Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutokosmetika, eksploatacinės medžiagosAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių elektronika, elektros įrangaAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiNaudotos automobilių dalys, autolaužynaiNavigacija, racijos, radijo ryšysStogo bagažinės, skersiniaiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaKemperiai, kemperių nuomaAutomobilių pardavimasKemperiai, kemperių nuomaNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilių spynelių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasKondicionieriai, pildymas, remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasVariklių remontasVariklių galvučių remontasAutomobilių stiklaiAutomobilių stiklų keitimas, stiklų remontasStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaAutoservisų įrangos remontasDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių aksesuaraiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaMotociklai, dviračiai, motoroleriaiMotociklų remontasMotociklų, motorolerių dalysMotociklai, dviračiai, motoroleriaiPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasAutomobilių utilizavimasAutomobilių klubai, automobilių sportasAutomobilių raktų gamyba, avarinis atrakinimasDraudiminių įvykių administravimasKemperiai, kemperių nuomaMokymo įstaigosPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Profesionalus sanitarinis prietaisas patalpoms ir transporto priemonėms

2020 m. gegužės 6 d.
Profesionalus sanitarinis prietaisas patalpoms ir transporto priemonėms

TEXA gamintojo sukurtas unikalus ir perversmą sukelsiantis prietaisas suteikiantis puikų sprendimą transporto priemonėms ir pačioms garažo ar autoserviso patalpoms siekiant išlaikyt sanitarinius reikalavimus!

Privalumai ir stipriosios Texa Air2 San sąvybės:

 1. Visiškai automatizuotas veikimo procesas
 2. HEPA H13 filtras ir O2 Katalizatorius
 3. Standartiniai ozono, temperatūros ir drėgmės davikliai
 4. 03-02 Perdirbimas pasibaigus procedūrai
 5. Puikiai suderinamas ir prijungiamas prie AXONE NEMO
 6. Spausdinimo galimybė

Yra nuspręsta, kad stebint vystymasi COVID-19 pandemijos, sanitariniai prietaisai taps pagrindiniu ir didelę dalį rutinos užimančia detale siekiant apsisaugot ir išvengt nesaugumo jausmo transporto priemonėje, visame pasaulyje.

Automobilių dirbtuvės, taip pat ir pardavėjai, transporto nuomos punktai, taksi kompanijos, transportavimo sritys, automobilių priežiūros servisai ar pačios degalinės, manoma, kad pradės siūlyti šią paslaugą savo klientams.

Vykstant tokiam scenarijui , TEXA išrado profesionalų produktą ir jo liniją, specialiai sukurtą automobilių industrijai, kuris yra labai patogių išmatavimų, gausus funkcijų garantuosiančių visišką bakterijų ir virusų išnaikinimą.

Dėka ypatingo ir išskirtinio veikimo, kuris pabaigoje proceso, transformuoja ozoną į deguonį, AIR2 SAN yra vienintelis sanitarinis prietaisas rinkoje skirtas automobilių industrijai ir garantuojantis teisingą ir reikalingą oro kokybę pries grąžinant transporto priemonę savininkui, tam kad apsaugotų tiek vairuotoją, tiek paslaugas atliekantį asmenį/ius.

AIR2 SAN taip pat tinka ir gali būti neatsiejamas prietaisas darbovietėje, garaže, ar autoservise valant orą.

TEXA AIR2 SAN įrenginys gali atlikti savarankišką darbą dėl savo “Stand-alone” privalumo, arba prijungtas prie TEXA diagnostinio įrenginio palaikančio AIR2 SAN programinę įrangą, gali būti paleistas pilnam veikimui tiesiogiai esant nutolus nuo transporto priemonės nuotoliniu valdymo pulteliu, arba per nemokamą programą (APP), kuri suteikia pilną įrenginio automatinį veikimą . Faktas, kad vartotojas neturi dėl ko nerimauti, net gi rinkdamas transporto priemonės pagal paiešką, nes AIR2 SAN deka savo aplinkos daviklių, pats parenka programą.

Kada užsidega žalia šviesa valdymo ekrane arba specialus indikatorius programoje (App), transporto priemonė yra paruošta atsiėmimui be jokių papildomų rūpesčių.

Siekiant garantuoti patį profesionaliausią ir efektyviausią įrenginio veikimą, AIR2 SAN veikimas išdėstytas į 3 pakopas :

 1. Pradedant pirmiausia, AIR2 SAN , deka savo elektrostatinės iškrovos, paverčia deguonį ozonu ir taip paskirsto po visa transporto priemonę . Šis metodas daug efektyvesnis ir deka HEPA H13 filtro, kuris yra prie oro isiurbimo ir padeda išvengti artėjančių dalelių link ozono generatoriaus. Tai garantuoja ilgesnį generatoriaus tarnavimo laiką.
 2. Sekantis etapas yra dezinfekcinis periodas, kada AIR2 SAN mikroprocesorius remdamasis duomenimis iš įrenginio daviklių, sukuria idealų kiekį ozono ore ir nusprendžia, kiek laiko reikia prietaisui veikti siekiant įveikti visus grybelinius ir kitus virusus esančius aplinkoje ir vėdinimo sistemoje kaip to reikalauja standartai. Šis automatinis procesas taip pat sumažina kitų kvėpavimo takų susirgimų riziką.
 3. Priešingai, nei daugelis kitų produktų esančių rinkoje, TEXA pristatė trečiąjį etapą šiame sanitariniame procese, kuris yra atvirkštinis veiksmas pirmąjam, kuomet per specialų katalizatorių(filtra) patenkantis ozonas išskaidomas į deguonį . Kitaip tariant, ozonas, kaip žinoma, yra kenksmingos dujos , o grąžinant transporto priemonę reikia kuo labiau sumažinti tokių kiekį, siekiant užtikrinti maksimalų vartotojo saugumą. Taip pat tai daroma užtikrinti ne tik vartotojo, bet ir darbuotojo, atliekančio šiuos darbus sveikatą .

AIR2 SAN APP

AIR2 SAN taip pat turi nemokamą programinę įrangą skirtą tiek iOS tiek Android naudotojams. Su mobilia programa galite stebėti vykstantį procesą žingsnis po žingsnio, peržiūrėti sąrašą jau atliktų veiksmų ir sukurti PDF dokumentą, kuris gali būti atspausdintas ir užtikrintų kokybišką bei tikslią sanitarinės transporto priemonės kokybę.

AIR2 SAN + AXONE NEMO

Dirbtuvėms ir profesionalams, kurie jau turi AXONE Nemo arba susijusią VCI Navigator įrangą, TEXA yra išradusi ir patiekusi vartotojams sąsąją AIR2 SAN prijungti per Bluetooth ryšį.

Diagnostikos naudojimas, taip pat galimybė turėti prieigą prie transporto priemonės elektronikos, leidžia aktyvuoti transporto priemonės oro kondicionavimo įrenginius, tokius kaip ventiliatorius, oro recirkuliacija, oro padėties kryptis ir pan.

AXONE Nemo padarys AIR2 SAN darbą sinchronizuotą kartu su komandomis , kurias siunčia oro kondicionavimo sistemai, leidžiant ozonui lengviau pasiekti visus vidaus paviršius transporto priemonėje.

Ryšys tarp AIR2 SAN ir TEXA diagnostinių įrenginių yra nemokama : Tereikia turėti AXONE Nemo su atnaujinta programine įranga siekiant pridėti šį įrenginį tarp daugelio kitų funkcijų.

Taip pat programoje galima sekti detalų proceso veikima, stadijas ir kaip tai paliečia automobilio elektroniką. Puikus sprendimas garažui ar autoservisui. https://bads.lt/

Nauji straipsniai

 • Krovininių mikroautobusų nuoma

  "Busauta" - transporto nuoma. Krovininiai mikroautobusai nuomai nuo vienos valandos iki metų. Informacija-rezervacija 868000800 "Jūsų norai - mūsų tikslai"
 • Automobilio stiklo keitimas – kada susirūpinti?

  Automobilio stiklo keitimas – nemalonus ir dažnu atveju nepigus procesas. Neretai vairuotojams kyla dvejonių, kada stiklą reikia keisti, o kada remontuoti. Jei automobilį pirkote iš salono ir turite priekinio stiklo garantiją – puiku, problemų ir išlaidų turėsite kur kas mažiau. Tačiau gatvėmis įprastai važinėja vairuotojai, kurie tokios prabangos neturi ir atsiradus stiklo...
 • Metaliniai garažai – kalnas atliekų, už kurias galima gauti atlygį

  Dar sovietmečiu laisvoje valstybinėje žemėje atsiradę laikini metaliniai garažai dėl juose sukauptų atliekų tapo papildomu galvos sopuliu jų savininkams. Atliekų tvarkytojai sako, kad garažuose dūli ir atliekos, už kurių pridavimą galima netgi gauti atlygį ir taip padengti bent dalį laikinų statinių iškėlimo bei beverčių atliekų sutvarkymo išlaidų. Vilniaus miesto savivaldybės...
 • Parama autoservisų verslui

  Asmeninės dirbtuvės ar nuosavas servisas, šiais laikais yra nesunkiai įgyvendinama svajonė. Dažnai valstybinė finansinė parama yra pats greičiausias būdas šiai svajonei įgyvendinti, kurios pagalba galima įsigyti trūkstamus ir taip reikiamus įrankius ar įrangą. Nusprendus pasinaudoti valstybės teikiama parama svarbiausia tiksliai žinoti kokia įranga ar įrankiai yra būtiniausi. Būtina...
 • Atsakomybė už nelegalų automobilių ardymą

  Lietuvoje vis dar įprasta situacija, kai gyventojai patys ardo senus automobilius ir vėliau susiduria su sunkumais, kaip tinkamai atsikratyti vertės neturinčiomis transporto priemonių dalimis. Tarp daugiausia problemų sukeliančių atliekų patenka plastiko turinčios dalys, o jų transporto priemonėse tik daugėja, taip pat naudota alyva ir kitos bevertės atliekos. „Sveiki, gal...
 • Ar automobilių gamintojams rūpi perdirbimas?

  Automobilių sektoriui atitenka maždaug penktadalis viso pasaulyje išmetamo anglies dvideginio (CO2) ir jis yra viena didžiausių taršos sukėlėjų miestuose. Tačiau gamintojai, siekdami sumažinti pasekmes aplinkosaugai, ieško tvarių sprendimų. Kodėl yra taip svarbu perdirbti netinkamus naudojimui automobilius ir jų dalis? Automobilių sektorius, kuriam priskiriama maždaug penktadalis viso...
 • Dviejų kolonų keltuvai

  Dviejų kolonų keltuvas yra vienas iš pagrindinių įrengimų, reikalingų patogiam, greitam ir kokybiškam darbui autoservise. Keltuvų istorija Pirmasis rimtas įvykis keltuvų istorijoje buvo, 1851 metais, Ričardo Dudžeono (Richard Dudgeon) išrastas hidraulinis domkratas. Įdomus faktas tas, kad hidrauliniam procesui buvo naudojamas ne tik vanduo, bet ir banginiui taukai ar netgi viskis. Šis...
 • Ką reiškia ant padangos esantys skaičiai?

  Jei perkate padangas arba kada nors atkreipėte dėmesį į savo automobilio padangas, tikriausiai matėte, kad ant jų yra įvairiausių užrašų bei simbolių. Nors dažniausiai didelę dalį užima gamintojo logotipas bei pavadinimas, tačiau likusieji simboliai yra be galo svarbūs ir leidžia lengvai bei patogiai įsigyti ir pasirinkti tas padangas, kurių reikia. Visgi tiems, kurie nežino, ką simboliai ir...
 • Automobilio termostato paskirtis

  Apie termostatus tenka girdėti įvairiose srityse. Turbūt dažniausiai šis žodis skamba tada, kai kalbame apie namus arba automobilius. Būtent automobilių termostatams ir norėtųsi skirti šiek tiek dėmesio. Termostatas yra labai svarbus elementas, vidaus degimo variklyje atlieka įvairias reguliavimo funkcijas. Jam sugedus arba nustojus veikti tinkamai, variklį ir automobilį gali ištikti...
 • TOP 10 Lietuvoje registruotų elektromobilių

  Elektromobiliai kol kas sudaro nežymią dalį visų Lietuvoje parduodamų lengvųjų automobilių, tačiau jų populiarumas vis auga. Kokius tik elektra varomus automobilius ir jų modelius daugiausia renkasi lietuviai? 2020 metų birželio pabaigoje Lietuvoje iš viso buvo registruota 1 780 tik elektra varomų lengvųjų automobilių (M1 klasės), daugumą jų sudarė naudotos transporto priemonės. Vien nuo...
 • Suskaičiavo, kiek kasmet pasaulyje susidarys senų elektrinio transporto baterijų

  Keliuose riedantys elektromobiliai populiarėja daugelyje pasaulio šalių: gamintojai imasi jų gamybos dėl griežtėjančių aplinkosaugos reikalavimų, o pirkėjus skatina juos pirkti valstybių taikomos subsidijos ir lengvatos. Elektromobiliai, kaip ir bet kuri kita transporto priemonė, sensta ir tai reiškia, kad ateityje reikės perdirbti milijonus tonų eksploatuoti netinkamų ličio jonų...
 • AutoCOM CDP+ Flex puikus ir patikimas pagalbininkas atliekant diagnostines patikras

  AutoCOM CDP+ – Tai puikus ir patikimas pagalbininkas atliekant diagnostines patikras. Galimas naudojimas tiek su senesnėmis, tiek su naujausiomis transporto priemonėmis. Paprastai ir lengvai prijungiamas CDP+ prie automobilio diagnostinės jungties leidžia greitai ir lengvai užtikrintį belaidį ryšį tarp automobilio ir naudojamo kompiuterio, kuriame naudojate diagnostines programas....
 • Kur priduoti naudotas automobilių alyvos atliekas

  Lietuvoje oficialiai perdirbama mažiau nei ketvirtadalis visos rinkai patiektos automobilių alyvos ir tokia padėtis nesikeičia jau daug metų. Kur patenka likusi didžioji dalis seno automobilių tepalo ir kodėl aplinkosaugininkams tai kelia didelių rūpesčių? Aplinkos apsaugos agentūros naujausiais duomenimis, 2018 metais gamintojai ir importuotojai patiekė vidaus rinkai 21,59 tūkst. tonų...
 • Kada metas keisti automobilio valytuvus?

  Automobilio valytuvai yra vienas labiausiai apkraunamų ir greičiausiai susidėvinčių automobilio įrangos elementų. Dviems plonoms guminėms mentėms tenka nepaprastai svarbi užduotis užtikrinti vairuotojui gerą matomumą. Kaip atpažinti, kada valytuvai jau nustoja tinkamai atlikti šią savo pagrindinę funkciją ir ateina laikas pagalvoti apie naujus? Varlė.lt automobilių prekių specialistų...
 • Iš gyventojų kišenės – iki 10 mln. eurų už automobilių beverčių atliekų sutvarkymą

  Po automobilių ardymo per metus iki 50 tūkst. tonų neigiamą rinkos vertę turinčių automobilių atliekų (plastiko, gumos, stiklo, salono apdailos, sėdynių, kilimėlių, alyvos ar padangų) yra tinkami nesutvarkomos, patenka į pamiškes ir kitas atokesnes vietas, teršia aplinką. Už po automobilių ardymo bešeimininkių atliekų sutvarkymą sumoka gyventojai ir tai jiems kainuoja iki 10 mln. eurų per...