Pagal temą

Autobusai, mikroautobusaiAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaMikroautobusų remontas, perdarymasAutodizainas, automobilių dažaiAutomobilių aksesuaraiAutokosmetika, eksploatacinės medžiagosAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilinių atliekų surinkimasAutomobilinių atliekų supirkimas, tvarkymasAutomobilių dalysAkumuliatoriaiAutomobilių elektronika, elektros įrangaAutomobilių dalysKabliai, automobilių kabliaiKuro filtrai, oro filtrai, tepalo filtraiNaudotos automobilių dalys, autolaužynaiNavigacija, racijos, radijo ryšysStogo bagažinės, skersiniaiTurbinos, turbokompresoriaiVariklio dalysŽibintai, tuning žibintaiAutomobilių nuomaAutomobilių nuomaAutobusų nuoma, mikroautobusų nuomaKemperiai, kemperių nuomaAutomobilių pardavimasKemperiai, kemperių nuomaNauji automobiliai, atstovybėsAutomobilių remontasAutomobilių spynelių remontasAutomobilio salono remontas, automobilio perdarymasAutomobilių tiuningas, puošybaAutomobilių remontas, autoservisaiDyzelinių degalų sistemų remontasKėbulo remontasKondicionieriai, pildymas, remontasStabdžių remontasTurbinų, turbokompresorių remontasVariklių remontasVariklių galvučių remontasAutomobilių stiklaiStiklaiAutomobilių transporto paslaugosKrovinių pervežimas, krovinių gabenimasLogistika, muitinės sandėliaiTransporto paslaugosTransporto valdymas, transporto kontrolėAutoservisų, degalinių, plovyklų įrangaAutoservisų įrangaAutoservisų įrangos remontasDujų įranga automobiliamsDujų įranga, dujų įrangos montavimasKrovininiai automobiliaiKrovininiai automobiliaiSunkvežimių aksesuaraiSunkvežimių remontas, vilkikų remontasTachografų patikra, tachografų remontasVilkikų dalys, sunkvežimių dalysKuras, tepalaiDegalinėsTepalai, alyvaMotociklai, dviračiai, motoroleriaiMotociklų remontasMotociklų, motorolerių dalysMotociklai, dviračiai, motoroleriaiPadangos, ratlankiaiPadangų remontas, montavimas, balansavimasPadangosPaslaugosAutomobilių supirkimasAutomobilių utilizavimasAutomobilių klubai, automobilių sportasAutomobilių raktų gamyba, avarinis atrakinimasDraudiminių įvykių administravimasKemperiai, kemperių nuomaMokymo įstaigosPerkraustymo paslaugosPlovyklos, automobilių valymasTransporto priemonių registravimasTransporto priemonių draudimasTechninė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyjeVairavimo mokyklosNaudinga vairuotojuiŽemės ūkio technikaŽemės ūkio technika

Profesionalus sanitarinis prietaisas patalpoms ir transporto priemonėms

2020 m. gegužės 6 d.
Profesionalus sanitarinis prietaisas patalpoms ir transporto priemonėms

TEXA gamintojo sukurtas unikalus ir perversmą sukelsiantis prietaisas suteikiantis puikų sprendimą transporto priemonėms ir pačioms garažo ar autoserviso patalpoms siekiant išlaikyt sanitarinius reikalavimus!

Privalumai ir stipriosios Texa Air2 San sąvybės:

 1. Visiškai automatizuotas veikimo procesas
 2. HEPA H13 filtras ir O2 Katalizatorius
 3. Standartiniai ozono, temperatūros ir drėgmės davikliai
 4. 03-02 Perdirbimas pasibaigus procedūrai
 5. Puikiai suderinamas ir prijungiamas prie AXONE NEMO
 6. Spausdinimo galimybė

Yra nuspręsta, kad stebint vystymasi COVID-19 pandemijos, sanitariniai prietaisai taps pagrindiniu ir didelę dalį rutinos užimančia detale siekiant apsisaugot ir išvengt nesaugumo jausmo transporto priemonėje, visame pasaulyje.

Automobilių dirbtuvės, taip pat ir pardavėjai, transporto nuomos punktai, taksi kompanijos, transportavimo sritys, automobilių priežiūros servisai ar pačios degalinės, manoma, kad pradės siūlyti šią paslaugą savo klientams.

Vykstant tokiam scenarijui , TEXA išrado profesionalų produktą ir jo liniją, specialiai sukurtą automobilių industrijai, kuris yra labai patogių išmatavimų, gausus funkcijų garantuosiančių visišką bakterijų ir virusų išnaikinimą.

Dėka ypatingo ir išskirtinio veikimo, kuris pabaigoje proceso, transformuoja ozoną į deguonį, AIR2 SAN yra vienintelis sanitarinis prietaisas rinkoje skirtas automobilių industrijai ir garantuojantis teisingą ir reikalingą oro kokybę pries grąžinant transporto priemonę savininkui, tam kad apsaugotų tiek vairuotoją, tiek paslaugas atliekantį asmenį/ius.

AIR2 SAN taip pat tinka ir gali būti neatsiejamas prietaisas darbovietėje, garaže, ar autoservise valant orą.

TEXA AIR2 SAN įrenginys gali atlikti savarankišką darbą dėl savo “Stand-alone” privalumo, arba prijungtas prie TEXA diagnostinio įrenginio palaikančio AIR2 SAN programinę įrangą, gali būti paleistas pilnam veikimui tiesiogiai esant nutolus nuo transporto priemonės nuotoliniu valdymo pulteliu, arba per nemokamą programą (APP), kuri suteikia pilną įrenginio automatinį veikimą . Faktas, kad vartotojas neturi dėl ko nerimauti, net gi rinkdamas transporto priemonės pagal paiešką, nes AIR2 SAN deka savo aplinkos daviklių, pats parenka programą.

Kada užsidega žalia šviesa valdymo ekrane arba specialus indikatorius programoje (App), transporto priemonė yra paruošta atsiėmimui be jokių papildomų rūpesčių.

Siekiant garantuoti patį profesionaliausią ir efektyviausią įrenginio veikimą, AIR2 SAN veikimas išdėstytas į 3 pakopas :

 1. Pradedant pirmiausia, AIR2 SAN , deka savo elektrostatinės iškrovos, paverčia deguonį ozonu ir taip paskirsto po visa transporto priemonę . Šis metodas daug efektyvesnis ir deka HEPA H13 filtro, kuris yra prie oro isiurbimo ir padeda išvengti artėjančių dalelių link ozono generatoriaus. Tai garantuoja ilgesnį generatoriaus tarnavimo laiką.
 2. Sekantis etapas yra dezinfekcinis periodas, kada AIR2 SAN mikroprocesorius remdamasis duomenimis iš įrenginio daviklių, sukuria idealų kiekį ozono ore ir nusprendžia, kiek laiko reikia prietaisui veikti siekiant įveikti visus grybelinius ir kitus virusus esančius aplinkoje ir vėdinimo sistemoje kaip to reikalauja standartai. Šis automatinis procesas taip pat sumažina kitų kvėpavimo takų susirgimų riziką.
 3. Priešingai, nei daugelis kitų produktų esančių rinkoje, TEXA pristatė trečiąjį etapą šiame sanitariniame procese, kuris yra atvirkštinis veiksmas pirmąjam, kuomet per specialų katalizatorių(filtra) patenkantis ozonas išskaidomas į deguonį . Kitaip tariant, ozonas, kaip žinoma, yra kenksmingos dujos , o grąžinant transporto priemonę reikia kuo labiau sumažinti tokių kiekį, siekiant užtikrinti maksimalų vartotojo saugumą. Taip pat tai daroma užtikrinti ne tik vartotojo, bet ir darbuotojo, atliekančio šiuos darbus sveikatą .

AIR2 SAN APP

AIR2 SAN taip pat turi nemokamą programinę įrangą skirtą tiek iOS tiek Android naudotojams. Su mobilia programa galite stebėti vykstantį procesą žingsnis po žingsnio, peržiūrėti sąrašą jau atliktų veiksmų ir sukurti PDF dokumentą, kuris gali būti atspausdintas ir užtikrintų kokybišką bei tikslią sanitarinės transporto priemonės kokybę.

AIR2 SAN + AXONE NEMO

Dirbtuvėms ir profesionalams, kurie jau turi AXONE Nemo arba susijusią VCI Navigator įrangą, TEXA yra išradusi ir patiekusi vartotojams sąsąją AIR2 SAN prijungti per Bluetooth ryšį.

Diagnostikos naudojimas, taip pat galimybė turėti prieigą prie transporto priemonės elektronikos, leidžia aktyvuoti transporto priemonės oro kondicionavimo įrenginius, tokius kaip ventiliatorius, oro recirkuliacija, oro padėties kryptis ir pan.

AXONE Nemo padarys AIR2 SAN darbą sinchronizuotą kartu su komandomis , kurias siunčia oro kondicionavimo sistemai, leidžiant ozonui lengviau pasiekti visus vidaus paviršius transporto priemonėje.

Ryšys tarp AIR2 SAN ir TEXA diagnostinių įrenginių yra nemokama : Tereikia turėti AXONE Nemo su atnaujinta programine įranga siekiant pridėti šį įrenginį tarp daugelio kitų funkcijų.

Taip pat programoje galima sekti detalų proceso veikima, stadijas ir kaip tai paliečia automobilio elektroniką. Puikus sprendimas garažui ar autoservisui. https://bads.lt/

Nauji straipsniai

 • Patarimai, kaip išsirinkti stogo bagažinę automobiliui

  Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui. Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė...
 • Kaip išsirinkti kokybiškus automobilinius kilimėlius?

  Kiekvienas automobilio savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su poreikiu įsigyti papildomus automobilinius priedus ir aksesuarus. Vienas pagrindinių dalykų – automobiliniai kilimėliai, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo ne tokie jau ir svarbūs. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistų teigimu, teisingai pasirinktas automobilinis kilimėlis – tai ne tik salono švara, bet taip...
 • Kaip gamta tampa nelegalių automobilių ardytojų auka

  Kiemuose ar garažuose neteisėtai ardomi automobiliai, kaip ir bevertės gamtoje išmestos transporto priemonių atliekos, – vis dar dažnas atvejis Lietuvoje. Nustatyti aplinkos teršėjus neretai būna sudėtinga, bet pasitaiko ir išimčių. Vilniaus rajone bevertės automobilių atliekos neteisėtai buvo pašalintos kartu su transporto priemonės dokumentais. Eksploatuoti netinkamų transporto...
 • Reikalingiausia įranga keliaujantiems kemperiu

  Keliauti kemperiu yra ne tik labai patogu, tačiau taip pat ir saugų. Svarbiausia su savimi yra turėti svarbiausią įrangą, kuri užtikrina, kad važiuojant kemperiu pavyks jaustis taip, tarsi esate namuose. Tiesa, ne visi supranta – kokie daiktai kemperyje yra reikalingi. Dažniausiai atrodo, kad reikia visko, tačiau praktika ne tokia. Svarbiausia įsigyti kelis svarbiausius daiktus, kuriuos...
 • GPS sekimo įrenginiai

  Pirmiausia išsiaiškinkime, kad yra GPS sekimas. GPS reiškia „Global Positioning System“ (Globali padėties nustatymo sistema). Naudojant palydovus, sklandančius virš mūsų planetos, sistema perduoda geolokacijos ir laiko informaciją į GPS imtuvą. Sistema veikimui nenaudoja interneto ar mobiliojo ryšio, be to, jos naudojimas yra nemokamas, tereikia turėti imtuvą. Be navigacijos ir...
 • Virtualus nuotolinis automechanikų mokymasis iš namų – Electude.lt

  KAS YRA ELECTUDE? Electude yra kompanija, sukūrusi pažangiausią visame pasaulyje automobilių srities elektroninio mokymo technologiją, kuria naudojasi tūkstančiai mokyklų, kompanijų ir vyriausybinių organizacijų daugiau kaip 50 – yje šalių. Šią kompaniją 1990 m. įkūrė du automobilių srities dėstytojai, panaudodami visiškai naują požiūrį į automobilizmo mokymo procesą. Electude...
 • Kaip saugiai pakeisti automobilio padangas karantino metu?

  Dauguma autoservisų ir karantino metu stengiasi užtikrinti transporto priemonių remonto paslaugas. Naudojimasis nuosavu automobiliu leidžia išvengti viešojo transporto ir tiesioginio kontakto su aplinka. Kaip saugiai pakeisti padangas karantino metu ir kur dėti netinkamas naudojimui? Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo balandžio 1 d. transporto priemonės jau gali važiuoti su vasarinėmis...
 • Kada yra naudojamos vasarinės padangos?

  Vasarines padangas galima naudoti nuo pavasario vidurio iki rudens pabaigos. Vasarinės padangos nėra būtinos. Pagal įstatymus vasarą galima turėti ir žiemines padangas. Tačiau tai būtų itin nesaugu, todėl geriau jas pakeisti į vasarines padangas. Vasarinės padangos yra labai saugios, komfortiškos ir ekonomiškos. Taip pat, jos yra tylios. Tai yra puikus pasirinkimas šiltiems orams. Vasarinės...
 • Daugėja pranešimų apie be priežiūros paliktus automobilius. Kur priduoti netinkamus eksploatuoti automobilius?

  Be priežiūros bendro naudojimo vietose paliktos eksploatuoti netinkamos transporto priemonės kelia nepatogumų gyventojams ir eismo dalyviams. Maža to, apleisti automobiliai neretai tampa aplinkos taršos šaltiniu. Gyventojų pranešimų skaičius rodo, kad šios problemos mastas tik didėja. Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija (ENTPTA) pernai iš gyventojų gavo apie...
 • Ką daryti, kad kondicionierių pildymo stotelės tarnautų ilgai?

  Dažnai girdime klausimą, ką daryti, kad kondicionierių pildymo stotelės tarnautų ilgai? Daug klientų galvoja, kad tai yra tik vakuumo siurblio alyvos ir filtrų keitimas. Deja, to nepakanka, kad kondicionierių pildymo įranga tarnautų ilgai ir nepriekaištingai. Aptarnavimo darbus atliekame laikydamiesi gamintojų reikalavimų ir tai nėra tik alyvos ir filtrų keitimas. Kad stotelė ilgiau tarnautų...
 • Kodėl negalima ir neverta kaupti automobilio senų akumuliatorių?

  Lietuvoje kiekvienais metais susidaro tūkstančiai tonų netinkamų naudojimui automobilių akumuliatorių, kuriuos gamintojai ir importuotojai parduoda rinkoje atskirai. Nemažai akumuliatorių, kuriuos irgi būtina tinkamai perdirbti, į šalį įvažiuoja ir su transporto priemonėmis. Kur gyventojams priduoti šias pavojingas atliekas, sudėtyje turinčių sunkiųjų metalų ir elektrolito? Seni automobilių...
 • Kaip greitai atsisakysime kobalto naudojimo elektromobilių baterijose?

  Elektromobiliai tampa pigesni ir jų pardavimas auga, tačiau jų sėkmė ateityje gali priklausyti nuo pagrindinio ingrediento – sunkiojo metalo kobalto – atsisakymo. Mineralas naudojamas ličio jonų akumuliatoriuose, kurių teikiama energija yra varomi elektromobiliai, o pastarųjų paklausa nuolat auga. „Iškastiniu kuru varomų transporto priemonių pardavimas ir toliau mažės dėl...
 • Švaros palaikymas automobilyje

  Automobilyje nepalaikant švaros, salone tvyro nemalonūs kvapai, kaupiasi drėgmė ir greičiau rūdija detalės. Kartu su drėgnu, nešvariu oru paaštrėja alergijos, dažniau serga vaikai ir jautrūs žmonės. Todėl automobilio švara svarbi tiek pačios transporto priemonės, tiek jos keleivių sveikatai. Trafic.lt specialistai pataria, kaip teisingai palaikyti švarą automobilyje. Sezoninis...
 • Kokias automobilio dalis galima keisti tik naujomis?

  Norėdami sutaupyti automobilių savininkai sugedusias ar nusidėvėjusias dalis keičia vis dar gerai veikiančiomis dėvėtomis. Kartais tai visai geras sprendimas, pavyzdžiui, perkant valdymo bloką, kuris apynaujis išimtas iš daužto automobilio gali dar ilgai ir patikimai tarnauti, tuo metu naujas kainuotų dešimtis kartų daugiau. Tačiau yra ir tokių dalių, kurių jokiu būdu nereikėtų keisti...
 • Vasarinės padangos – dėti senas ar jau pirkti naujas?

  Foto: Pexels.com Žiemos sezonu padangos turi įveikti ledą ir sniegą, tuo tarpu vasarinės padangos privalo prisiimti gerokai didesnę atsakomybę. Vasarą temperatūra gerokai aukštesnė, važiavimo greitis dažniausiai didesnis, todėl padangos turi būti atsparios karščiui ir išlaikyti visas savybes dideliu greičiu. Nors tiksliai numatyti padangos kokybės neįmanoma, atlikus pradinę apžiūrą galite...