Uzņēmumu sarakstu

Šakių autobusų stotis, UAB "Šakių autobusų parkas"

Aušros g. 3, 71121 Šakiai
(+370) 34560234
Atsidarys 4.20

Meklēt maršrutu:

Izvēlieties adresi:
Izvēlieties adresi:

Filiāles

Skatīt visas adreses

Uzņēmuma kontakti

Tālrunis
(+370) 34560234
Mājas lapa
www.sakiuap.lt
E-pasts
autobusuparkas@sakiai.omnitel.net

Darba laiks

Pirmdiena
4.20-21.15
Otrdiena
4.20-21.15
Trešdiena
4.20-21.15
Ceturtdiena
4.20-21.15
Piektdiena
4.20-21.15
Sestdiena
4.20-21.15
Svētdiena
5.20-21.15
Novērtējiet:
0 (vismaz 80 rakstzīmes)
Apmeklētības statistika
Informācijas aktualizēšanu
Dalīties

Apkārtējie uzņēmumi | Rādīt kartē

Šakių autobusų parkas, UAB
0 km | Aušros g. 3, Šakiai
A. Puidoko komercijos įmonė
0,2 km | E. Steponaičio g. 10, Šakiai
A. Puidoko komercijos įmonė, filialas
22,5 km | Kauno g. 32-2, Jurbarkas
33,8 km | Nepriklausomybės g. 49A, Vilkaviškis
Autolera, R. Paulausko įmonė
44 km | Rytų g. 2, Ariogala, Raseinių r.
Autmeta, UAB
44,3 km | Žemaičių g. 48, Gėluvos k., Raseinių r.
Engra, UAB
46,4 km | Gėlyno g. 7, Marijampolė
Arcusa, UAB
46,6 km | Jurbarko g. 35, Raseiniai
Ainetra, UAB
46,9 km | Kauno g. 132, Marijampolė
Aroekspresas, MB
47,7 km | Beržų g. 13A-8, Marijampolė
Truktransa, UAB
49,7 km | Kaimelės g. 199, Kaunas
Autopas, UAB
50,7 km | Raudondvario pl. 172B (Vilijampolė), Kaunas
Čegmira, UAB
51,1 km | Jovarų g. 2-205A (Vilijampolė), Kaunas
Mobilauta, UAB
51,1 km | Jovarų g. 3A (Vilijampolė), Kaunas
51,9 km | Raudondvario pl. 127 (Vilijampolė), Kaunas
Autida, filialas, UAB
55,6 km | Jonavos g. 260 (Eiguliai), Kaunas