Paieškų šiandien: 2855

Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaAutomobilių pardavimasNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto valdymas, transporto kontrolėTransporto paslaugosAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasDraudiminių įvykių administravimasPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių draudimasPriekabos, puspriekabėsPriekabos, puspriekabėsTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Automobilio paruošimas žiemai - automobilių stiklai

2017 m. rugsėjo 6 d.

Automobilių stiklų keitimas – ne vienintelė paslauga, reikalinga saugiam vairavimui

Jei norite kokybiško ir saugaus vairavimo, tokiu atveju vienas iš darbų, kurį turite atlikti pirmiausia, tai – įsitikinti, ar jūsų automobilio priekinis, galinis ar šoniniai langai yra kokybiški, t.y., ar nėra jokių defektų, kurie vienaip ar kitaip galėtų daryti neigiamą įtaką jūsų vairavimui. Jei automobilių stiklai turi vienokių ar kitokių defektų, kurie trukdo kokybiškai vairuoti, tokiu atveju yra būtinas automobilių stiklų keitimas. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog automobilių stiklų keitimas tikrai nėra vienintelė paslauga, kurios gali prireikti tam, kad vairavimas būtų saugus ir kokybiškas – tokių paslaugų yra ir daugiau. Taigi, kokios dar paslaugos, be automobilių stiklų keitimo yra reikalingos tam, kad vairuotumėte saugiai?

Žibintų reguliavimas

Dauguma vairuotojų šiai automobilio detalei neskiria jokio dėmesio tol, kol ji nepradeda daryti neigiamos įtakos vairavimo kokybei, ypač nakties metu. Kaip žinia, būtent prastas matomumas yra viena iš tų priežasčių, dėl kurios kyla auto įvykiai. Belieka tik pridurti, kad tinkamai sureguliuoti žibintai bent jau iš dalies užtikrina puikų matomumą. Taigi, žibintų reguliavimas yra dar viena paslauga, kuri reikalinga saugiam vairavimui. Tiesa, reikia pastebėti dar ir tai, jog kai kuriais atvejais yra būtinas ne žibintų reguliavimas, bet keitimas, tačiau tokius atvejus gali identifikuoti tik specialistas.

Veidrodėlių priklijavimas

Jei dėl vienų ar kitokių priežasčių jūsų automobilis neteko galinio vaizdo veidrodėlio (dažniausiai taip nutinka dėl cheminio aplinkos, UV spindulių ar mechaninio poveikio), tokiu atveju negali būti nė kalbos apie saugų ir kokybišką vairavimą. Tačiau dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog esant tokiai situacijai nemaža dalis automobilių vairuotojų elgiasi neatsakingi ir galinio vaizdo veidrodėlį klijuoja buitiniais klijais. Vis dėlto, toks pasirinkimas nėra nei išmintingas, nei ilgalaikis: buitiniais klijais priklijuotas veidrodėlis gali laikyti keletą dienų ar savaitė, tačiau po to ir vėl teks ieškoti išeičių. Taigi, kur kas išmintingesnis pasirinkimas yra kreiptis į specialistus dėl profesionalaus galinio vaizdo veidrodėlio priklijavimo.

Kaip matyti, automobilių stiklų keitimas nėra vienintelė paslauga saugiam vairavimui – žibintų reguliavimas bei veidrodėlių priklijavimas yra taip pat labai svarbūs.

Stiklų keitimą, žibintų reguliavimą bei veidrodėlių priklijavimą, rekomenduojame atlikti automobilių servise Glasauta

Nauji straipsniai