčius, tačiau jei yra kalbama apie operatyvumą, greitį ir sklandumą, dažniausiai automobilių supirkimo paslaugos būna nepralenkiamos. Pastarieji privalumai taip pat liudija ir apie pagrindines priežastis, kodėl dažnai nevengiama kreiptis į automobilių supirkimo paslaugų bendroves.

Bendrovės kontaktiniai duomenys:

UAB „Automobiliukas“
Įm. k.: 303308974
Adresas: Veiverių g. 9B-41, Vilnius
Mob. tel.: +370 644 34496
Tinklalapis: https://www.automobiliukas.lt/


https://www.automobiliukas.lt

Nauji straipsniai

 • Vasarinės padangos – dėti senas ar jau pirkti naujas?

  Foto: Pexels.com Žiemos sezonu padangos turi įveikti ledą ir sniegą, tuo tarpu vasarinės padangos privalo prisiimti gerokai didesnę atsakomybę. Vasarą temperatūra gerokai aukštesnė, važiavimo greitis dažniausiai didesnis, todėl padangos turi būti atsparios karščiui ir išlaikyti visas savybes dideliu greičiu. Nors tiksliai numatyti padangos kokybės neįmanoma, atlikus pradinę apžiūrą galite...
 • Kaip išsirinkti vasarines padangas?

  Rekordiškai šilta žiema šiemet lepino vairuotojus – žieminių dygliuotų padangų tikrai neprireikė. Tačiau net jei visą žiemą važinėjote su universaliomis padangomis, artėjant šiltiems orams verta pagalvoti apie vasarines. Patyrę automobilistai žino, jog universalios padangos nesuteikia tokios vairavimo kokybės ir komforto, kaip skirtos konkrečiam sezonui. Tiems, kurie rengiasi keisti...
 • Kada automobilio remontui tinka ir dėvėtos dalys

  Paprašę pakeisti susidėvėjusią automobilio detalę naudota, pavyzdžiui, Vokietijoje, liktumėte nesuprasti. Kodėl turėtumėte norėti vieną atitarnavusią dalį pakeisti kita tokia pačia, kuri netrukus sustreikuos? Tačiau auksarankiams lietuvių meistrams tai – kasdienio darbo dalis. Taupymo sumetimais vairuotojai dažnai renkasi keisti susidėvėjusias automobilių detales naudotomis. Automobilių...
 • Paskirstymo velenėlių restauravimas

  Užkūrus automobilio variklį, turbūt retas susimąsto, kas vyksta jo viduje. Bent jau iki tol, kol nenutinka kokia nors variklio bėda. Tam, kad vidaus degimo variklis veiktų be priekaištų, tarpusavyje turi sąveikauti daugybė variklio viduje esančių elementų. Variklio paskirstymo mechanizmas apima paskirstymo velenėlio ir alkūninio veleno darbo sinchronizavimą, t. y., kad variklio vožtuvai judėtų...
 • Automobilių raktų gamyba: kai automobilio neįmanoma atrakinti

  Visiems gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kuomet užrakintame automobilyje paliekame transporto priemonės raktus. Tokiomis situacijomis daužti mašinos stiklą būtų labai drastiškas sprendimas, nepaisant to, kad šis būdas atrodo labai operatyvus sprendžiant problemą. Visų pirma, taip pasielgus grės didžiulės išlaidos, kadangi naujas stiklas kainuos ganėtinai brangiai. Be to, teks atseikėti...
 • Pakliuvote į autoįvykį? Ką daryti?

  Įvykus eismo įvykiui, su juo susijęs transporto priemonės valdytojas privalo: imtis jam prieinamų, protingų priemonių galimai žalai sumažinti, imtis visų reikiamų priemonių, kad būtų suteikta medicinos pagalba nukentėjusiesiems, pagal galimybes apsaugoti nukentėjusiųjų turtą; apie eismo įvykį nedelsdamas pranešti policijai Kelių eismo taisyklėse nustatytais atvejais: žuvo ar...
 • Kaip atlikti greitą padangų saugos patikrą

  Kada paskutinį kartą tikrinote automobilio padangas? Sunku prisiminti? Tuomet verta suklusti. Nors šių priemonių eksploatavimo laikas ir pakankamai ilgas, reguliari jų patikra – reikalinga. Padangų būklei įtakos turi daugybė veiksnių, tarp jų ne tik oro temperatūros pokyčiai, bet ir kelio dangos nelygumai, tam tikri vairavimo įpročiai. Tam, kad jie netaptų rimtesnių problemų priežastimi,...
 • Alkūninių velenų šlifavimas, ką privalu žinoti?

  Automobilio variklis yra sudarytas iš daug skirtingų komponentų, kurie sąveikaudami tarpusavyje sukuria vidaus degimo grandinę, skirtą varomosios jėgos sukūrimui. Viena iš tokių dalių – alkūninis velenas, kurio darbas turi tiesioginės įtakos stūmokliams, švaistikliams, smagračiui ir cilindrų funkcionavimui. Alkūninio veleno paskirtis yra priimti švaistiklių perduodamą jėgą iš stūmoklių,...
 • 7 dovanų idėjos automanams

  Artėjant gražiausioms metų šventėms daugelis pradeda galvoti apie dovanas, kurios turi ne tik parodyti rūpestį, tačiau taip pat ir būti praktiškos. Jeigu ir Jums dovanų pirkimas kelia erzulį – tokiu atveju siūlome rinktis paprastesnį variantą. Dovanokite tai, ko žmogui tikrai reikia. Jeigu Jūsų rate yra žmogus, kuriam automobiliai yra visas gyvenimas – tokiu atveju pasinaudokite...
 • Škoda automobiliai

  Škoda yra čekų automobilių gamybos kompanija, kuri buvo įkurta 1895 metais. Kompanijos būstinė įsikūrusi Čekijos Respublikoje. 2000 metais įmonę įsigijo Volkswagen Group. Šiandien su prekės ženklu leidžiami hečbekai, sedanai, liftbekai, universalai ir visureigiai. Škoda automobiliai yra populiarūs daugybė šalių ir parduodami visame pasaulyje. Daugelis automobilių savininkų mėgsta Škoda...
 • Žieminių padangų sezonas jau čia pat: keturi pagrindiniai klausimai ir atsakymai, į kuriuos reikia atsižvelgti šiais metais

  Nuotrauka: Pixabay.com Kiekvienais metais, kai termometro stulpelis nukrenta žemiau +5 laipsnių ir artėja gruodis, visi automobilių savininkai sukrunta. Priežastis yra paprasta, tačiau tuo pat metu svarbi – tai laikas, kai garaže, rūsyje ar parduotuvėje turi būti surastos žieminės padangos. Daugiau apie tai, kaip tikrinamos žieminės padangos ir jų kokybė, kuo rizikuojama važiuojant...
 • Variklio bloko remontas

  Variklio vidaus degimas, tiksliau kontroliuojamas sprogimas, išskiria energiją, kuri leidžia automobiliui judėti. Tačiau, kartu yra sukuriamas didelis šilumos perteklius, kuris turi būti pašalintas. Trumpai tariant, vidaus degimo variklis yra technologija, kurios dėka mes galime keliauti. Elektriniai automobiliai įgauna vis daugiau populiarumo, tačiau bendroje skalėje jų kiekis vis dar...
 • Automobilių stiklai ir jų remontas

  Apie transporto priemonės priekinio stiklo funkcionalumą net neverta kalbėti. Visi puikiai žino, kad jis turi atrodytų nepriekaištingai ne dėl estetikos, tačiau siekiant funkcionalumo. Blogai, kai pamatę mažas įdaužas žmonės neskubina jų tvarkyti, kadangi vėliau jos tampa labai didelėmis ir daugeliu atveju net nereikalingas viso stiklo keitimas. O tai ne tik reikalauja daugiau laiko,...
 • Sezoninės ir žieminės padangos – kaip stipriai jos skiriasi?

  Foto: Shutterstock.com Parduotuvėse visada siūlomos žieminės, vasarinės ir sezoninės padangos. Kol vieni vairuotojai du kartus per metus montuoja padangas iš žieminių į vasarines ir priešingai, kiti tiesiog eksploatuoja sezonines padangas kiaurus metus. Tačiau ar tai tikrai geras sprendimas? Ar sezoninės padangos prilygsta žieminėms? Netrukus sužinosite, kurias padangas reikėtų rinktis...
 • Oro kompresorių tipai ir pasirinkimas

  Oro kompresorius Oro kompresorius – tai įrenginys, kuris elektros variklio pagalba suspaudžia orą. Kad kompresoriui nereikėtų dirbti pastoviai, suspaustas oras kaupiamas plieninėje talpykloje – rinktuve, arba kitaip sakant resiveryje. Resiveris – tai talpa, kurioje atitinkamame slėgyje kaupiamas suspaustas oras. Jis reikalingas tam, kad kompresorius įsijungtų tik esant...