Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutokosmetika, eksploatacinės medžiagosAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių elektronika, elektros įrangaAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilių spynelių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDiagnostikos įrangaDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasKondicionieriai, pildymas, remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasVariklių remontasVariklių galvučių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDiagnostikos įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių aksesuaraiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaMotociklai, dviračiai, motoroleriaiMotociklų remontasMotociklų, motorolerių dalysMotociklai, dviračiai, motoroleriaiPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasAutomobilių klubai, automobilių sportasAvarinis atrakinimas, raktų gamybaDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Automobilių supirkimas: priežastys, lemiančios šių paslaugų populiarumą

2018 m. lapkričio 12 d.

Transporto priemonių rinka kiekvienais metais Lietuvoje sparčiai plečiasi. Mūsų šalies gatvėmis kasmet eksploatuojama vis daugiau automobilių. Tai rodo, kad nuosava transporto priemonė šiomis dienomis yra tikrų tikriausia būtinybė, be kurios didžioji dalis žmonių neįsivaizduoja savo kasdienybės. Žinoma, visa tai yra neatsiejama ir nuo parduodamų automobilių rinkos augimo, didėjančio su transporto priemonėmis susijusių paslaugų teikėjų pasirinkimo ir nuolatinės transporto priemonių pirkėjų paieškos. Kadangi kiekvienas automobilio savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe parduoti savo automobilį, verta pakalbėti apie tai, kodėl jau ne vienerius metus greitas automobilių supirkimas sulaukia vis didesnio populiarumo.

Tradicinis automobilių pardavimo būdas prieš automobilių supirkimą

Kiekvienas transporto priemonės savininkas žino dvi galimybes, kuriomis gali pasinaudoti ieškant pirkėjo savo automobiliui. Vienas iš galimų pasirinkimų yra tradicinis pirkėjo paieškos būdas, naudojantis skelbimų portalais, o kitas – jau minėtos automobilių supirkimo paslaugos.

Tradiciniu arba vartotojams per daugelį metų įprastiniu tapusiu automobilio pirkėjo paieškos pasirinkimo atveju dažnai yra susiduriama su keliomis panašiomis problemomis. Visų pirma, tokiu atveju tenka susitaikyti, kad neišvengiamai turėsime atsiliepti į daugybės susidomėjusių potencialių pirkėjų skambučius. Kitas nepatogumas, kuris taip pat yra labai dažnas – tai nuolatinis keliavimas į susitikimus, kurių metu yra fiziškai aprodoma parduodama transporto priemonė. Visa tai reikalauja nemenkų laiko sąnaudų ir taip pat įtakoja papildomas finansines išlaidas. Dažnai pasirenkant pastarąjį automobilio būdą, pirkėjo tenka ieškoti ir ne vieną mėnesį, todėl suprantama, kad anaiptol ne kiekvienas transporto priemonės savininkas yra linkęs taip ilgai laukti.

Tuo tarpu, jei transporto priemonių savininkai kreipiasi į automobilių supirkimo paslaugas siūlančią bendrovę, automobilio pardavimo procesas tampa greitesnis ir lengvesnis. Todėl galima įvardinti keletą konkrečių priežasčių, kodėl automobilių supirkimas neretai pranoksta kitus galimus pasirinkimus.

Patogus automobilio pardavimo procesas

 1. Lengva ir patogu pateikti savo automobilio pasiūlymą. Nusprendus savo transporto priemonę parduoti automobilius superkantiems specialistams, tereikia pasinaudoti jų paslaugas pristatančiu internetiniu tinklalapiu. Tokiu atveju galima pamiršti apie brangiai kainuojančių skelbimų publikavimą ir jau minėtus nepatogumus. Automobilių supirkimo paslaugas teikiančios bendrovės tinklalapyje galite nemokamai užpildyti transporto priemonės pasiūlymo anketą, nurodydami pagrindinius techninius duomenis ir pateikdami automobilio nuotraukas.

 2. Greitai sulaukiama atsakymo. Automobilių supirkimo paslaugų teikėjai, gavę jūsų internetu užpildytą pasiūlo anketą, su jumis nurodytu telefono numeriu įprastai susisiekia kelių minučių laikotarpyje. Todėl vos tik pateikę savo pasiūlymą, labai greitai sulauksite atsakymo. Telefonu galėsite aptarti tolimesnius tiek jums, tiek ir šių paslaugų teikėjams svarbius klausimus, kartu sutariant ir dėl susitikimo vietos.

 3. Operatyviai atvykstama į kliento nurodytą vietą. Šios paslaugos pasižymi dideliu operatyvumu, todėl klientai nėra verčiami laukti. Jau minėto telefoninio pokalbio metu šių paslaugų teikėjams jūs nurodysite konkrečią susitikimo vietą, kuri jums yra patogiausia ir palankiausia. Taip pat nurodysite ir laiką, kuriuo norėtumėte susitikti. Jei savo automobilį norite parduoti „čia ir dabar“, galite nurodyti, kad šios srities specialistai į jūsų nurodytą vietą atvyktų ir vos po vienos valandos.

 4. Atsiskaitoma sandorio sudarymo vietoje. Jei automobilį parduosite transporto priemonių supirkimo paslaugų teikėjams, jie su jumis atsiskaitys sandorio sudarymo vietoje grynaisiais pinigais. Žinoma, jei jūsų parduodamo automobilio vertė yra labai didelė, jūsų patogumui apmokėjimas gali būti atliktas ir bankiniu pavedimu.

 5. Sutvarkomi pirkimo-pardavimo dokumentai. Visus reikalingus dokumentus šių paslaugų teikėjai sutvarko vietoje. Jums patiems nereikia pildyti pirkimo-pardavimo dokumentų. Tai reiškia, kad pardavus savo transporto priemonę, jums beliks ją išregistruoti jums patogiame „Regitros“ padalinyje.

Automobilių supirkimo paslaugų universalumas

 1. Perkami visų markių ir modelių automobiliai. Automobilių supirkimo paslaugos suteikia galimybę transporto priemonių savininkams be vargo parduoti tiek bet kurios markės, tiek ir bet kurio modelio automobilius. Nėra svarbu ar jūs turite labai retą ir nepaklausų, ar vieną iš populiariausių automobilių. Jei su šių paslaugų teikėjais sutarsite dėl abiem pusėms palankios kainos, galite būti tikri, kad savo transporto priemonę parduosite.

 2. Perkami bet kurių gamybos metų ir bet kokios būklės automobiliai. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėto markės bei modelio atveju, transporto priemones superkantiems specialistams galite pasiūlyti ir bet kokios techninės būklės automobilį. Jis gali būti tiek visapusiškai techniškai tvarkingas, tiek ir visiškai nevažiuojantis. Tai reiškia, kad bet kuri transporto priemonė gali būti pasiūlyta automobilių supirkėjams.

 3. Perkamos visų rūšių transporto priemonės. Transporto priemones superkančioms bendrovėms galite pasiūlyti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau taip pat ir komercinės paskirties (autobusus, mikroautobusus, sunkvežimius, priekabas ir puspriekabes, vilkikus, autovežius, žemės ūkio techniką ir kt.) arba motorinį transportą (motociklus, keturračius, motorolerius, vandens motociklus ir kt.). Tai gerokai praplečia vartotojų, kurie gali pasinaudoti automobilių supirkimo paslaugomis, ratą. Tai reiškia, kad šiomis paslaugomis naudojasi ne tik fiziniai asmenys, tačiau taip pat ir įmonės.

 4. Paslaugos siūlomos visoje Lietuvoje. Automobilių supirkimo paslaugos yra teikiamos visoje mūsų šalies teritorijoje, todėl nėra svarbu, kurioje vietoje šiuo metu yra jūsų parduodama transporto priemonė. Ilgametę patirtį šioje rinkoje turintys specialistai užtikrina sklandžias paslaugas, kurios pasižymi plačia veiklos teritorija.

 5. Dirbama 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Skirtingai nei dauguma kitų paslaugų teikėjų, automobilių supirkėjai dirba visomis savaitės dienomis ir ištisą parą. Todėl savo transporto priemonę pasiūlyti ir parduoti jūs galite bet kuriuo jums patogiu metu – tiek ankstų rytą, tiek ir viduryje nakties.

Suprantama, kad kiekvienas transporto priemonės pardavėjas renkasi sprendimus, kurie geriausiai atitinka jo lūkesčius, tačiau jei yra kalbama apie operatyvumą, greitį ir sklandumą, dažniausiai automobilių supirkimo paslaugos būna nepralenkiamos. Pastarieji privalumai taip pat liudija ir apie pagrindines priežastis, kodėl dažnai nevengiama kreiptis į automobilių supirkimo paslaugų bendroves.

Bendrovės kontaktiniai duomenys:

UAB „Automobiliukas“
Įm. k.: 303308974
Adresas: Veiverių g. 9B-41, Vilnius
Mob. tel.: +370 644 34496
Tinklalapis: https://www.automobiliukas.lt/


https://www.automobiliukas.lt

Nauji straipsniai

 • Ką reikėtų žinoti apie logistiką?

  Neretai vartotojus nedomina produkto eiga, procesas, kuris vyksta iki kol pasiekia vartotojo durų slenksti. Visgi, tai įdomus procesas, kuris apjungia daugybe žmonių, susisiekimo kanalų, siekiant, kad prekės atvyktų ne tik saugiai, bet ir tinkamomis sąlygomis bei tinkamu metu. Todėl logistika yra viena pagrindinių sudedamųjų, norint, kad verslas būtų sėkmingas Logistikoje svarbu...
 • Automobilių nuoma Šiauliuose, kaip išsirinkti tinkamą automobilį?

  Dauguma žmonių, besirenkantys automobilį nuomai, linkę atsižvelgti ne vien į pageidaujamą modelį, spalvas, pajėgumą – ne mažiau vertinamas ir ekonomiškumas. Ekonomiški automobiliai paprastai labiau vertinami, kadangi yra tinkami tiek važinėtis mieste, tiek leistis į ilgesnes keliones, kad ir po kitas šalis. Automobilių nuoma Šiauliuose besiverčiančios kompanijos gali pasiūlyti ypač...
 • Variklio galvutės remontas

  Variklio galvutės remontas Variklio skyriaus gedimai dažnai vairuotojus užklumpa visai nelauktai ir netinkamu metu, o variklio remonto darbai sujaukia planus, nes eksploatuoti tokį automobilį yra nerekomenduojama. Tam tikrais atvejais tai yra netgi pavojinga arba gali baigtis kapitaliniu variklio remontu su dar didesnėmis išlaidomis. Visiems yra žinoma, jog bėgant laikui automobilio detalės...
 • Kaip pasirinkti tinkamas padangų montavimo stakles?

  Padangų montavimo staklių pasiūla yra labai plati. Yra labai gerai žinomi gamintojai tokie kaip John Bean, Ravaglioli ar dar keli Italijos ar Vokietijos gamintojai. Arba tiesiog Kinijoje pagamintos padangų montavimo staklės su visiškai nežinomais vardais ir prasta kokybe. Kiekvienas iš padangų montavimo staklių gamintojų, siekdamas laimėti klientų pasitikėjimą ir lojalumą nori pasiūlyti savo...
 • Miško technika ir jos tipai

  Siūlomos miško technikos pasirinkimas yra ganėtinai platus, tad tikrai ne visada yra paprasta nuspręsti, kokią jų vertėtų pasirinkti. Miško technika yra pritaikyta labai įvairių darbų atlikimui, skiriasi jos techniniai duomenys bei kitos svarbios savybės, tad nieko keisto, kad neretai yra teiraujamasi, kokią techniką vertėtų įsigyti. Pirmiausia visada svarbu įvertinti, kokie darbai bus...
 • Kada reikalingos naujos žieminės padangos?

  Vasarai baigiantis, artėja nenuspėjamų orų ir padangų keitimo sezonas. Gamintojų teigimu, naujos žieminės padangos puikiai tarnauja keturis žiemos sezonus. Bet padangų ilgaamžiškumas labai stipriai priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis važiuojama ir kur saugote žiemines kai naudojate vasarines padangas. O ar jūs žinote, kodėl geros padangos yra tokios svarbios ir kaip nuspręsti, kada laikas...
 • Trys taisyklės renkantis ratų grandines

  Žiemos sezonas artėja nenumaldomu greičiau, ir nespėsime pamatyti, kaip nuo savo transporto priemonių vėl gremšime prišalusį sniegą. Taip, žiema - tai laikas, kuomet reikia imtis papildomų atsargumo priemonių, ypatingai sunkvežimiams, kurie keliauja į Skandinaviją ir kitas šalis su nuostabiais vaizdais, bet, deja, pavojingais keliais. Kad nekiltų sunkumų kelionėse su apledėjusiais...
 • BMW 5 Serijos F10 F11 F07 GT žibinto valdymo bloko gedimai

  BMW 5 Serijos F10 F11 F07 GT žibinto valdymo bloko gedimai Kokybiškas automobilis kartais gali būti toks įnoringas ir kaprizingas... Ne išimtis ir populiarieji BMW automobiliai. Vokiečių gamintojai į juos yra prifarširavę tiek elektronikos, kad kartais meistrai imasi už galvos ir pradeda mylėti Opel bent kelioms valandoms. Palikime juokelius nuošalėje ir pereikime prie vienų iš...
 • Kad motociklas nepavestų - cilindrų šlifavimas laiku

  Kelionės motociklu ar motoroleriu gali būti sklandžios, kad ir kiek bekeliautume. Tam tereikia visada būti tikram, kad dviratė transporto priemonė yra techniškai tvarkinga. Kaip automobilis ar bet koks kitas nuolat naudojamas daiktas, taip ir motociklas ar motoroleris, turėtų būti tinkamai prižiūrėtas ne tik tada, kai ruošiamasi ilgesnėms kelionėms. Gera ir atidi priežiūra reikš mažiau...
 • Ką būtina žinoti apie stabdžių trinkeles

  Stabdžių trinkelės – automobilio gale ir priekyje esantis stabdžių sistemos elementas. Trinkelės laikomos viena greičiausiai dylančių detalių, todėl supratimą apie jas reikėtų turėti kiekvienam automobilio savininkui. Trafic.lt specialistai aiškina, ką būtina žinoti apie stabdžių trinkeles. Keitimas. Kaip dažnai reikės keisti stabdžių kaladėles priklauso nuo jūsų vairavimo įpročių ir...
 • Kuro priedai - kas tai ir kam jie reikalingi

  Kuro priedai – tai įvairūs cheminiai mišiniai, skirti kuro sistemos valymui ir priežiūrai. Vieni automobilistai tvirtina, kad kuro priedai patikimai saugo variklį nuo gedimų ir lėtina dėvėjimąsi. Kiti jau turintys karčios patirties sako, kad kuro priedai gali pridaryti daugiau žalos, nei naudos. Trafic.lt specialistai aiškina, kaip naudoti kuro priedus, kad jie atliktų savo...
 • Daiktai, kuriuos būtina ir verta turėti automobilyje

  Ar jūsų automobilyje yra visi būtini daiktai? Be kai kurių įrankių ir priemonių nepraeisite techninės apžiūros, o patekus į avariją ar kitą nelaimę jie gali išgelbėti gyvybę. Trafic.lt specialistai pateikia du sąrašus – būtinų ir vertų turėti salone daiktų su kuriais jūsų kelionė bus saugesnė ir sklandesnė. Pagal kelių eismo taisykles automobilyje būtini daiktai: Gesintuvas. Kai...
 • Naudotas ar naujas – kokį automobilį rinktis?

  Ruošiantis pirkti automobilį pirmas kylantis klausimas – investuoti į naują ar pasitenkinti naudota mašina. Pavyzdžiui, už 15 tūkst. eurų galite rinktis tarp nedidelio ekonomiško naujo automobilio ir šiek tiek erdvesnio aukštesnės klasės naudoto. Abu variantai turi tiek pliusų, tiek minusų. Trafic.lt specialistai pateikia pagrindinius kriterijus į kuriuos verta atsižvelgti priimant...
 • Saulės baterijos transportui – ar verta?

  Atsinaujinantys energijos šaltiniai: saulės, vėjo, vandens elektrinės šiais laikais plačiai naudojamos įvairiuose ūkio sektoriuose. Saulės baterijos yra viena sparčiausiai populiarėjanti atsinaujinančios energijos rūšis, kuri po truputį, bet tvirtai, užsitikrina savo vietą ir transporto srityje. Taigi, ar saulės baterijos yra veiksmingos transportui? Ar ši investicija atsipirks paprastam...
 • Motociklų dalys Vilniuje

  Yra begalė priežasčių, dėl kurių labiau verta pirmą motociklą savo gyvenime pirkti jau panaudotą, o ne naują. Vienas iš svarių argumentų – ekonominės priežastys: naujutėlaitis motociklas bus nepaprastai brangus pirkinys ne tik jaunuoliui, kuris neseniai įgijo teisę vairuoti šią transporto priemonę, bet ir vyresniam, jau dirbančiam žmogui. Net ir tuomet, kai naudotam motociklui prireiks...