Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Automobilių supirkimas: priežastys, lemiančios šių paslaugų populiarumą

2018 m. lapkričio 12 d.

Transporto priemonių rinka kiekvienais metais Lietuvoje sparčiai plečiasi. Mūsų šalies gatvėmis kasmet eksploatuojama vis daugiau automobilių. Tai rodo, kad nuosava transporto priemonė šiomis dienomis yra tikrų tikriausia būtinybė, be kurios didžioji dalis žmonių neįsivaizduoja savo kasdienybės. Žinoma, visa tai yra neatsiejama ir nuo parduodamų automobilių rinkos augimo, didėjančio su transporto priemonėmis susijusių paslaugų teikėjų pasirinkimo ir nuolatinės transporto priemonių pirkėjų paieškos. Kadangi kiekvienas automobilio savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe parduoti savo automobilį, verta pakalbėti apie tai, kodėl jau ne vienerius metus greitas automobilių supirkimas sulaukia vis didesnio populiarumo.

Tradicinis automobilių pardavimo būdas prieš automobilių supirkimą

Kiekvienas transporto priemonės savininkas žino dvi galimybes, kuriomis gali pasinaudoti ieškant pirkėjo savo automobiliui. Vienas iš galimų pasirinkimų yra tradicinis pirkėjo paieškos būdas, naudojantis skelbimų portalais, o kitas – jau minėtos automobilių supirkimo paslaugos.

Tradiciniu arba vartotojams per daugelį metų įprastiniu tapusiu automobilio pirkėjo paieškos pasirinkimo atveju dažnai yra susiduriama su keliomis panašiomis problemomis. Visų pirma, tokiu atveju tenka susitaikyti, kad neišvengiamai turėsime atsiliepti į daugybės susidomėjusių potencialių pirkėjų skambučius. Kitas nepatogumas, kuris taip pat yra labai dažnas – tai nuolatinis keliavimas į susitikimus, kurių metu yra fiziškai aprodoma parduodama transporto priemonė. Visa tai reikalauja nemenkų laiko sąnaudų ir taip pat įtakoja papildomas finansines išlaidas. Dažnai pasirenkant pastarąjį automobilio būdą, pirkėjo tenka ieškoti ir ne vieną mėnesį, todėl suprantama, kad anaiptol ne kiekvienas transporto priemonės savininkas yra linkęs taip ilgai laukti.

Tuo tarpu, jei transporto priemonių savininkai kreipiasi į automobilių supirkimo paslaugas siūlančią bendrovę, automobilio pardavimo procesas tampa greitesnis ir lengvesnis. Todėl galima įvardinti keletą konkrečių priežasčių, kodėl automobilių supirkimas neretai pranoksta kitus galimus pasirinkimus.

Patogus automobilio pardavimo procesas

 1. Lengva ir patogu pateikti savo automobilio pasiūlymą. Nusprendus savo transporto priemonę parduoti automobilius superkantiems specialistams, tereikia pasinaudoti jų paslaugas pristatančiu internetiniu tinklalapiu. Tokiu atveju galima pamiršti apie brangiai kainuojančių skelbimų publikavimą ir jau minėtus nepatogumus. Automobilių supirkimo paslaugas teikiančios bendrovės tinklalapyje galite nemokamai užpildyti transporto priemonės pasiūlymo anketą, nurodydami pagrindinius techninius duomenis ir pateikdami automobilio nuotraukas.

 2. Greitai sulaukiama atsakymo. Automobilių supirkimo paslaugų teikėjai, gavę jūsų internetu užpildytą pasiūlo anketą, su jumis nurodytu telefono numeriu įprastai susisiekia kelių minučių laikotarpyje. Todėl vos tik pateikę savo pasiūlymą, labai greitai sulauksite atsakymo. Telefonu galėsite aptarti tolimesnius tiek jums, tiek ir šių paslaugų teikėjams svarbius klausimus, kartu sutariant ir dėl susitikimo vietos.

 3. Operatyviai atvykstama į kliento nurodytą vietą. Šios paslaugos pasižymi dideliu operatyvumu, todėl klientai nėra verčiami laukti. Jau minėto telefoninio pokalbio metu šių paslaugų teikėjams jūs nurodysite konkrečią susitikimo vietą, kuri jums yra patogiausia ir palankiausia. Taip pat nurodysite ir laiką, kuriuo norėtumėte susitikti. Jei savo automobilį norite parduoti „čia ir dabar“, galite nurodyti, kad šios srities specialistai į jūsų nurodytą vietą atvyktų ir vos po vienos valandos.

 4. Atsiskaitoma sandorio sudarymo vietoje. Jei automobilį parduosite transporto priemonių supirkimo paslaugų teikėjams, jie su jumis atsiskaitys sandorio sudarymo vietoje grynaisiais pinigais. Žinoma, jei jūsų parduodamo automobilio vertė yra labai didelė, jūsų patogumui apmokėjimas gali būti atliktas ir bankiniu pavedimu.

 5. Sutvarkomi pirkimo-pardavimo dokumentai. Visus reikalingus dokumentus šių paslaugų teikėjai sutvarko vietoje. Jums patiems nereikia pildyti pirkimo-pardavimo dokumentų. Tai reiškia, kad pardavus savo transporto priemonę, jums beliks ją išregistruoti jums patogiame „Regitros“ padalinyje.

Automobilių supirkimo paslaugų universalumas

 1. Perkami visų markių ir modelių automobiliai. Automobilių supirkimo paslaugos suteikia galimybę transporto priemonių savininkams be vargo parduoti tiek bet kurios markės, tiek ir bet kurio modelio automobilius. Nėra svarbu ar jūs turite labai retą ir nepaklausų, ar vieną iš populiariausių automobilių. Jei su šių paslaugų teikėjais sutarsite dėl abiem pusėms palankios kainos, galite būti tikri, kad savo transporto priemonę parduosite.

 2. Perkami bet kurių gamybos metų ir bet kokios būklės automobiliai. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėto markės bei modelio atveju, transporto priemones superkantiems specialistams galite pasiūlyti ir bet kokios techninės būklės automobilį. Jis gali būti tiek visapusiškai techniškai tvarkingas, tiek ir visiškai nevažiuojantis. Tai reiškia, kad bet kuri transporto priemonė gali būti pasiūlyta automobilių supirkėjams.

 3. Perkamos visų rūšių transporto priemonės. Transporto priemones superkančioms bendrovėms galite pasiūlyti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau taip pat ir komercinės paskirties (autobusus, mikroautobusus, sunkvežimius, priekabas ir puspriekabes, vilkikus, autovežius, žemės ūkio techniką ir kt.) arba motorinį transportą (motociklus, keturračius, motorolerius, vandens motociklus ir kt.). Tai gerokai praplečia vartotojų, kurie gali pasinaudoti automobilių supirkimo paslaugomis, ratą. Tai reiškia, kad šiomis paslaugomis naudojasi ne tik fiziniai asmenys, tačiau taip pat ir įmonės.

 4. Paslaugos siūlomos visoje Lietuvoje. Automobilių supirkimo paslaugos yra teikiamos visoje mūsų šalies teritorijoje, todėl nėra svarbu, kurioje vietoje šiuo metu yra jūsų parduodama transporto priemonė. Ilgametę patirtį šioje rinkoje turintys specialistai užtikrina sklandžias paslaugas, kurios pasižymi plačia veiklos teritorija.

 5. Dirbama 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Skirtingai nei dauguma kitų paslaugų teikėjų, automobilių supirkėjai dirba visomis savaitės dienomis ir ištisą parą. Todėl savo transporto priemonę pasiūlyti ir parduoti jūs galite bet kuriuo jums patogiu metu – tiek ankstų rytą, tiek ir viduryje nakties.

Suprantama, kad kiekvienas transporto priemonės pardavėjas renkasi sprendimus, kurie geriausiai atitinka jo lūkesčius, tačiau jei yra kalbama apie operatyvumą, greitį ir sklandumą, dažniausiai automobilių supirkimo paslaugos būna nepralenkiamos. Pastarieji privalumai taip pat liudija ir apie pagrindines priežastis, kodėl dažnai nevengiama kreiptis į automobilių supirkimo paslaugų bendroves.

 

Bendrovės kontaktiniai duomenys:

UAB „Automobiliukas“
Įm. k.: 303308974
Adresas: Veiverių g. 9B-41, Vilnius
Mob. tel.: +370 644 34496
Tinklalapis: https://www.automobiliukas.lt/

 


https://www.automobiliukas.lt

Nauji straipsniai

 • Sėdynių užvalkalai. Renkamės teisingai!

  Visame pasaulyje sėdynių užvalkalai laikomi pagrindiniu automobilių puošybos elementu, tačiau mums – tai prižiūrėto automobilio ženklas, kuris yra esminis elementas 80 % visų automobilių. Atsižvelgdami į tokį populiarumą, nusprendėme išsiaiškinti kaip teisingai išsirinkti sėdynių užvalkalus ir į ką atkreipti dėmesį renkantis šią autosalono jaukumo detalę. Sėdynių užvalkalų...
 • Automobilio pardavimas Vilniuje

  Automobilis – neatsiejama kone kiekvieno lietuvio gyvenimo dalis. Vieniems tai pramoga ir didelis noras, kitiems – būtinybė. Tačiau automobilių mūsų keliuose tikrai labai daug. Ir nors daugelis jau laiko save vos ne automobilių ekspertais, norėdami išsirinkti naują dažnai patiria labai daug dvejonių ir susiduria su kalnu neaiškumų. Dar sunkiau būna parduoti automobilį. Reikia...
 • Įsigalioja naujos Kelių eismo taisyklių nuostatos pėsčiųjų ir dviratininkų saugumui gerinti

  Susisiekimo ministerija primena, kad šių metų lapkričio 1 d. įsigalioja Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimai, skirti apsaugoti pažeidžiamiausius eismo dalyvius – pėsčiuosius ir dviratininkus. Taisyklėse nustatyti griežtesni reikalavimai vairuotojams, jiems artėjant prie pėsčiųjų perėjų bei lenkiant dviratininkus, taip pat siekiama atsakingesnio pėsčiųjų elgesio. KET pakeitimuose...
 • Automobiliniai keltuvai: nuo specialistų iki mėgėjų...

  Jeigu turite transporto priemonę, tokiu atveju puikiai suprantate, kad jos priežiūra nėra labai pigus malonumas. Kelionės į servisus taip pat kartais glumina, kadangi ten paslaugų kainos auga kaip ant mielių. Tai dažniausiai paskatina mokytis pačiam tinkamai pasirūpinti savo transporto priemone ir įsigyti visą reikalingą techniką, kuri gali padėti tai padaryti be jokio vargo. Pirmiausia...
 • Ką daryti pametus numerio ženklus?

  Vairuotojų kasdienybėje pasitaiko situacijų, kai eismo įvykių metu ar praūžus stipriam lietui prarandami, o kartais sugadinami automobilio numerio ženklai. „Regitra“ primena, kad dalyvauti viešajame eisme su transporto priemone, kuri neturi numerio ženklų, negalima. Registracijos metu automobiliai „Regitroje“ yra pažymimi dviem vienodais numerio ženklais. Kitaip...
 • Padangų keitimo sezonas: kaip šį rudenį elgiasi Lietuvos vairuotojai

  Lietuvos vairuotojai išsiugdė naujus įpročius: vasarinių padangų keitimo dauguma jų jau nebepalieka paskutinėms dienoms. Padangų montavimo ekspertai pastebi, kad šiemet mūsų šalies vairuotojai žieminėmis automobilio padangomis rūpinasi iš anksto ir aktyviau perka naujas padangas. Draudikai ragina, prasidedant sudėtingų eismo sąlygų sezonui, atsakingai įvertinti transporto priemonės padangų...
 • Padangos, padangų remontas, montavimas, balansavimas

  Prekiaujame krovininių automobilių ir autobusų padangomis Jau daugiau kaip 10 metų mūsų įmonė sėkmingai dalyvauja padangų versle. Atstovaujame Pasaulyje žinomiausius padangų gamintojus - Bridgestone, Fireeston Dayton ir Yokohama. Šis ilgalaikis bendradarbiavimas yra ne tik mūsų įmonės pripažinimas, bet ir garantija, kad mes siūlome Lietuvos vežėjams tik aukščiausio lygio...
 • 3 priežastys pasikeisti padangas nelaukiant pirmojo sniego

  Bjūrant orams draudikai atkreipia vairuotojų dėmesį, kad tikrai ne pirmasis sniegas turi tapti signalu pasikeisti vasarines automobilio padangas į žiemines. Draudimo bendrovės BTA ekspertai teigia, kad tai turi lemti objektyvios priežastys: oro temperatūra, vairavimo sąlygos bei ne ką mažiau svarbus individualus faktorius – nusistovėjęs vairavimo laikas. „Paprastai kai...
 • Drėgmė automobilio salone – ką būtina žinoti

  Plonu drėgmės šydu ar net leduko sluoksniu iš vidaus aptraukti automobilio langai – žiemos klasika. Nemokantys jų tinkamai nuvalyti ar apsiribojantys perbraukimu šiltu delnu vairuotojai smarkiai rizikuoja gatvėse ar keliuose. „Prieš sėdant prie vairo paprastai nuo langų nugremžiamas ledas bei nuvalomas sniegas išorėje, vidų paliekant neapibrėžtam laikui, neva šildytuvas nupūs....
 • Turbokompresorių remontas ir diagnostika

  #TRC Turbinų Remonto Centras Mes siūlome platų Turbokompresorių pasirinkimą. Sunkvežimiams ,lengviesiems automobiliams, traktoriams ir kitai žemės ūkio technikai .Holset Turbokompresorių pardavimas be to, mes taip pat siūlome produktus kitų pirmaujančių gamintojų, tokių kaip THM, Garrett, KKK, SCHWITZER. AKCIJA! Siuntimas iš kitų Lietuvos miestų nieko nekainuos Detalių...
 • Kokie gali būti autoservisai

  Klaipėdos autoservisai yra labai įvairūs, o jų pasirinkimas šiame ir kituose Lietuvos miestuose tikrai platus. Tačiau, jeigu jums reikia susiremontuoti automobilį ir šiuo tikslu pasirinkti tinkamą autoservisą, ne visada tai lengva užduotis, ypač jei esate naujokas šioje srityje. Juk kiekvienas vairuotojas nori, kad darbas būtų atliktas laiku, efektyviai ir ne pernelyg didelėm kainom. Tai gi,...
 • Reikalingas automobilinis šaldytuvas? Štai ką turite žinoti

  Automobilinės šaldymo įranga yra nepigi, tačiau sutaupyti galima įvairiais būdais. Jeigu domitės kuris automobilinis šaldytuvas yra geriausias ir pigiausias, tuomet tuo pačių pasidomėkite kur jį pirkti būtų naudingiausia. Dabar elektroninėje erdvėje apstu specialių pasiūlymų, kuriose figūruoja ypač didelės nuolaidos. Šiuos šaldytuvus daugiausia vartotojai pirko prieš vasaros sezoną, o dabar...
 • Auto kabliai

  Beveik visi vairuotojai žino, kokie naudingi įrenginiai yra auto kabliai ir kokie jų privalumai. Tikriausiai, tai yra vienintelis įprastas ir populiariausias variantas, kai trūksta vietos arba kai reikia pervežti didelį krovinį, kad ir laivą, motociklą ar net namelį ant ratų. Taigi, atrodo, kodėl gi nenusipirkus priekabos. Juk galų gale, tai tikrai naudinga. Tačiau daugeliui žmonių kyla...
 • Guminiai kilimėliai automobiliams

  Guminiai kilimėliai automobiliams – tai yra pats praktiškiausias pasirinkimo variantas, jų dėka lengvai galima išvalyti bei prižiūrėti saloną, jie paprasti ir lengvai prižiūrimi. Šiandien transporto priemonės daugeliui žmonių tapo ne tik saviraiškos būdu. Mūsų automobilis gali kalbėti apie mūsų charakterį ir stilių. Todėl ir atsirado tokios sąvokos kaip automobilių dekoras, automobilio...
 • Klientų problemos autoservise

  Patikimas autoservisas Klaipėdoje, visada stengiasi išlaikyti savo klientus ir atidžiai rūpinasi jų automobiliais. Tačiau, kai kada autoservisas Klaipėdoje, gali patapti net labai didelė prabanga, nes netikėtai kaina gali ženkliai išaugti. Tenka pripažinti, jeigu norime nelikti apgauti autoservise, turime arba vaikščioti pėsčiomis, arba viską tvarkyti patys. Kad ir kaip bauginančiai atrodytų,...